PDA

View Full Version : Какво да правя?



CaSsIe
12-05-2007, 19:56
Здравейте, пиша защото наистина не знам какво да правя!!!Моля ви, пишете само сериозни неща защото ми е страшно гадно и не ми е до ебавки :cry: Значи...преди една година се запознах с едно момче и страшно много го заобичах...проблема беше че е от друг град...с времето той се промени страшно много и чувствата ми към него също се промениха...преди две седмици се опитах да му пиша в скайпа но той се отнесе мн гадно с мене и реших че няма смисъл да продължавам да се занимавам с него и да се унижавам допълнително...и тогава започнах на чисто...запознах се с едно момче с което страшно мн си допаднахме и се разбирахме мн добре...тръгнахме и ходихме 2 седмици и сега в четвъртъка(където мина) бях нервна и му се разкрещях щото ме издразни и се скарахме...и в петък на концерта на Риана знаех колко часа и къде се чака с фр си и отидох да говорим тогава той ми каза:"айде да се разбереме по скайпа" и аз си тръгнах...в събота е бил на някакъв купон обаче не се е забивал с други момичета и в неделя когато аз исках само нещата да се оправят му написах в скайп и едва ли не му се извиних за нещо за което не съм виновна и му казах че занапред няма да му крещя за глупости(демек се изкарах себе си виновна) и неговия отг беше:"ще идваш ли с мене на н нова година" и аз го попитах какво общо има и тои каза че не може да отиде на купона за нова година без момиче демек ако не отида с него ще отиде с друга... и после му казах че не искам да ми поставя некфи условия и щото където ме е викнал да отида с него съм отишла и аз за тея две седмици не съм искала нищо от него и му казах че ако иска да ме къса да не овърта а да ме къса и той ми каза:"ок щом така искаш късаме" и ме блокира а аз взех че му написах някфи простотии в флиртчето понеже бях избесняла и му обясняжах как само съмго използвала и т.н. което не е вярно... и ся ми стана страшно гадно щото бях започнала да забраям това момче дет го обичах една година и искам да съм с този с който бях 2 седмици обаче не знам дали трябва да му пиша и какво точно трябва да му напиша след неговото държание и вс неща които аз му казах...трябва ли да му пиша според вас и ако да какво?мерси на тези които са прочели всичко!!
P.S. попринцип не съм такава но просто в момента съм в някфа дупка! :cry:

PoisoNGirL
12-05-2007, 20:06
Hmm purvo chudq ti se zashto sled kato si navikala momcheto ne si govorila vednaga s nego?!I kakvo toi te e popital dali iskash da si s nego na ng.. demek i togava iska da e s teb..a ti se praish na luda..sama si si go napravila.Ostavi momcheto na mira.Kato za kapak daje si go navikala povtorno vuv flirtche..Izvinavqi i az da sum shte te blokiram.Chestno ti go kazvam..ili go nameri i mu obqsni vsichko ako vuobshte oshte iska da govori s tebe ili go ostavi..aman ot detski istorii.. iskam toq iskam onq.. GOVORI s nego ako iskash vsichko da se naredi..kakvo drugo ochakvash da ti kajem?!

CaSsIe
12-05-2007, 20:11
така...
за първото- на следвашия ден не влезна в скайп иначе шех да говоря с него,затова отидох там където се чакаха за да говорим
и не не ме е попитал дали искам да съмс него на нова година а отг на мойто извинение беше"ще идваш ли на нг" сякаш тва е най-важното.И как няма да му се навикм след тфа...след като аз му се извинявам за нещо за което НЕ СЪМ ВИНОВНА само и само да се оправят отношенията ни а той ме пита дали ще ходя с него на НГ за дами каже че ако не отида с него ще отиде с друга!и не не искам тоя и ония а искам него!

PoisoNGirL
12-05-2007, 20:16
Namirash go i mu kazvash:"dai da zabravim vsichko.Karanici i t.n..Iskam da sum s tebe i dvamata sme greshali mnogo,dai da se durjim kato zreli hora da go obsudim i da izgladim neshtata.Ne iskam vsichko da svurshva po tozi nachin.Dai mi oshte edin shans."

kifla
12-05-2007, 20:17
Мацка тази ситуация ми е до болка позната..и моя съвет е да му теглиш майна на тоя и да не ти дреме !знам че е ужасно трудно ,от личен опит знам колко боли ,колко ти липсва ,как искаш да го видиш да си с него,но това е скапания ни живот..трябва понякога и да се задоволим с това ,че сме имали хубави моменти заедно и да продължаваме напред колкото и болезнено да е :mrgreen: Знам че ще го преодолееш и това ще те направи много по -силна и следващия път просто няма да ти пука ...Постарай се да приемеш ,че понякога някои момчета са просто гъзове(с извинение за изръза) и тва си е неможеш да ги промениш колкото и да искаш..те са просто в някви такива светове далечни на нашите...Марс- Венера ... :-s ](*,)

CaSsIe
12-05-2007, 20:27
благодаря и на двете :-)

vvs_go
12-05-2007, 20:30
oh tctctc gorkata kva si prosta

Presley
12-05-2007, 20:37
Научи се да пишеш бе, момиче :shock:

MiMcHeToOo
12-05-2007, 21:08
Слънце не го търси малко.. Пък ще видим ;)