PDA

View Full Version : Времето



GD
12-06-2007, 09:18
Е въпроса ми е когато си имате приятел или приятелка и имате приятели с кого бихте прекарали времето си повече защото тези които си имат човек до себе си не винаги могат да бъдат с него или нея само защото приятелите завиждат на това което има техния приятел или приятелка и идва тука ревноста която е неизбежна защо трябва да е така защо коагто искаш да си с любимия човек до себе си трябва да се съобразяваш с твоите приятели и да гледаш на тях да угодиш дето се казва дори да не искаш и да искаш да си с любимия човек и заyо тези хора не се съобразяват с този когото си има гадже ? :evil:

SpOrTs_GiRl
12-06-2007, 09:27
Ама много ми харесват твоите теми :D Започва изречението и до края няма точка, няма нищо :D Ами .. не е нужно да се съобразяваме толкова много .. Ако се обичат много хората, едва ли ще ги интересува мнението на околните за тяхната връзка.. Ами и при мен много са критикували момчетата, с които съм ходила.. Но нали АЗ съм ходила с тях, а не те ;)

kifla
12-06-2007, 09:42
ti mai nqmash istinski priqteli i za tova govorish taka :? kogato nqkoi ti e priqtel toi ponqkoga pravi kompromisi ,a ne revnuva ot gadjheto ti ...... ](*,)

GregoryHouse
12-06-2007, 10:19
На любимия човек ест...приятелит ети ще разберат ако имат малко мозък...и все пак намери баланса между 2те...щот не върви да пренебрегваш едните или другите...малко повече за гаджето все пак са ти френдс ще те разберат ве...ако ли не да го духат...значи н другия повече му пука...

FiRe_LaDy
12-06-2007, 10:43
Ами аз винаги предпочитам приятелите си .... но тъй като не може да пренебрегвам гаджето заради приятелите .... излизам с всички заедно.Понеже приятеля ми и компанията ми се разбират перфектно ... както и аз с неговата.И редуваме.Или с мойта или с неговата компания излизаме.Някой път сме си само двамата.Моите,както и неговите пр са разбрани и не се сърдят,когато ги пренебрегваме и не излизаме с тях :-P

Abigoria
12-06-2007, 11:10
Ами аз винаги предпочитам приятелите си .... но тъй като не може да пренебрегвам гаджето заради приятелите .... излизам с всички заедно.Понеже приятеля ми и компанията ми се разбират перфектно ... както и аз с неговата.И редуваме.Или с мойта или с неговата компания излизаме.Някой път сме си само двамата.Моите,както и неговите пр са разбрани и не се сърдят,когато ги пренебрегваме и не излизаме с тях :-P

+1 =D>