PDA

View Full Version : Айде дойде време и за мойта безумна история



xXxScreamxXx
12-06-2007, 12:57
Zna4iii istoriqta mi e slednata si4ko zapo4na ot predi okolo 3 meseca kogato tr1gnax s edno mom4e [za ylesnenie 6te go nareka X] i taka vsi4ko mn dobre v1rve6e .. no doide vremeto kogato .. ne 4e mi pisna mi prosto nqma tr1pka li de da znaem i az.Mn rqdko se vijdame a kogato tva stane e za malko ( i v1prosite koito mi zadava sa sv1rzani s dr mom4eta [po to4no da si go kaja ima sceni na revnost]) Ymorix se da mu po4tarqm 44 nqmadryg v jivota mi .. moje bi to4no zaradi tova i az nzz kak no po4nax adski mn da haresvam edno mom4e ot moeto daskalo (nari4am si go 15).. ako ne drygo mislq 4e pone s1m mu simpati4na .. i mislq 4e imam osnovanie toi pr1v me zagovori sled tva az sly4aino go namerix v impulse pi6em si tam ( si4ko koeto razkazvam za 15 se e sly4ilo za interval ot edna maximum 2 sedmici) ama sega idva problema 4e nzz ko da pravq s X
predlojeniq ?!?!??
To e qsno 4e 6te sk1same no iskam taka da stane 4e da si ostanem priqteli ....

Phantom_91
12-06-2007, 13:10
Не си спопмням със сигурност,но мисля,че Чърчил беше казал:"Любов може да дойде след приятелство,но не и приятелство след любовта."
Май че така беше го казал,ако не е точно така,то поне съм предал смисъла на казаното...Аз съм съгласен,може да се роди любов между приятели,но след като скъсат двама влюбени,да си останат приятели-никога.Изключения са 1 на 1 000 000...А и теманата едва ли ще просъществува дълго тъй като е на латиница...

Radeto_
12-06-2007, 13:11
Искаш да си останете приятели ли - е тва няма как да стане щото явно човека не иска да късате и ако разбере, че е заради друг най-малкото ще се чувства така сякаш си се подиграла с него - постави се ти на негово място все пак.Пък и няма любов, няма истински чувства в историята ти ( или поне аз не долових подобно нещо), така че не му мисли толкова.Тва е нещо нормално.Давай нататък...

djeini
12-06-2007, 13:15
Ami prosto mu kaji ,4e ne ste edin za drug i ,4e nqma smisul da budete zaedno sled kato,xm nali imalo skandali da kajem ,za6toto mnogo se karate ili ne6to ot tipa puk ako iska6 moje6 da mu kaje6 i istinata za drugoto mom4e ne ti go preporu4vam no vse pak....I taka kaji mu 4e e straxoten 4ovek i 4e mnogo durji6 da budete priqteli i taka :) .Dano da se polu4i ....

Radeto_
12-06-2007, 13:19
Ако му кажеш, че е заради друг ще се почувства зле - бъди сигурна в това

xXxScreamxXx
12-06-2007, 13:26
Ee az ne s1m kazala 4e 6te mu kaja 4e e zaradi dryg
1-vo poznavam mn hora koito sa hodili i sled tva ostavat priqteli tav stava pri 70% ot priqtelite mi....
2-ro moje da ne s1m pokazala 4yvstva v napisano za X prosto za6toot takiva ve4e nqma ili po to4no ima no sa samo i edinstveno priqtelski
A 15 ne go opisvam s 4yvstva za6tot o6te ne e sigyrno dali ne6to 6et stane ili ne .. a in4e toi e p1lni sladyr osven tva e s adski pe4en harakter

MoHuTo
12-06-2007, 13:27
Едва ли ще си останете приятели, при положение, че си го убеждавала, че няма друг, а в един момент се оказва, че всъщност ИМА!!! Така че няма смисъл да се надяваш на приятелството му, по-вероятно е дори да спре да ти говори... такъв е живота :) Продължаваш нататък и това е :)

Radeto_
12-06-2007, 13:31
След като не изпитаваш чувства към Х (приятелски може айде), а към 15 все още нямаш такива "щото още нищо не е станало" що се засягаш, че споменах, че поста ти е лишен от чувства?

