PDA

View Full Version : Различните-мнението ви за тях



_fucking_scene_princes_
12-05-2007, 18:48
Аз съм scene и един път илизаме с една приятелка на центъра ама нали супер накичени,супер натрупани със шарени коси и дрехи и хората (даже и циганите малеее кво стана вече не балгарите са смеят на циганите както беше преди,а обратното)да и сички на гледат някво супер странно и даже ни са смеят апак зад нас една жена сас изкрящо сини ботуши си върви и на никой не му прави впечатление.Или пак като кажа че слушам emocore,deadcore,metalcore,rock и други подобни и вече сички скачат срещу мене (някви тапи фешънки и чалгарки) "Аааа кви са тия глупостиии"...И това не е всичко-имам проблеми даже и с учителите от мойто училище.Начи едната ми вика какъв е тоя бретон пред очите ти?Ти да не си Гео Милев?Другата пак всеки път като ма види и ми вика едноокият Джо(а има и много други случаи които просто не сам споменала).Абеее хората мразят различните затова:РАЗЛИЧНИ-ТЕ НИ МРАЗЯТ ЗАТОВА НЕКА ПОНЕ НИЕ СЕ ОБИЧАМЕ...
[-X [-X [-X [-X [-X

AvaLan4e
12-05-2007, 18:54
People are people
So were different colours
And were different creeds
And different people
Have different needs
People are people
('=

Disrespect
12-05-2007, 18:56
яяяя се...в...

Mr.bEps
12-05-2007, 18:56
Я се научи да пишеш 8)

techCandy
12-05-2007, 19:02
Аз съм убедена, че и всеки фешън- хаус- чалгар се мисли за различен...А
ти какво ми се правиш на жертва, тия умозаключения, които вкарваш, са направени сигурно преди хиляди години. Щом ти стиска да се накичиш така и да излезнеш в тоя си вид по улицитеи, значи ти стиска и да понесеш критиката и неразбирането. Недей да се жалваш, знаем че емотата са различни и неразбрани. Като не искаш такива коментари и подмятания, обличай се тривиално. Винаги можеш да бъдеш емо под прикритие, за какво ти е тая показност....Както и да е, това е положението [-o<

bulgarche
12-05-2007, 19:03
Важното е да си от масата :-s

ЕPu
12-05-2007, 19:07
целта на тази тема еееее

да привлечеш внимание, нали??


Хората в обществото винаги ще гледат с различно около на тези, които се различават от тъплата. Някои ще им се радват а други не, винаги е така.
А щом ти пука от общественото мнение, значи това не е твоят стил, ако наистина ти харесваше да изглеждаш така щеше да ти е през... кво мислят хората за теб.

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-05-2007, 19:17
Имаше един текст в един подпис на наш съфорумник: " Бъди такава, каквато си, а не такава, каквато искат другите да бъдеш " ;) И не им се връзвай на тия , дет те гледат така - :shock: ;) :)

malka_sladuranka
12-05-2007, 19:27
Хм.. Различен... МинАл си покрай различен.
Различен си от фешъните, метълите, рапърите, скиновете.. Но не си различен от останалите "проскубани, шарени папагали"...
Да не мислиш, че тези които ти се смеят ще те различат от някой подобен на теб.. Няма, разбира се.. Както и ти не различаваш "тъпите фешъни и чалгари"..
Както и да е. Бъди си такъв какъвто се чувстваш.

Blacklisted
12-05-2007, 19:38
ама ти имаш fucking в името :shock:

mulgore
12-05-2007, 19:39
Ти ако си различна...аз ще си отрежа топките :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

basson
12-05-2007, 19:40
Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир ;)
Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.

