PDA

View Full Version : ревността ме убива...



bebokaa
12-06-2007, 15:39
zdravei imam golqm problem ...imam priqtel po4ti ot godina sme zaedno i sam mnogo revniva :cry: :cry: vinagi sam bila takava no tazi revnost e pri4ina da nqmam doverie na moito mom4e vapreki 4e toi ujasno mnogo me obi4a revnosta mi go obijda i zapo4vame da se karame za nai malkata glupost molq vi pomognete mi da se ottarva ot tazi bolest :-# :-k :neutral:

LitTlE_BeBsIiI
12-06-2007, 15:46
Не си единствена.Кажи ми как да ти помогна?От 2години сме заедно с моя-2 пъти сме късали заради моята ревност и продължаваме да си се караме и аз не се променям. :cry:

dshiznit
12-06-2007, 15:52
Номерът е да не ви пука. Амъ не става така щот ви пука. За тая болест лек като че ли нема. Винаги ще си го ревнуваш просто се опитай да не му го показваш много много.

NightSky
12-06-2007, 15:55
Разберете и двечките, че не за всичко си заслужава да се карате с гаджетата си.

miss_91
12-06-2007, 16:19
kolkoto i da gi revnuvate pone ne si go pokazvaite tolkova 4esto [-X aa ako mn vi se nnasubere si go izkaraite na ne6to dr (samo da ne e fr ili jivotinka :? )nadqvam se da sum pomognala :)

bebokaa
12-06-2007, 17:03
ne moga da go revnuvam i da ne go pokaja to4no tova 4e ne moga da go skriq i se karame za gluposti ,a super mnogo se obi4ame :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

rehab
12-06-2007, 17:23
Номерът е да не ви пука. Амъ не става така щот ви пука. За тая болест лек като че ли нема. Винаги ще си го ревнуваш просто се опитай да не му го показваш много много.

Napulno podkrepqm mnenieto na dshiznit.Ne sum 4uvala za vruzka v koqto da nqma pone malko revnost i za sujalenie lek nqma edinstvenoto koeto mojesh da napravish v slu4aq e da se radvash 4e ste zaedno tolkova mnogo vreme i 4e nqma povodi za samnenie :wink:

Ейнджъл
12-06-2007, 19:45
Проблемът с ревността откъде идва повече? От недоверието ти към него, или от твоята несигурност, базирана върху някакви комплекси за малоценност? (Извинявай, че така го казвам, но ако правилно съм те разбрал, трябва май повече да поработиш върху самата себе си. Не е вярно, че хората не могат да се променят. Просто не го искат достатъчно и за по-лесно избират да се примирят със слабостите си, макар че те им тровят живота после до гроб. Кога, ако не сега можеш по-лесно да се пребориш със зверчетата в себе си? Ще чакаш ли те да се угоят след време и съвсем да се озъбят срещу теб? Това не го заслужава приятелят ти, нито още повече пък ти.)

PoisoNGirL
12-06-2007, 19:50
Vseki e malko ili mnogo revniv!Zadai si vuprosa obichash li go?da...Toi obicha li te?Da.Shte ti izneveri li?Ne.togava ot kakvo se pritesnqvash?Razbiram da ne te obicha..no kato si s nego tolkova vreme.. nqma smisul.Prosto se uspokoi i ne mu pokazvai tolkova.Revnostta e priznak na nesigurnost,a ti si sig v chuvstvata vi nali?!

vvs_go
12-06-2007, 20:05
tctctc kva tragediq

kael
12-06-2007, 20:09
аз освен да ти бия един шамар незнам как мога да ти помогна ... осъзнаваш че ревнуваш, осъзнаваш че е безсмислено и въпреки това го правиш ... да не би да ти харесва ? :shock: