PDA

View Full Version : За мръсните таци с красивите маски... на Любовта уж



Ейнджъл
12-06-2007, 15:01
Да речем, че това може да бъде нещо като подзаглавие на книгата, върху която се потя в момента, и в която се опитвам да споделя за "най-великите" изкачвания на романтично-любовно-сексуалния Еверест в моя живот - но-о-о... и за последвалите ги ужасни пропадания оттам.

Правя го, защото мисля че осъзнах някои от причините за тези свои трагедии и сега желанието ми е да го споделя с мнозина.

А понеже съм млад човек и е глупаво да пиша за себе си цяла книга, най-естествено и спонтанно за моите прозрения бе да ги облека в дрехите на художествената литература.

Скоро вече приключвам с романа си и ще го подаря на вас, тинейджъри, от все сърце.

Знам, че на някого все ще му е от полза и това ме прави щастлив и удовлетворен.

А тези над 20, дори и да не го погледнат (зомбирани от битовизъмчетата на животоблъскането си), едва ли ще ми причинят хронично безсъние и липса на апетит, от каквито не страдам.

Обаче стига съм се обяснявал вече и нека направо да ви поканя в "ИЗПОВЕДАЛНЯТА НА ЕЙНДЖЪЛ" (с търсачката на Google бързо може да се отиде там)


Вярно, този блог няма впечатляваща визия и даже може да ви се стори леко отблъскващ. Но целта му не е да ви впечатли с картинките си, които, очевАдно, се вихрят навсякъде около нас, а по-скоро да ви плени с виденията на ДУМИТЕ.

За начало съм пуснал историята как въобще ми се случи цялата тази работа с книгата (което, само по себе си, си беше едно адреналиново преживяване!), а впоследствие смятам да кача и някои откъси от нея.

Вие навити ли сте да започнем с някакъв такъв контакт?

Имайте предвид, че интересното тепърва предстои.

А най-интересното - то пък е най-накрая.

Обаче няма да ви се обидя, ако някой реши да ме прати "по дяволите", понеже това си е негово законно право.

Аз, лично, пак ще го чакам там :):):)