DisciplineAndOrder
12-05-2007, 19:42
Не си различна,а поредната,която се мисли за такава,защото иска да бъде различна,но не може да го постигне,защото е тъпа позьорка. 8-)

Blacklisted
12-05-2007, 19:47
Не ПуШа (ТрЕвА),нЕ пИя (ВоДа), Не ХоДя По МъЖе (Те иДвАт пРи меН) , лЯгАм сИ рАнУ (кЪм 7 СуТрИнТа) , Не иЗлИзАм мНоГу (От КлУбА) ,,ПоГлЕд нА ДяВоЛ,лИцЕ На АнГеЛ (и вИзИя на ФоТоМоДеЛ) :D

Доста различно =D>

B3B0K
12-05-2007, 20:09
za6tooo vs pat kato nqkoi s eoplakva 4e ne go priemat za6toto e razli4en vse oprekvate 4algarite ???? e tva da ne e priema6 drugiq ! se 4algarq vi vinoven mi seki slu6a kvot si iska i tva 4e mn ot 4algarite ne priemat metala primerno zna4ili 4e vs metali priemat 4algata ??? ima ujasni 4algari no ima i usani metali nali taka... ne se pravete na 6iroko skroeni i na jertvite 6tot iskam da vi kaja 4e pove4eto 4algari za otvoreni za novi ne6ta mamaka mu proli4a si 4e slu6am 4alga nali ... imam frs koito mi kazvat o6te ne si otkirila sebe si za tva e mojete l ida povqrvate 4e tva ni haresva i da s eopitate da ne nabejdavate 4algarite za vs verno 4e ne sam tipi4nata 4algarka ma .. se pak

KoRnFlAkE
12-05-2007, 21:09
Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир ;)
Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.

Имаш предвид "Под Игото"? :D

Blacklisted
12-05-2007, 21:14
^ има предвид - сърказъм...

sexx_na_exx
12-05-2007, 21:14
ами да и смен така се даржат какфо като съм емо некаф проблем да има
учителите се утнасят хипер гадно с мен чак ми са плаче :(

Blacklisted
12-05-2007, 21:15
К'во емо пък си ти бе, Преслава?

Boot
12-05-2007, 21:17
^ има предвид - сърказъм...
Имаш предвид сарказъм :smt011

Blacklisted
12-05-2007, 21:18
не! имам предвид точно каквото имам предвид :P

ПС защо ми разваляш тежкарския имидж :(

DisciplineAndOrder
12-06-2007, 06:54
ба ти лсис ралзична бе ви ебаъ у емоата та разлчини дето нс мое кжеш момче или момчиаеч и срсзлчисчни хоумлеси недоклатенси

рззчли чни като си рзачилчна хой живеша у роспитв като оте;лмик те е** у рзличните всичките


деа и рзличните облскили се като хуйове и рсазлични билв

5 минути го разчитам :shock:


ами да и смен така се даржат какфо като съм емо некаф проблем да има
учителите се утнасят хипер гадно с мен чак ми са плаче

и аз бих се отнасяла зле с теб... :-|

sexx_na_exx
12-06-2007, 06:57
Знам кой е написал "Под игото" Иван Вазов но не сам я чела макр че тряяше ся за 6 клас просту не ми се четеше щот мойте фр казаха че е тъпа и няма смисал

Disrespect
12-06-2007, 07:22
Знам кой е написал "Под игото" Иван Вазов но не сам я чела макр че тряяше ся за 6 клас просту не ми се четеше щот мойте фр казаха че е тъпа и няма смисал

кажи им че са тъпи за да ти отвърнат със същото и така всички ще са прави

IdiOtKa
12-06-2007, 07:29
аа важно е да не ти пука !

RoyTheReaper
12-06-2007, 07:42
Като се имаш за толкова различна, това отношение може само да те радва и да те мотивира да продължаваш в същия дух. Не ти харесва? Ами стани НОРМАЛНА.

RAWRRR
12-06-2007, 09:21
Не ПуШа (ТрЕвА),нЕ пИя (ВоДа), Не ХоДя По МъЖе (Те иДвАт пРи меН) , лЯгАм сИ рАнУ (кЪм 7 СуТрИнТа) , Не иЗлИзАм мНоГу (От КлУбА) ,,ПоГлЕд нА ДяВоЛ,лИцЕ На АнГеЛ (и вИзИя на ФоТоМоДеЛ) :D



Я ставаме две!

