PDA

View Full Version : Безразлична ..



alehole
12-06-2007, 14:11
Имам си приятел.Убедена съм в неговите чувства към мен защото винаги ги показва а и е истински и добър човек.Но аз нали за пръв път съм с нормално момче и май пак ще прецакам нещата!!! :? И така исках да ви попитам за съвет.Какво да правя значи нах-лесно ми е да кажа КЪСАМЕ >> ДО ТУК .. но немога :shock: :shock: Колкото и да е странно като сам с него само броя минутите докато ще си тръгна .. а като съм без него се чудя каде е как е какво прави званя му смс-и искам го до мен ... Но дойде ли при мен се чудя как да го разкарам :neutral: :neutral: Нз защо така ??????????? :-#

zhana
12-06-2007, 14:25
знае6 ли и аз сам била в такова састояние...имах си супер сериозно гадже дето супер мн ме оби4а6е и иска6е да прекарваме вси4кото ни свободно време заедно.и оттук доидоха проблемите...в смисал няма6е разнообразие, може и при вас да е за тва...но не си мисли 4е 6те ти е лесно ако скасате...аз едвам го преживях

sasha_90
12-06-2007, 14:25
Така е защото и ти не знаеш какво искаш.

Iv4eTy
12-06-2007, 14:25
Ами и ти сама май незнаеш какво искаш. Несмятам,че ти е безразличен. Ако ти беше нямаше като не сте заедно да ти пука кво прави и да му пишеш смс-и. Вземи си помисли хубаво наистина ли искаш да скъсаш с него. Просто накрая да не съжаляваш. Моя съвет е да изчакаш малко да видиш как ще вървят нещата и дали няма да се промени начина ти на мислене. Ако нещата продължават така... вече ти си решавай.

alehole
12-06-2007, 14:37
Еми чаках известно време и пак е същото .. Без него умирам с него се побърквам ](*,) Охх какво да правя ... Как така може да нз какво искам ?? Толко е гадно :-s

Raderfort
12-06-2007, 14:42
Имам си приятел.Убедена съм в неговите чувства към мен защото винаги ги показва а и е истински и добър човек.Но аз нали за пръв път съм с нормално момче и май пак ще прецакам нещата!!! :? И така исках да ви попитам за съвет.Какво да правя значи нах-лесно ми е да кажа КЪСАМЕ >> ДО ТУК .. но немога :shock: :shock: Колкото и да е странно като сам с него само броя минутите докато ще си тръгна .. а като съм без него се чудя каде е как е какво прави званя му смс-и искам го до мен ... Но дойде ли при мен се чудя как да го разкарам :neutral: :neutral: Нз защо така ??????????? :-#

:-D ето това е жената никога незнае кво иска :-$

alkobalko
12-06-2007, 14:48
Правиш го, защото не знаеш какво искаш.

alehole
12-06-2007, 15:02
E kak da neznam iskam i az vednuj edna seriozna vruzka a to kvo stava :-x

MoHuTo
12-06-2007, 15:10
Ами като не знаеш какво искаш, така се получава. Дай си малко време, според мен връзката ви просто е в застой и няма разнообразие, направи някаква промяна и виж дали ще има ефект..а ако няма..хмм може би причината е в теб и трябва да помислиш каква е тя, защото както виждам момчето не прави нищо нередно според думите ти...просто те обича. Според мен и ти не си безразлична към него, просто не си наясно с чувствата си. Но не бързай, за да не съжаляваш после за постъпките си. Успех от мен :)

kael
12-06-2007, 21:03
мисля че има разпродажба на мозъци пo e-bay .... ако ти незнаеш ко исакш ние ли да знаем ....

Presley
12-06-2007, 21:17
Така е защото и ти не знаеш какво искаш.
Абсолютно същото щях да напиша

MiMcHeToOo
12-06-2007, 21:37
Така е защото и ти не знаеш какво искаш.
Абсолютно същото щях да напиша

Вероятно и аз

kifla
12-07-2007, 08:16
E kak da neznam iskam i az vednuj edna seriozna vruzka a to kvo stava :-x
еми постараи се малко да си промениш държанието ако искаш да запазиш връзката си \:D/

immortal_kiss
12-07-2007, 11:57
И според мен не знаеш какво точно искаш... До скоро и аз бях така и с приятеля ми се разделихме, но той все още ме обича и сега дори не се виждаме... Доста често си мисля, че това, че се разделихме беше грешка, но от друга страна не искам или по-точно не знам дали искам пак да се съберем... И всичко това е адски гадно след 1 дълга връзка... Така че аз бих те посъветвала много добре да си помислиш и да си изясниш какво точно искаш преди да направиш каквото и да е :wink:

DiabolicAngel
12-07-2007, 12:34
Вкарай малко разнообразие-ходете наместа където до сега не сте били,срещайте се с нови хора,контактувайте!И ако след това ти си все така безразлична няма смисъл да си с него!...Другото което е..ми се струва,че и ти незнаеш дали искаш да си с него или не,но това вече е твой въпрос,а не на другите!Успех! :---)

tedinci_
12-07-2007, 15:47
Оф,нз ама според мен тва не е пълноценна връзка помисли сериозно преди да решиш каквото й да било #-o