PDA

View Full Version : проблемни родители



zhana
12-06-2007, 14:08
бих искала да помоля за съвет...ето я и моята историйка...ами преди около 7-8 месеца тръгнах с едно мом4е.по града ми на него му се носи меко казано ло6а слава!предполагам се сещате - престапник,крадец,наркотиц и и т.н. и за тва като трагнахме аз излъгах на6те 4е ходя с някав друг - казах 4е става вапрос за савсем друго мом4е - нали се сещате - да спася вразката ни!мина доста време, ходехме 6 месеца и пове4е и стана така 4е на6ите разбраха с кого деиствително ходя!(естествено лъжата ми излезе наяве, което бе6е неминуемо)и след като разбраха, а тва стана през септември, разбира се искаха да се разделя с него - не ме пускаха да излизам и така. минаха ве4е 2 месеца(не можахме да се забравим) а аз о6те го оби4ам тва мом4е, той мен също и пак по4нахме да се виждаме!само 4е проблема е в тва 4е обещах да не се виждам с него и сега просто нз как да подходя кам на6ите и кво да им кажа, те са против вразката ни,мразят го а аз не искам да се разделям с него, нито пак искам да крия с кого излизам...

XeS-GirL
12-06-2007, 14:26
Страшна история... :? Прекалено много неща в тва момче ми се виждат не наред, за да подкрепя твоята страна, въпреки че не може да се заповяда на сърцето в кого да се влюби... :oops:
Имам един познат, който беше в подобно положение... 2 години си се друсаше почти редовно, напушваше се по няколко пъти на ден без да му дреме от нищо и от никого... Продаваше "стока" наляво и надясно... #-o
И в един момент в живота му се появи момиче, промени го коренно!!! Много се обичаха и той заради нея спря всякакви контакти с наркотиците... Е, разделиха се по някакво стечение на обстоятелствата, но все пак и сега си е чист и не се занимава с такива неща :!:
Та... моя съвет е да се опиташ да го промениш, "да го вкараш в релси"... ;-) Това е начина да сте заедно, без ваш'те да се притесняват в какви ли ръце те оставят... Опитай да го промениш към добро и докажи на ваш'те, че не е лош човек и държи на теб, както и ти на него!!! :wink:

sasha_90
12-06-2007, 14:28
По-добре им кажи,че отново се виждате.

dshiznit
12-06-2007, 14:55
А най-добре им кажи, че ще се виждате с него и точка няма каккво да напрявят по въпроса. Кажи че ще избягаш от вкъщи ако те потискат обаче не им го казвай като истеричка а им го обесни с мек и решителен тон. Дай да разберът че това е нещото което искаш. Не приемай не за отговор.

alkobalko
12-06-2007, 14:55
Най-добре им кажи, много по-лошо ще стане, ако пак те хванат в лъжа.

XeS-GirL
12-06-2007, 14:59
А най-добре им кажи, че ще се виждате с него и точка няма каккво да напрявят по въпроса. Кажи че ще избягаш от вкъщи ако те потискат обаче не им го казвай като истеричка а им го обесни с мек и решителен тон. Дай да разберът че това е нещото което искаш. Не приемай не за отговор.

Лош съвеЕет... #-o Ще стане още по-зле... Знам от собствен опит, че с магарешкия инат няма успехи :( особено, ако си и непълнолетна... :?

rehab
12-06-2007, 17:30
Spored men roditelite ti imatr pravo da ne te puskat da se vijdate s nego pri uslovie 4e edva li ne celiq grad go misli za prestupnik . A ako toi iska da spe4eli roditelite ti na tvoq strana trqbva da se promeni

Ейнджъл
12-06-2007, 18:22
Лошото е, че ти имаш чувства към това момче и явно не долавяш в момента, че той бавно и неусетно те завлича надолу. Трябва да си много по-силна от него, за да му повлияеш положително. Имам приятелка, която се опитваше да го направи преди време с едно свое гадже-наркоман, и познай накрая какво й се случи?

Не си прави експерименти със себе си, моля те!

Това не е предателство, защото и ако той много държи на тебе, ще направи и невъзможното, за да промени начина си на живот.

Ти виждаш ли такива - дори и малки усилия от негова страна, или слушаш само сладки приказчици-алабализми?

MiMcHeToOo
12-06-2007, 19:01
Най-добре им кажи, много по-лошо ще стане, ако пак те хванат в лъжа.

Точно така. Обесни им, че тва момче ти е на сърцето и няма да го пуснеш..

led_i_ogyn
12-06-2007, 19:26
На колко си???На 15-16???Родителите никога няма да искат да ти навредят.Не вярвам това момче да е любовта на живота ти...Замисли се щом се занимава с наркотици и грабежи ти какво правиш с него... :? :? #-o

PoisoNGirL
12-06-2007, 19:36
Hmm macka ako znaesh kak mi e poznata istoriqta ti :( I na moq priqtel mu se noseshe losha slava.. nashti razbraha... i pochnaha..Samo,che az im kazah da zabravqt prosto,che shte go ostavq.Druj se za nego!Shtom se obichate ne trqbva da te spira nishto.Toi se e promenil nali i se obichate...tova e nai-vajnoto.Pomoli gi da ne budat tolkova predubedeni.Da se zapoznaqt s nego i togava da precenqt.Az sum v oshte po-kofti polojenie.. i mote roditeli ne haresvat gadjeto mi..i technite men.Ama nie napuk si se vijdame.Obqsni im kakuv e v deistrvitelnost :smt001 \:D/

Anf3tamin4o
12-06-2007, 19:37
И да се замисли в това дали не може и нея да я изкара като престъпник в някоя кражба след което от полицията, ще пратят човек до родителите ти който да отиде в полицията и ти съответно с него и да разкажеш
Искам да ти кажа едно
Всеки родител, мисли най-доброто си на детето си.

zhana
12-08-2007, 13:43
ami az sam na 17 i vaob6te ne sam tolkova naivna kolkoto na6te si mislqt...vse pak bqh s tva mom4e polovin godina i pove4e...i smeq da tvardq 4e go poznavam.vidqh 4e ne sa samo "sladki prikazki" - v smisal, toi mi go dokaza!e az opredeleno na 100% re6ih 4e 6e govorq s na6te!prosto ne moga da ostavq ne6tata taka - vse o6te sam na 17, a si vkarvam super mn nervi, abe izob6to ot cqlata situaciq stana taka 4e se sasipah...

dshiznit
12-08-2007, 15:13
Абе я запознай ваште с тоя престъпен елемент. Може да има всяква слава ама 100 процента е супер свестен тип майна. На 17 години ваште ше решават ти какси го представяш. Избора си е твой

zhana
12-08-2007, 15:35
10x za saveta ama ne6to ne se polu4ava...priqtelq mi idva6e na nqkolko pati do nas, ama tatko se darji s nego vse edno e nqkav bokluk, a ne 4ovek kato vsi4ki drugi...abe kvo da ti obqsnqvam...to si e cqla tragediq, ina4e priqtelq mi si e super svqsten i celiq grad go uvajava

BAYO
12-10-2007, 07:34
Най-добре им кажи, много по-лошо ще стане, ако пак те хванат в лъжа.

Точно така. Обесни им, че тва момче ти е на сърцето и няма да го пуснеш..