Различните хора са умрели вече,примирете се!

Различни са само героите.Ще парафразирам Достоевски

"Различен е само този който може да убива и всички да му се възхищават"

Различен е бил Че,Различен е бил Сталин,Хитлер..

Вие сте курви на собствените си идеали и "култура".

Аз искам да съм обикновена.

_fucking_scene_princes_
12-06-2007, 09:27
Грешите...и то всички.Целта ми изобщо не беше да се жалвам или пък да карам някой да ми съчувства.Не!Целта ми беше просто да видя точно какво е мнението ви...и вие,да вие всички потвърдихте това,което си мислех.Ами вие наистина мразите различните.И...още нещо fire_of_satan как може един така наречен "фешън-хаус-чалгар" (говоря специално за фешъните) да се чувства различен,при положение че те всички са еднакжи-еднакжи приически,дехи,дори се държът по един и същ "фешънски"(надут) начин...
P.S.-Аз не мразя фешъни,чалгари,скинари и т.н. :mrgreen:

RAWRRR
12-06-2007, 09:30
Фешъни...чалгари..нео-наци скинове..
Каква хубава причинно-следствена връзка.. :lol:

cappy123
12-06-2007, 09:30
Според мен няма нищо лошо в това да си различен...така хората те забелязват...И какво лошо има в това...все пак не може всички да си приличаме...Живота щеше да е скучен така :shock:

techCandy
12-06-2007, 13:37
И как мога да ти отговоря....след като не принадлежа към дадената
субкултура, подкрепям мненията на exploited и RAWRRR.

mulgore
12-06-2007, 13:54
Грешите...и то всички.Целта ми изобщо не беше да се жалвам или пък да карам някой да ми съчувства.Не!Целта ми беше просто да видя точно какво е мнението ви...и вие,да вие всички потвърдихте това,което си мислех.Ами вие наистина мразите различните.И...още нещо fire_of_satan как може един така наречен "фешън-хаус-чалгар" (говоря специално за фешъните) да се чувства различен,при положение че те всички са еднакжи-еднакжи приически,дехи,дори се държът по един и същ "фешънски"(надут) начин...
P.S.-Аз не мразя фешъни,чалгари,скинари и т.н. :mrgreen:

Както снощи съм се опитал да го кажа, ама не ми се е получило, заради алкохола...

Различен е понятие, което не пасва на такива като вас, да си различен означава да си уникален, а вие сте цяла армия "различни", където си приличате като две капки вода.
Различна ще си, ако станеш отшелничка и отидеш да живееш в Сакар, различна ще си ако станеш монахиня, различна ще си ако правиш неща, които никой друх не прави... ;)

а да ми се обличаш грозно и модерно не е различност, а е глупост... :)

Съгласна съм..Това е вярно...

fake
12-06-2007, 15:47
Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир ;)
Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.

ЬАХЬХАХАХАХАХХХАХАХАХАХАХ АХХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХ АХА
коееее написаллл???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Canis_Dirus
12-06-2007, 15:51
различните са еднакви

AvaLan4e
12-06-2007, 18:45
Не можете ли да пишете по тема без да приемате нещо лично (= Все пак форум е. Незнам как определяте толкова просто хората. Бих разбрала по фейс ама ей така от някво изказване звучащо като от 10 годишен как може да ви дава посоката че човекът е тъп? Или се ебава или верно е на 10 и тогава не е глупав...Не ви разбирам съвсем.

Decu
12-06-2007, 18:56
Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир ;)
Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.

ЬАХЬХАХАХАХАХХХАХАХАХАХАХ АХХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХ АХА
коееее написаллл???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахахахахахах :razz: :razz: :razz: омггггггг :lol: :lol: :lol:

mindphaser
12-06-2007, 23:14
x

Nu[m]b
12-07-2007, 00:44
Не можете ли да пишете по тема без да приемате нещо лично (= Все пак форум е. Незнам как определяте толкова просто хората. Бих разбрала по фейс ама ей така от някво изказване звучащо като от 10 годишен как може да ви дава посоката че човекът е тъп? Или се ебава или верно е на 10 и тогава не е глупав...Не ви разбирам съвсем.

