PDA

View Full Version : Защо трябваше да става така ;(



sadLy-girL
12-06-2007, 12:32
Zapoznah se s 1 momche koeto ne haresvah koi znae kolko, no beshe mnogo dobro. Toi se vlubi v men ujasno mnogo i mi kaza ..sled vreme toi me popita dali iskam da sme gajeta i mi kaza che shte nameri klucha kum surceto mi beshe tolkova ubeditelen i iskren ..trugnahme minaha 4 meseca i az go zaobichah na istina i kogato mu kazaha sled 4 dni nqkade toi mi kaza po skype che vsqka nosht plache che me e nakaral da go zaobicham i mi kaza che nqmalo smisul da sme zaedno ...iska dasme samo priqteli ;(;( A az tolkova mn go obicham ;( tolkova mn raboti mi obeshtavashe ;( :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sladko_dete
12-06-2007, 12:38
Ее защо да няма смисъл? и закво плаче изобщо??? Не разбирам къде е проблема, след като и двамата се обичате...

xXxScreamxXx
12-06-2007, 12:41
Ъъъъ 6ти кажа само 1 - пазкажи му как стоят не6тата

MoHuTo
12-06-2007, 12:41
И аз не разбирам какъв е проблема, налиуж и двамата се обичате :-o

Radeto_
12-06-2007, 13:17
Миличка, ние не можем да ти помогнем с нищо, но ще ти кажа нещо - ако наистина го обичаш толкова, колкото казваш - кажи му всичко каквото чувстваш към него - всяка една твоя скрита мисъл или болка - не се срамувай да покажеш слабостта си пред него - ако той не разбере колко силни са чувствата ти към него и не пожелае да бъдете заедно отново, то поне ще знаеш, че си опитала всичко, но е време да преминеш нататък.Съжалявам, че го казвам, защото знам, че те боли от думите ми...

Kub4e_Led
12-06-2007, 13:29
ами поговорете си хубаво кажи му какво чувстваш,успех дано се саберете пак :wink:

russianmafiaboss
12-06-2007, 13:48
Миличка, ние не можем да ти помогнем с нищо, но ще ти кажа нещо - ако наистина го обичаш толкова, колкото казваш - кажи му всичко каквото чувстваш към него - всяка една твоя скрита мисъл или болка - не се срамувай да покажеш слабостта си пред него - ако той не разбере колко силни са чувствата ти към него и не пожелае да бъдете заедно отново, то поне ще знаеш, че си опитала всичко, но е време да преминеш нататък.Съжалявам, че го казвам, защото знам, че те боли от думите ми...
+1

otka4ena
12-06-2007, 18:35
На първо място трябва да разбереш защо така са се променили чувствата му към тебе.Ако причината е в теб опитай се да се промениш,щом го обичаш направи всичко възможно да се съберете отново.Успех!

kifla
12-06-2007, 18:53
Е как така от нищото са се променили чувствата му ????? Защо не поговориш с него и да ти обясни тази драстична промяна... Не може так аизведнуж някой да реши ,че всичко което е било няма смисъл :? Нещо ми се струва че не на мястото си ?? Да не би някой от добрите му приятели да му е въздействал или някое друго момиче ... незнам и аз ...Много странно наистина :neutral: И все пак не спирай да го обичаш ...любовта винаги побеждава,колкото и наивно да звучи :)

kael
12-06-2007, 20:42
пий една студена вода - ти си поредната бройка, такива сладури много се навъдиха тип "доббро момче" ама като му писнеш хваща друга....