PDA

View Full Version : Не искам да се пораждат чувства.



nobody13
12-05-2007, 22:00
до сега не сум била близка с мом4е , както в слу4ая , които се намирам:
В един клас сме . Тази год. се запознахме;Обръща ми внимание и ми казва 4е иска да ме спе4ели като приятел. И аз искам да сме пове4е от познати, но не искам да свиквам , защото се пзнавам достатъ4но и знам какви ще са последствията..както и да е
Въпросът е 4е съм лесно раним 4овек и не искам в мен да се пораждат някакви 4увста или да свиквам, наи-много да свиквам с него
Всяка ве4ер говорим по нета , в у-ще се закачаме и т.н.
Вероятно ще кажете 4е няма как да спра 4увствата. Има на4ин ,мисля, докато о6те е рано.
Естествено друг е въпросът дали тои е искрен, но това е друга тема.
Темата може да ви се струва глупава, но за мен не е , защото в момента ми е зле, а по-зле не искам да става.
Вероятно някои е изпадал в подобна ситуация или има мнение по въпроса, поне може да искаже мнение.
10х

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

123456
12-05-2007, 22:39
Еми ако толкова те сдухва мисълта, че може да сте гаджета значи не си дорасла още...

SeVy_SeXa
12-06-2007, 05:34
chuvstvata ne mogat d ase sprat......

Mr.bEps
12-06-2007, 06:46
дори и да прекъснеш коритото на реката, то тя ще си намери друг път, зада потече отново. надявам се, си ме разбрала. всеки го е страх от новото, непознатото нормално е, щом не си имала приятел до сега.

comics
12-06-2007, 07:49
Еми ако толкова те сдухва мисълта, че може да сте гаджета значи не си дорасла още... =D> =D> =D>

koalka
12-06-2007, 08:01
Ами, опитай се да притъпиш чувствата и да го възприемаш само като приятел.Да, чувствата трудно могат да се спрат, но пък ти откъде знаеш, че дори ще се появят по-силни.Отделно това, но ако искаш да нямаш чувства трябва да спрете да се "закачате"(зависи какво имаш предвид под това).

kifla
12-06-2007, 08:44
Ами, опитай се да притъпиш чувствата и да го възприемаш само като приятел.Да, чувствата трудно могат да се спрат, но пък ти откъде знаеш, че дори ще се появят по-силни.Отделно това, но ако искаш да нямаш чувства трябва да спрете да се "закачате"(зависи какво имаш предвид под това).
+1 \:D/

nobody13
12-06-2007, 10:31
коалка, сигурна съм 4е ще се появят и др. 4увства, особенно като свикна.Ще запо4на да ревнувам и прочие..
Даже онзи ден се заговори с една от класа и за малко и хвана ръката, защото и било студено и ми падна настроението(не 4е и на мен не ги прави тея, както и да е)
](*,) Това със закачането имам в предвид да се бутаме, дърпаме или гъделичкаме, не мога да го спра да го прави това :-|
+ това не ме здухва мисълта, 4е може да сме нещо пове4е от приятели, а 4е тои ме възприема като такава и аз не искам пове4е, но като се погледна в последни дни при всяка мисъл за него ми става кофти, въпреки 4е не го харесвам #-o
Не искам да прекра4вам тази граница, защото ще запо4на да го задушавам и аз ще съм много :-k

CrazyWitch
12-06-2007, 11:46
От тия работи не можеш да избягаш. Душата си не можеш да излъжеш. Т.е. то може, но дори и ти си знаеш, че ще се излъжеш така че, ... явно са се породили чувства в теб към това момче и те е страх от това. АХххх... Трудно, трудно. По-добре се вслушай в душата си. ТЯ никога не лъже. Недей се затруднявай така. А мислите ни просто тровят любовта. :( Хем, го знам, хем и аз съм натровена. Това е.

CrazyWitch
12-06-2007, 11:48
От тия работи не можеш да избягаш. Душата си не можеш да излъжеш. Т.е. то може, но дори и ти си знаеш, че ще се излъжеш така че, ... явно са се породили чувства в теб към това момче и те е страх от това. АХххх... Трудно, трудно. По-добре се вслушай в душата си. ТЯ никога не лъже. Недей се затруднявай така. А мислите ни просто тровят любовта. :( Хем, го знам, хем и аз съм натровена. Това е.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-07-2007, 01:54
Хах, била съм в такава ситуация... на мен също не ми беше лесно.. какво да те посъветвам, освен да оставиш нещата да се случват и да не се опитваш да се бориш с някакви чувства, които в крайна сметка може и да не се появят.. Просто си живей живота, както досега и мисли само за хубави неща :) Може да се появи и някой друг ;) Късмет! =;

MiMcHeToOo
12-07-2007, 07:28
В тва, че го ревнуваш няма нищо лошо..