PDA

View Full Version : Искам друг цвят...



Just_Be
12-05-2007, 19:10
Както сигурно повече от вас са искали......... аз искам да си боядисам косата ама не ми дават защото още съм била много малка :cry: .
знаете ли някакъв начин да убедя майка ми ,че ако косата ми от кестенява стане черна няма света да загине..... :x ..защото като я питах тя нещо..дава ми след доста време да я боядисам а аз искам сега :lol: ..
Някакъв начин да знаете ? особено ако е нещо което сте изпробвали супер
10х предварително! 8)

katttia
12-05-2007, 19:20
Според мен си купи шампоан оцветител и се направи сама, а после излъжи, че е боя. Пред свършен факт тя няма какво да каже... А по този начин ще видиш реакцията и, ако не е толкова лоша, ще се направиш с боя, а ако мн се развика ще и кажеш истината и ще и мине :)

Just_Be
12-05-2007, 19:23
какъв е тоя шампоан,колко струва и къде да го намеря ако ми кажеш ще ти бъда супер благодарна :shock:

lyloster
12-05-2007, 20:23
ако искаш точно черна, пробвай с кана х) тя тъкмо не вреди на косата, а даже я подхранва

koalka
12-05-2007, 20:30
По-добре избери алтернативите - къна или оцветител, защото още от малка да си гориш косата не е много гот...Има кога да се боядисваш с боя. :wink:

LuCiFersAngeL
12-05-2007, 21:06
За къната не мога да кажа със сигурност дали става. При мен се получи кафяво :? С шампоан-оцветител не съм пробвала и не мога да изкажа мнение. Иначе аз като исках да се боядисам и моята майка не даваше и аз си взех боя и отидох у една приятелка и тя ме боядиса. Майката като ме видя направо не повярва на очите си, но сега сама ме боядисва като ми израстат корените :lol:

BrokenInnocence
12-05-2007, 23:00
Аммм... аз моята майка никога не съм я питала дали може или не. Тъй като от една година живея далечко от нашите и се прибирам само ваканциите... Лятото като се прибрах и косата ми беше черна майка ми нищо не каза.

elichkaaa
12-08-2007, 12:08
Нямам представа при мен маика ми ми даде идея да видя как 6те съм в 4ервено и така се бояисах :)

elichkaaa
12-08-2007, 12:10
Ааааа може да я пита6 за къна не оврежда косата както боята даже я подхранва :) пук и не седи много жреме 2 или 3 месеца би трябвало да ти даде с къна ;-)

dan4ety
12-08-2007, 12:15
Ами аз сега ще си правя лилави кичури (или цялата коса лилава незнам още :-D ). Майка не ми дава, ама тати ми дава и каза да не казвам на майка. Като ме види-няма да ми отреже косата, я :-D Постави я пред свършен факт ;) Черното много бавно се маха. Пък отгоре му нищо не хваща, дори и да е къна (поне при сестрата на една моя приятелка не хващаше отгоре). :)

sladkish_14
12-08-2007, 12:54
Стига те с тоя "свършен факт" :? :shock: Това е глупаво!!!На Вас може да не Ви отрежат косите,ама на други да :-D Недейте така,говори още малко с нея или си вземи оцветите,НО само оцветител-това не е "свършен факт"....Свършения факт е когато се орезилиш и идеш да те види,пък и ти самата не знаеш дали ще се харесаш,когато се видиш,затова вземи оцветител и в никакъв случай,не се боядисвай майкати ще полудее :-D
...На мен лично не ми харесва,черната коса,но все пак успех :wink:

Mrs.Innocent
08-16-2012, 20:21
Аз също много искам да боядисам косата си.Кестенявата коса е някак скучна и обикновенна за мен,с нея просто не се чувствам в кожата си.Обмислях да се боядисам или да си вкарам цветни кичури,дори предложих да изруся косата си в краищата,но нашите така и не се навиват(по-точно баща ми).Според него съм доста малка въпреки,че вече съм в гимназията и съм напълно наясно какво искам.Нуждая се от промяна и то сега,а не след 3 години,когато стана на 18 -.- Ако можете да ми предложите някакъв по-невреден начин за промяна на цвета на косата ми или някакъв съвет как да убедя родителите си ще съм ви безкрайно благодарна. Благодаря ви предварително. *гушки*

strawberry88
08-16-2012, 20:41
Темата е от 2007!!! :X

Astray
08-18-2012, 08:26
Както сигурно повече от вас са искали......... аз искам да си боядисам косата ама не ми дават защото още съм била много малка :cry: .
знаете ли някакъв начин да убедя майка ми ,че ако косата ми от кестенява стане черна няма света да загине..... :x ..защото като я питах тя нещо..дава ми след доста време да я боядисам а аз искам сега :lol: ..
Някакъв начин да знаете ? особено ако е нещо което сте изпробвали супер
10х предварително! 8)
По-добре с кана .. след 1 2 месеца се отмива .. и подхранва скалпа :)

FuCKkK13
08-18-2012, 08:46
стига сте дигали стари теми де.. стари,стари ама тая е ДОСТА стара