PDA

View Full Version : Не искам на Нова Година да съм неразположена!!!!!



pitan4icata
12-05-2007, 19:52
tova sigurno 6tee porednata tema za tva kak da si otloja cikala i se pak ...
ta zna4i poslednite 2 meseca mi idva kam kra qna meseca (27-28) i podaljava do na 4aloto (3-4) i tyi kato idva nova godina i super mn s pr mi iskame da spim to4no togava.iskam ili da mi doide po rano.. i sledovatelno da svar6i po rano ili da mi zaksnee pove4ko i 4ak kam 2-3 da doide. 4uvala sam za vitamin C ama nali ne pri vsi4ki deistva (i vsy6tnost toi zabava ili zabarzva cikala..???)
ta pls davaite saveti vsi4ko 6te e ot polza

mishkata88
12-05-2007, 20:00
амии има хапчета който забавят цикъла , те се изписват след преглед при гинеколог :wink: пък с витамин C цикъла свършва по-бързо ама колко е вярно незнам :neutral:

kalpazanka
12-07-2007, 16:13
Глезотии!

foreverr
12-07-2007, 18:36
S витамин ц не е сигурно-не при всеки става/витамин ц забавя цикъла/А ако искаш да го подраниш трябва да идеш на гинеколог за да ти изпише хромонални или там някви хапчета които обяче от много момичета съм чувала оплаквания че от тея хапчета цикъла им става супер нерегулиран [-X Така, че тва са си пълни глезотий да си разваляш цикъла заради едно нищо :!: :!: :!: Най добре ако ти е кофти да си неразположена сложи тампон за да се чувстваш свободно, а за секса-няма да умреш без него :wink:

dixo
12-07-2007, 21:47
haha zatva si ima prevruzki always ultra :-P

foreverr
12-08-2007, 13:36
Мда ама не съм в БГ ... Както и да е ... Все пак и с превръзка ще ми е некомфортно ... :neutral:zatva si ima tamponi-dori i da si devstvena moje da izpolzva6 ot nai malkite!

foreverr
12-09-2007, 11:39
Мда ама не съм в БГ ... Както и да е ... Все пак и с превръзка ще ми е некомфортно ... :neutral:zatva si ima tamponi-dori i da si devstvena moje da izpolzva6 ot nai malkite!

Нещо много акъл даваш ... Дали имаш 13 навършени ... Знам за превръзки и за тампони ... Щом се пита за начин значи нямат никфо значение тъпите тампони ... Пишете по темата а не тампони, дали си девствен и т.н. :evil: :cry: :oops: :wink: ;-) :| :| :| Da be az sam na 15 ai ti dadah akal osven tampon i lekar-drugo re6enie nqma :!: :!: :!: :!: :!:

kalpazanka
12-09-2007, 17:10
Има решение, и то е да отиде на гинеколог- ако той прецени, че е безвредно, ще изпише хормонални препарати. Друг е въпросът до колко са оправдани такива вмешателства. Аз лично бих прежалила Новата година или полата на рождения ден.... Въпрос на избор.

kalpazanka
12-09-2007, 17:43
Когато дойдеш на моето място в университета, тогава ще ми държиш такъв тон! По-наясно съм от теб по тези въпроси! Ясно?

AliceSw
12-09-2007, 17:44
интересно...колко ли може да бъде важно с пола ли си или с панталони ](*,)

айде вземете послушайте колежката и идете на доктор като ви е толко важно...хапчета има..питайте в аптека, не знам дали се продават без рецепта...пият се по 1 всеки ден докато не решиш, че искаш да ти дойде

kalpazanka
12-10-2007, 10:08
Възпитаният човек не обижда непознати. :P

_butterfly_
12-10-2007, 10:44
Прекалено важно е ама карай ... Само вие имате проблеми ... Само вие имате мнение ... Само вие имате важни моменти ... Само вие сте хора .... Бла бла бла ... Да сте живи и здрави ... :lol:
Бтв държа какъвто си искам тон на непознати ограничени шматки! :-P

Абе момиче щом нямаш нужда от чужди мнения защо по дяволите си тръгнала да пишеш в тази тема. Ти изразяваш даден проблем и хората правят всичко възможно до ти дадат някакви съвети.

gorska
12-10-2007, 10:44
амии има хапчета който забавят цикъла , те се изписват след преглед при гинеколог :wink: пък с витамин C цикъла свършва по-бързо ама колко е вярно незнам :neutral:

Витамин Ц намалява течението, а менструацията приключва по-бавно, не по-бързо! Недей да си нарушаваш редовността, неприятно е, но все пак не си създавай нови проблеми! Ако все пак решиш да предприемеш нещо, по-добре не взимай нищо, преди да си се допитала до гинеколог, или поне да си попитала фармацевта в аптеката( в случай, че въпросното лекарство е без рецепта).

И все пак моят съвет е да не правиш нищо, най-много вземи витамин Ц, когато вече си неразположена.

alex4o
12-11-2007, 17:24
SexyTka,има хапчета,но те се пият само при посещение при генеколог,просто защото има мисля,че 2 вида такив ахапчета,но не съм мн сигурна,аз ходих и след преглед ми изписа еднитеи каза,че е нужен преглед,защото едните са по-силни от другите иии такаа..,а колкото до витамин Ц той еее да не ти тече обилно ии поме при мен действа,намалява ми цикъла с 1,2 дни Е дано съм ви помогнала поне малко ;)

DisciplineAndOrder
12-11-2007, 22:08
Прекалено важно е ама карай ... Само вие имате проблеми ... Само вие имате мнение ... Само вие имате важни моменти ... Само вие сте хора .... Бла бла бла ... Да сте живи и здрави ... :lol:
Бтв държа какъвто си искам тон на непознати ограничени шматки! :-P

:shock: Оо,прекалено важно!
Животът ти зависи от това!Абе,нали трябва да сме секси гъзраки,бее!Дори да си преебваме здравето!

Wrathchild
12-12-2007, 08:51
Леле някой ще умре ако не е с пола или ако е с тампон на рождения си ден...
Баси много е трудно да си сложиш един тампон и през известно време да ходиш да го сменяш... :razz:
А ако целта е да си с пола за да може като идеш в кенефа с някой батко да е по-лесно вече е друга тема...