PDA

View Full Version : първата менструация



~bloody^romance~
12-05-2007, 17:19
Хора искам да питам нещо значи вчера ми дойде за 1 път и то беше доста малко кръв и повече червено-кафеникаво течение (тя разликата се разбира) и днеска нямам никаква кръв само това течение :neutral: . Майка ми ми каза че е нормално 1 път да е така, но аз исках да питам и вас. Как мислите нормално ли е :?:

Sunrisee
12-05-2007, 17:24
Shtom maika ti ti e kazala,che e normalno,znachi e normalno :!: Ako si nespokoina idi na ginekolog .. :wink:

dshiznit
12-05-2007, 17:53
Я разясни това кафявото на кфо ти прилича точно.

~bloody^romance~
12-05-2007, 18:15
еми как да го обясна то е нещо между червено и кафяво повече червено но не е кръв не мога да го обясня по-добре :?

foreverr
12-06-2007, 12:07
еми как да го обясна то е нещо между червено и кафяво повече червено но не е кръв не мога да го обясня по-добре :?Абе споко :-) съвсем нормално си е-другия път ще стане червено-а и да знаеш-дори другите пъти да ти е червено накрая като ти свършва е нормално да е кафяво :wink:

~bloody^romance~
12-06-2007, 12:51
еми как да го обясна то е нещо между червено и кафяво повече червено но не е кръв не мога да го обясня по-добре :?Абе споко :-) съвсем нормално си е-другия път ще стане червено-а и да знаеш-дори другите пъти да ти е червено накрая като ти свършва е нормално да е кафяво :wink:
Мерси за отговора днес вече е червено и добре че си сложих превръзка че беше доста и щях да се омажа до ушите ако не си бях сложила :D

fiama
12-06-2007, 13:39
Първата година- година и половина всичко е нормално. Да не ти идва редовно, да тече много обилно, да тече оскъдно, кафяво, червено, розово... въобще при всеки е индивидуално. Няма за какво да се тревожиш.

foreverr
12-06-2007, 13:39
еми как да го обясна то е нещо между червено и кафяво повече червено но не е кръв не мога да го обясня по-добре :?Абе споко :-) съвсем нормално си е-другия път ще стане червено-а и да знаеш-дори другите пъти да ти е червено накрая като ти свършва е нормално да е кафяво :wink:
Мерси за отговора днес вече е червено и добре че си сложих превръзка че беше доста и щях да се омажа до ушите ако не си бях сложила :Dахам ;-) правилно си направила че си си сложила превръзка :wink: а искам да те питам само какви превръзки ползваш :D

~bloody^romance~
12-06-2007, 21:10
Ами аз ти бях отговорила във твоята тема, която е какви превръзки използвате погледни си я щом искаш да знаеш

foreverr
12-07-2007, 03:51
Ами аз ти бях отговорила във твоята тема, която е какви превръзки използвате погледни си я щом искаш да знаешa да написала си ми :wink:

mon4eto
12-07-2007, 11:56
Napalno normalno spoh :wink:

~bloody^romance~
12-10-2007, 18:12
Хора значи нали на 4ти ми дойде за 1ви път и на 8ми вече нямах нищо и помислих че ми е спряло и изведнаж бях на 9ти с майка ми по магазините и отидох до тоалетната и виждам че пак имам кръв и то беше 5 капки и нищо повече за цял ден. Днес пак няма кръв само едно кафеникаво течение. Полудявам вече, нормално ли е това :neutral: 8-[

foreverr
12-10-2007, 19:15
Хора значи нали на 4ти ми дойде за 1ви път и на 8ми вече нямах нищо и помислих че ми е спряло и изведнаж бях на 9ти с майка ми по магазините и отидох до тоалетната и виждам че пак имам кръв и то беше 5 капки и нищо повече за цял ден. Днес пак няма кръв само едно кафеникаво течение. Полудявам вече, нормално ли е това :neutral: 8-[ ;-) нормално е :wink: споко не сепритесняваи-дори ако искаш поговори с маика си за да се успокоиш :wink:

~bloody^romance~
12-12-2007, 14:24
Може и да е нормално но майка ми иска да ме заведе на гинеколог, защото ми дойде на 4 днес вече е 12 а то през ден ми тече кръв и то по 5 капки и не повече аз нз дали да носа превръзки или не то когато си иска си тече аз таман си помисла че е спряло вече и то пак. Направо се побърках :-s Вие как мислите да хода ли на гинеколог :?:

_butterfly_
12-12-2007, 15:11
Според мен е напълно нормално :-D