Всичко е лично :) и субективно :wink:

teenkopele
12-07-2007, 04:26
Важното е да си от масата :-s

Не е задължително. :wink:

Saymon90
12-07-2007, 06:37
Мдаа... в момента е модерно да си "различен".
Абе, хора... какво ви пука за какви ви мислят? Защо държите да се причислите към дадена субкуктура и да сте "някакви"? Не може ли да си си просто ти, да носиш, каквото ти хареса и т.н....
Авторке, явно малко внимание ти е отделено...

basson
12-07-2007, 06:52
Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир ;)
Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.

ЬАХЬХАХАХАХАХХХАХАХАХАХАХ АХХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХ АХА
коееее написаллл???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахахахахахах :razz: :razz: :razz: омггггггг :lol: :lol: :lol:

omg я, и аз така реагирах като го прочетох от изпит на осмокласник ;)
Да предположим ли какъв е бил.. 'фешън', 'чалга', 'метъл' ?
Всички са равни пред простотията. Тя ги притежава, те са нейни чеда ;)

SuNsEt
12-07-2007, 19:02
ПФффф...И кво са...Ни ли сме ти виновни?! :lol: ...Пък и ако на тебе ти харесва всъщност наистина как се обли4аш или как се държиж,няма да ти пука и няма да ти пре4ат останалите кво мислят за тебе :-P 8) ...Наеш колко мноо ми дреме на мене,4е в даскалото само аз слушам метъл :lol: ...Даскалото ми е бъкано с емота и за тва сам само тая година в него...Другата се местя :wink: ...

ЕPu
12-07-2007, 19:06
^Противоречиш си. В едното изречение казваш, че ти единствена слушаш метъл и всички други са емота. В другото изречение го отричаш всичкото това, казвайки, че именно заради тях ще се местиш догодина.
В крайна сметка пука ли ти какво мислят хората, или не ти пука? :razz:

InitialD
12-07-2007, 23:32
Аз съм убедена, че и всеки фешън- хаус- чалгар се мисли за различен...А
ти какво ми се правиш на жертва, тия умозаключения, които вкарваш, са направени сигурно преди хиляди години. Щом ти стиска да се накичиш така и да излезнеш в тоя си вид по улицитеи, значи ти стиска и да понесеш критиката и неразбирането. Недей да се жалваш, знаем че емотата са различни и неразбрани. Като не искаш такива коментари и подмятания, обличай се тривиално. Винаги можеш да бъдеш емо под прикритие, за какво ти е тая показност....Както и да е, това е положението [-o<

Абе кога ще престанете да вкарвате под общ знаменател чалгарите и хаус феновете!?!?!Кога ще разберете че чалгаджийчетата които казват че слушат Lucky You не са истински Хаус фенове!??!
Престанете това е хейтване!!!

За авторката: Типичен пример за мразените-различни е това по горе ^
Просто различните субкултури и изобщо хора ще се мразят .. човек не възприема добре този който е различен от него!!!
:(

Bamfi
12-08-2007, 09:48
A аз пък не мога да разбера защо в якия си стремеж да ставате "различни", се уеднаквявате до n-та степен. Не с масата, а с малкото ви общество. Всички emo-та си приличат помежду си, както всички метъли си приличат помежду си. Да си различен съвсем не означава да принадлежиш към общество. Това, че в малкото ви градче вашето общество вероятно наброява двама, е отделен въпрос.

malka_kukli4ka
12-21-2007, 20:53
моето мнение е че всеки е индивидуален,всеки е красив по своемо,всеки очарова с това че е различен от другия.това че другите ти се смеят,говори зле за тях,защото ти се подиграват без да те познават и дори не правят опит за това,не се опитват да се докоснат до твоя уникален и специфичен свят,не осъзнавайки че всеки един от нас има такъв! все пак ако бяхме еднакви,живота нямаше да е интересен.не се отчайвай,за всеки влак си има пътници,горе главата :)

Violenza
12-21-2007, 21:04
все пак ако бяхме еднакви,живота нямаше да е интересен.не се отчайвай,за всеки влак си има пътници,горе главата :)
И к'во им е различното на 'различните'? :shock:
2 ръце, 2 крака.. по 5 пръста.. нос, очи.. ?!?

