PDA

View Full Version : Новини за marilyn manson



krasiva_luja
12-06-2007, 11:45
aide postvaite tyka kluki i tem podobni ama ne za koncerti ami ot li4niq my jivot.ima6e 1 4e si maxnal rebrata da si prai svirki xax kot znaite pi6ete

AnoNim4e
12-06-2007, 12:33
Toi e otka4en!!Mahnal si e plava6tite rebra za da moje da si lapa sam i e iskal da izvadi okoto na jena si za da moje da q e*e i tam!(no razbira se ne go e napravil,no do kolkoto do rebrata tova e istina)

ЕPu
12-06-2007, 12:36
д.еба извратения .п.едерас..
като толкоз иска да лапа нещо да ходи да духа на некой друг

и мен не ме кефи и не се интересувам от него :?

OtherDimension
12-06-2007, 14:11
Toi e otka4en!!Mahnal si e plava6tite rebra za da moje da si lapa sam i e iskal da izvadi okoto na jena si za da moje da q e*e i tam!(no razbira se ne go e napravil,no do kolkoto do rebrata tova e istina)
глупости...

Canis_Dirus
12-06-2007, 15:24
Това с ребрата не беше ли Глория? Явно и тя е искала да си прави свирки или квот там ще да си прави на минджата. Нерди Глория, нерди Мерилин Менсън.

Я пускайте новини за Глория. Аз чух, че си е фотоепилирала минджата. Животът на Глория е къде- къде по-интересен. особено като е работила на Дунав мост.

AnoNim4e
12-06-2007, 15:35
ami Gloriq si e mahnala rebro za da e po-slaba,a menson si e malnal plava6tite rebra i to i dvete za da moje da si lapa,po nagore pi6e,4e sa gluposti,ami nz ne sum prisustvala kogato e stanalo i ne moga da garantiram,no toi sam go kazva v interviu

fake
12-06-2007, 16:08
Журналист:Здрасти, ММ, как си?
ММ: Еми добре съм здрасти
Журналист: Вярно ли е че си си махнал плаващите ребра за да си духаш сам?
ММ: Да, вярно е.

ето ти интервюто, Вили.

Canis_Dirus
12-06-2007, 16:12
А пък Бил от Токио Хотел можел да си оближе лакътя (или лакета, или лакета). :grin:

TellMeYourName
12-06-2007, 16:48
д.е** извратения .п.едерас..
като толкоз иска да лапа нещо да ходи да духа на некой друг

и мен не ме кефи и не се интересувам от него :?

RiseGirl
12-06-2007, 17:09
вие пък....как ще си маха ребрата....това са глупости
както каза exploitedteen....трябва да си тъп за да вярваш :wink:

AvaLan4e
12-06-2007, 18:33
:razz:
Ест , че може да се извадят плаващите ребра.
(=
Бтв krasiva_luja това тъ изиест уей то луз сомфин ис то уант ит ту мач ми се появи както решението когато отвориш Библията! Мерси! ('=

krasiva_luja
12-06-2007, 18:37
:razz:
Ест , че може да се извадят плаващите ребра.
(=
Бтв krasiva_luja това тъ изиест уей то луз сомфин ис то уант ит ту мач ми се появи както решението когато отвориш Библията! Мерси! ('=
xaxa radvam se :Pp

Disrespect
12-06-2007, 19:04
абе кво ви интересува живота на някъв смахнат пендел??

b0bii1
05-23-2012, 20:47
i az chux che e pravil s*x s nqkakva jena i razkysal pu*kata , i sega nikoi ne iska da pravi *** s nego i toi e otishal pri doktora si i e iskal da si mahne 1 rebro da si pravi sv*rki i tochno v nego NQMA NISHTO pedalsko iskam da kaja , ne mu haresvam mnogo pesnite , no ne mislq che e pedal , da grimira se mnogo i prelicha na palqcho no nali tova e razlichnoto i hubavo v nego i neobiknove , kato Gaga :)

Jack Daniels27
05-18-2013, 13:23
АРЕ ДА НЕ ГО ОБИЖДАТЕ ;)) КАКВОТО ИСКА ЩЕ ПРАВИ!!!ЧОВЕК Е!!!В СВОБОДЕН СВЯТ СМЕ ;))!

Chacho
05-18-2013, 13:39
Колко време отделяш на ден да говориш за Менсън?

Supermassive____
05-21-2013, 10:13
Много мазно парче е тоя Менсън.

OoVasKoO
05-21-2013, 11:28
Абе кво въобще се занимавате с тоя, правите го по-известен. За мен е палячо, извратеняк, циркаджия и е супер отвратителен. Само болни и обсебени хора може да го харесват. Вие явно не сте такива, защото му обръщате внимание?

sneering
05-21-2013, 17:53
Менсън ми е от любимите..Харесва ми агресията в гласа му и това че ме е карал да се чувствам добре,в лошите периоди.

rapi987
11-08-2013, 18:04
Kakvo vi e napravil choveka che go obijdate. Tova che nqkoi hora ne haresvat rok nishto ne znachi. Da toi e razlichen. Negovite pesni mi haresvat, no az haesvam i drugi koito pravqt muzika narechena Dubstep i tehniq stil e razlichen. Eto gi i tqh: Skrillex, Deadma5, Knife party i taka natatak. Hubavo e da s razlichen ;)

Ivaaaaa
11-08-2013, 18:47
Менсън ми е от любимите..Харесва ми агресията в гласа му и това че ме е карал да се чувствам добре,в лошите периоди.

хохооо
един да каже нещоо вярно
всичко друго е лъжа
и за реброто, и аз окото



Абе кво въобще се занимавате с тоя, правите го по-известен. За мен е палячо, извратеняк, циркаджия и е супер отвратителен. Само болни и обсебени хора може да го харесват. Вие явно не сте такива, защото му обръщате внимание?

колко съм обсебена и болна...

vampire_girl_
11-09-2013, 22:50
Абе кво въобще се занимавате с тоя, правите го по-известен. За мен е палячо, извратеняк, циркаджия и е супер отвратителен. Само болни и обсебени хора може да го харесват. Вие явно не сте такива, защото му обръщате внимание?

Сериозно ли мислиш,че популярността му ще падне или нарасне благодарение на когото и да било в този форум!? Хахаххаха.
Не е нужно човек да е болен или обсебен,за да го харесва.Просто той прави изкуство,което не е за всеки, слава Богу.

the-little-pain
11-17-2013, 21:01
обожавам гоо , а аз си мислех че съм единствена :Д