xXxScreamxXx
12-06-2007, 13:38
Hahh nqkoii da e kazal 4e se zasqgam ?!??!? :D

djeini
12-06-2007, 13:43
След като не изпитаваш чувства към Х (приятелски може айде), а към 15 все още нямаш такива "щото още нищо не е станало" що се засягаш, че споменах, че поста ти е лишен от чувства? Mda i az taka mislq ne vlaga6 mnogo 4ustva kum x ili 15 :? ,no vse pak ti si znae6

xXxScreamxXx
12-06-2007, 13:46
OMG 4akaite da si izqsnim ne6to az s1m loverka ama naposled1k kat staa v1pros za lubov mi e asdki bezrazli4no
ha 4e az ko da pi6a miloto mi X ... o4arovatelnoto 15 ?!?!

russianmafiaboss
12-06-2007, 13:54
Не си спопмням със сигурност,но мисля,че Чърчил беше казал:"Любов може да дойде след приятелство,но не и приятелство след любовта."
.
100% истина !

xXxScreamxXx
12-08-2007, 16:08
Не си спопмням със сигурност,но мисля,че Чърчил беше казал:"Любов може да дойде след приятелство,но не и приятелство след любовта."
.
100% истина !


IMmam jivite primeri 4e ne e istina :-P

Phantom_91
12-08-2007, 16:42
Не си спопмням със сигурност,но мисля,че Чърчил беше казал:"Любов може да дойде след приятелство,но не и приятелство след любовта."
.
100% истина !


IMmam jivite primeri 4e ne e istina :-P
То или не е било истинска любов,или не е истинско приятелство...

don't stop the music
12-08-2007, 16:54
Не си спопмням със сигурност,но мисля,че Чърчил беше казал:"Любов може да дойде след приятелство,но не и приятелство след любовта."
.
100% истина !


IMmam jivite primeri 4e ne e istina :-Pбе ти разлика между любов и харесване правиш ли ?!?!?! ](*,) ](*,) ](*,) и кой знае кви неща си говорат един за друг зад гърбовете... мани мани изобщо не тъни в такава заблуда че са си добри приятели :wink: а по темата... скъсай го естествено, пък то от него зависи дали ше си останете приятели... стига да не напрайш някоя издънка като тва да тръгнеш с "15" веднага... :wink: не ти е сложна ситуацията, измисли си решението сама [-o<

kifla
12-08-2007, 16:55
Най -добре поговори с Х и му обясни ,че неможете да бъдете вече заедно .Да боли от думите ,но все пак повече ще го боли ако после разбере че си била с него и си го лъгала не мислиш ли?Успех при разговора и ако той малко или много държи на теб ще иска да си останете приятели ,поне това му кажи че няма да е проблем за теб ,ако естествено е така . :wink:

koalka
12-08-2007, 16:58
Изхода е ясен и ти мисля, че го знаеш. :wink: Остави, че харесваш друго момче, но и не си сигурна в чувствата си към Х.Според мен трябва да бъдеш честна с него.А това дали ще си останете приятели не зависи от теб.

danio
12-09-2007, 21:15
Според мен няма да останете приятели.Аз съм в същото положение в момента.Скъсаха ме заради друг.И сега тя ми казва че си ме обичала като приятел и държала на мен като такъв.Искала да сме си приятели и да си споделяла с мен.Ама че глупост.Аз и казвам че я обичам а тя кви ми ги дрънка.Както и да е най много да спре да ти говори и напълно да те игнорира особено ако има чувства към теб.Апък ако му кажеш за приятелство всичко ще свърши на момента.Приятелство най малко след 6месеца и то ако няма още чувства към теб.И все пак ти казвам да размислиш и да видиш какво точно чувстваш преди да е станало късно.Не те знам на колко години си ама не си на много защото с тия разсъждения.Скъсайте после изчакай малко и тогава му говори за приятелство-сега само ще го заболи и ще го раздразни.Но май не ти пука много за него.

Liglichkataaa
12-09-2007, 21:29
просто му обясни, че вече нямаш чувства към него , но въпреки това държиш страшно много на него като човек и по-добре всеки да поеме по своя път и ако не приятели, то да си останете поне едни добри познати

BAYO
12-10-2007, 07:40
Шута и тфа е.

DiVa_SaMoDiVa
12-10-2007, 14:32
Хмм не знам ама аз до сега тея момчета дето съм ги зарязвала после се правят,че не ме познават...след една връзка трудно остава приятелство.