Phantasmagoria
12-23-2007, 02:00
Всички сме еднакви и същевременно толкова различни.

Какви умни мисли ми ражда главата в 4 през нощта обаче :D

Какво разбираш под думата "различен"? Ти да си виждал еднакви хора?

vodolei4e_m
12-23-2007, 02:27
Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир ;)
Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.

ЬАХЬХАХАХАХАХХХАХАХАХАХАХ АХХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХ АХА
коееее написаллл???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахахахахахах :razz: :razz: :razz: омггггггг :lol: :lol: :lol:

omg я, и аз така реагирах като го прочетох от изпит на осмокласник ;)
Да предположим ли какъв е бил.. 'фешън', 'чалга', 'метъл' ?
Всички са равни пред простотията. Тя ги притежава, те са нейни чеда ;)
:shock: :shock: :shock:
Абе, дете на природата, не знам дали си още в четвърти клас, че не знаеш кой е автора, но поне научи как се пише романа - ПОД ИГОТО, а не ПО ДИГОТО ..... :-o

П.П. стига филмизирахте и аз съм различен - примерно, не слушам метъл и той е различен - вегетарианец е, и оная е различна - американка е, всички сме различни бе... пууу, пусто му делене, значи

Violenza
12-23-2007, 05:41
:shock: :shock: :shock:
Абе, дете на природата, не знам дали си още в четвърти клас, че не знаеш кой е автора, но поне научи как се пише романа - ПОД ИГОТО, а не ПО ДИГОТО ..... :-o

:razz: :razz: :razz:

Jeuelle
12-23-2007, 11:40
Едва ли на учителите ти им е изключително приятно да гледат пред себе си една неграмотна , необразована и накичена пикла която се има за върха на Божието творение!!!
Все пак това е училище , не ти е кварталната емо дискотека и трябва да спазваш поне малко приличие , защото заради такива като теб ни лепват етикета "болното българско образование"!!!

HexGirl
12-23-2007, 18:49
da pitam ne6to tva po diavolite za6to ni go obesniava6 emo si hubo ma ko ti e razli4noto tva 4e si namazana i uki4ena li ako tva go smiata6 za razli4no mislia 4e prosto se zima6 mno na seriozno

Weary
12-23-2007, 19:24
Не четох темата, само заглавието й. Мнение за различните нямам, защото различен човек не съм срещала. И вие не сте срещали, ама твърде много ви правят впечатление окраските на неща, по същността си еднакви.

Weary
12-23-2007, 20:27
..от един различен крак, надявам се?

Phantasmagoria
12-24-2007, 01:26
Всички сме еднакви и същевременно толкова различни.

Какви умни мисли ми ражда главата в 4 през нощта обаче :D

Какво разбираш под думата "различен"? Ти да си виждал еднакви хора? Прекалено буквално приемаш нещата...
Просто ирония ... ;]

belerofone
12-24-2007, 08:37
ИМа едно стихотворение което казва....

аЗ СЪМ ТОВА
ТОВА СЪМ КОЕТО СЪМ
КАКВО ИСКАТЕ ОТ МЕН
КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАТЕ

Богатсвото е в различието.....Еднаквостта не струва макар повечето да я наричат мода....Арзликата е че различните почти винаги страдат....

FelisDirus
12-24-2007, 09:07
ИМа едно стихотворение което казва....

