PDA

View Full Version : Какво бихте направили?



GD
12-06-2007, 08:10
Искам да ви споделя нещо и да ми кажете някакъв съвет и какво бихте направили. Следната ситация е такава какво бихте направили ако вие седнете на кафе с приятела си или приятелката си и в един момент дойде ваш приятел или приятелка на гаджето ви и вие седите час два и тя или той каже хайде да ставаме защото не ми се седи повече в кафето защото необичам.А моята ситаиция беше такава че аз и приятелката ми седнаме в едно кафе и след няколко минути дойде една приятелка на моята приятелка.Седяхме час и половина може би и тази приоятелка за която ви казвам вика на моята приятелка хайде да ставаме че не ми се седи повече в кафето и ми омръзна да седя.А моята приятелка нказа само:Добре е сега. Та вие как бихте постъпили нали сме излезнали само двамата се видим за повече време а не да ставаме и после да ми викат ти от къде ще си ходиш демек че имат някаква работа която въпросната приятелка на гаджето ми ви казвам че го е казала. Моля ви дайте някакви съвети :cry:

*B3b4ety*
12-06-2007, 08:42
Аз ще вдигна грандиозен скандал :-) Но ще се потходя така че да не скасам с нея =D>

kifla
12-06-2007, 08:50
доста тъпи теми пускаш...и по темата:ми кфо ще ги оставя и ще си ходя ,но после ще има разговор на 4 очи :P

jim_beam
12-06-2007, 08:50
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da vdigna skandal...no vse pak vnimvai da ne prekali6...

MiMcHeToOo
12-06-2007, 08:52
доста тъпи теми пускаш...и по темата:ми кфо ще ги оставя и ще си ходя ,но после ще има разговор на 4 очи :P

мхм и аз така :)

GregoryHouse
12-06-2007, 09:16
1во те са идиоти и 2те...
2ро разсърди се
3то накрай я да не прави повече тъй...нагло е...
4то в тая ситуация си фащаш партакешите без обяснения си заминавам и да те гонят после да те питат ама защо...