PDA

View Full Version : Какво мислите?



w0w
12-05-2007, 19:15
zdraveite otnovo. :-$ Zna4i pi6a pak ne6ta svarzini sas starata mi tema,no stanaha mn ne6ta i iskam da vi pitam za savet.Nali haresvam vapeosnoto mom4e i mu bqh pisala 4e sajalqvam ako sa stanali problemi s momi4eto.Oba4e re6ih da ne se otkazvam tolkova lesno i mu pisah dosta direkten sms:"zdr kak si?iskam da popitam ima6 li ne6to kam momi4eto za da znam kakvo da pravq ili da te ostavq"i takmo misleh 4e vsie4ko e zagubeno i toi mi varna:"tq iska da hodim i MOJEBI misli 4e hodim no az sam na drugo menie",i az mu varnah:"kakvo e tvoeto mnenie i bi li tragnal s neq za da znam kakvo da pravq i dali imam 6ans ako ne da se otkaja",a toi mi varna :"za sega sam svobodno mom4e".Kato go pro4etoh tova mu kazah:"demek?imam li 6ans ili da te ostavq"a toi:"demek vsi4ko e vazmojno"OBA4E SEGA ISKAM DA VI PITAM VIE KAKVO MISLITE DALI IMAM 6ANS ILI TOI PROSTO ISKA DA SE PRAVI NA MAJKAR I PRED DR MOMI4E DA KAZVA 4E MU SE NATISKAM,ZA6TOTO AZ DNES MU KLIPNAH AMA TOI NE,ILI PAK NAISTINA NE Q HERESVA I ISKA DA VIDI AZ KAKVO 6TE NAPRAVQ.VIE KAK MISLITE?SPORED VAS TRQBVA LI DA MU PI6A AZ ILI DA 4AKAM :-s

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

SeVy_SeXa
12-05-2007, 19:31
hm.... tova go pravi za da se zabyrkash oshte poveche spored men ... no shtom ti e dal otgovor se pak ima nqkakyf shan ako se krieshe i ne ti pisheshe togava e drug vypres... spored me se pravi na nedostypen i iska da go svalqsh oshte poveche ... probvai se potyrsi go razberete se kafe ako se syglasi izleste i shte vidish dali shte se poluchi...ako ne si tolkova pritesnitelna kogato se vidite si go pitai oopitai se da go celunish i shte razberesh... no ako ne ti dade shans prosto go ostavi i ne go tyrsi ak oiska da e s teb shte te potyrsi ....

koalka
12-05-2007, 19:33
Така със смс-и не става работата, говорете на живо.Може да се прави на недостъпен.Но все пак търпението ти не е безгранично, така че, ако се прави на ударен се отказваш и това е.

w0w
12-05-2007, 20:07
EM DA AMA TOI MI DAVA NQKAKVA NADEJDA ZA6TTO MI KAZVA 4E VSI4KO E VAZMOJNO I E SVOBODEN ZASEGA,AZ PRIMERNO NIKOGA NE BIH KAZALA NA NQKOI KAM KOITO NQMAM DORII SIMPATII 4E VSI4KO E VAZMOJNO AMA NZ PAK.AMA ME DRAZNI TOVA 4E 1 GO KAZVA A POSLE DORI NE ISKA DA KLIPNE :-# TRQBVA DA OTIDA NA DISKOTEKA 4E DR MOMI4E 100% 6E MU SE NATISKA AKO NE SAM TAM PUK I 6TOM SI MISLI 4E HODQT STAVA MN LO6OOO :-#

PoisoNGirL
12-05-2007, 20:12
I az sum na mnenie,che trqbva da go namerish i da pogovorish s nego.ako puk daje i drugoto momiche e tam oshte po-dobre.Tukmo ako vi vurti i dvete vsichko shte si doide na mqstoto. :smt001

koalka
12-05-2007, 20:24
Остава ти да разговаряш с него и да му кажеш, че искаш да знеш, защото така да се чудиш, хич не е приятно..

kifla
12-05-2007, 20:24
Мацка като не си сигурна в този младеж,защо не погледнеш около теб колко още такива има?! 8)

MiMcHeToOo
12-05-2007, 21:11
Имаш шанс..

MoHuTo
12-06-2007, 15:02
Ами най-добре го попитай директно, не може само да те размотава!Или нея или тебе, какво говори с недомлъвки, "ами може би", "ами не се знае"...бля-бла-блаа... #-o

SLaDuR4e7o
12-06-2007, 16:46
ами и аз мисля че на живо е по-добре отколкото чрез смс-и не се оставяй да те размотават тай че действай :) ;)