аЗ СЪМ ТОВА
ТОВА СЪМ КОЕТО СЪМ
КАКВО ИСКАТЕ ОТ МЕН
КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАТЕ

Богатсвото е в различието.....Еднаквостта не струва макар повечето да я наричат мода....Арзликата е че различните почти винаги страдат....


Специално в този случай, така наречените "различни" са позьори, на чиито лица е изписано "обърни ми внимание, комплексар съм, имам нужда от внимание".

Милата ми RAWRRR беше написала нещо страхотно по темата, за което шапка й свалям. =D>

belerofone
12-24-2007, 12:04
ИМа едно стихотворение което казва....

аЗ СЪМ ТОВА
ТОВА СЪМ КОЕТО СЪМ
КАКВО ИСКАТЕ ОТ МЕН
КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАТЕ

Богатсвото е в различието.....Еднаквостта не струва макар повечето да я наричат мода....Арзликата е че различните почти винаги страдат....


Специално в този случай, така наречените "различни" са позьори, на чиито лица е изписано "обърни ми внимание, комплексар съм, имам нужда от внимание".

Милата ми RAWRRR беше написала нещо страхотно по темата, за което шапка й свалям. =D>

Е браво бе съкровище....

Още малко дай да излизаме под конвейр всички ....

Така няма да има нищо което да е различно камо ли да крещи КОЙ Е КОМПЛЕКСАР и т.н.

Нека те питам тогава....едни изразяват различността с музика ...други с дрехи....трети с пластични операции....четвърти с мноого ум.....

Каква е общата формула в един такъм казус.....


ПОздрави.....

FelisDirus
12-24-2007, 12:14
ИМа едно стихотворение което казва....

аЗ СЪМ ТОВА
ТОВА СЪМ КОЕТО СЪМ
КАКВО ИСКАТЕ ОТ МЕН
КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАТЕ

Богатсвото е в различието.....Еднаквостта не струва макар повечето да я наричат мода....Арзликата е че различните почти винаги страдат....


Специално в този случай, така наречените "различни" са позьори, на чиито лица е изписано "обърни ми внимание, комплексар съм, имам нужда от внимание".

Милата ми RAWRRR беше написала нещо страхотно по темата, за което шапка й свалям. =D>

Е браво бе съкровище....

Още малко дай да излизаме под конвейр всички ....

Така няма да има нищо което да е различно камо ли да крещи КОЙ Е КОМПЛЕКСАР и т.н.

Нека те питам тогава....едни изразяват различността с музика ...други с дрехи....трети с пластични операции....четвърти с мноого ум.....

Каква е общата формула в един такъм казус.....


ПОздрави.....

Ух, друго имах предвид, но ще ти обяснявам после, защото сега отивам да се правя на Снежанка и да купувам подаръци. цунки

belerofone
12-24-2007, 12:33
ИМа едно стихотворение което казва....

аЗ СЪМ ТОВА
ТОВА СЪМ КОЕТО СЪМ
КАКВО ИСКАТЕ ОТ МЕН
КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАТЕ

Богатсвото е в различието.....Еднаквостта не струва макар повечето да я наричат мода....Арзликата е че различните почти винаги страдат....


Специално в този случай, така наречените "различни" са позьори, на чиито лица е изписано "обърни ми внимание, комплексар съм, имам нужда от внимание".

Милата ми RAWRRR беше написала нещо страхотно по темата, за което шапка й свалям. =D>

Е браво бе съкровище....

Още малко дай да излизаме под конвейр всички ....

Така няма да има нищо което да е различно камо ли да крещи КОЙ Е КОМПЛЕКСАР и т.н.

Нека те питам тогава....едни изразяват различността с музика ...други с дрехи....трети с пластични операции....четвърти с мноого ум.....

Каква е общата формула в един такъм казус.....


ПОздрави.....

Ух, друго имах предвид, но ще ти обяснявам после, защото сега отивам да се правя на Снежанка и да купувам подаръци. цунки

Дипломатично....Браво....Добр о измъкване....

Ще чакам обяснението....

=P~