PDA

View Full Version : не мога да си намеря приятелка ;(



wtf?
12-06-2007, 18:19
Значи за сам момче на 15 год. и ето какво ме мъчи от 3 седмици :
Един много добър приятел ми каза че си е намерил любовта на живота си. Излезнахме 1 път на вън и му видях новото гадже и направо се протресох (голяма красавица). Та прибирам се в къщи и сядам да пиша нещо и изведнъж: тряс плеснах се за главата и си казах WTF... аз си нямам гадже от вече 2 години ](*,) През краткия си живот сам имал 2 истински приятелки. По принцип момичетата в даскало ми казват колко сам симпатичен сладак и романтичен и така нататак. Имах шанс с 1 момиче от училище което харесвах ама ме изпревариха. сега ми е трудно да си хвана от там защото всички момичета са ми прекалено добри фриендове :(
1 много добър приятел ми казва да опитам да си намеря приятелка в аха.бг ама не сам сигорен че от там е добра идея :?
да речем 4е сам някав дебел дебил улигофреник ама не сам което прави нещата още по объркващи :-s
Ако някой може да ми даде няква идея защото напоследак се чуствам много празен от вътре че не мога да споделя романтиката и любовта с някой 8-[

BoЯе
12-06-2007, 18:29
Пич,така не става.Не насилвай нещата,не си търси момиче просто за бройката,изчаай подходящия момент и любовта няма да закъснее

Miracle-Heroe
12-06-2007, 18:34
na chovek mu pisva da slusha postoqnno "изчаай подходящия момент" :-x qvno tozi moment ne idva i nqma da doida, ako ne napravi samiqt toi neshto .

dshiznit
12-06-2007, 18:35
Ауе да уе бройкай па любовта ше дойде така или иначе. Кво ша чакаш.

wtf?
12-06-2007, 18:35
Не въпрос за бройката а че вече се чуствам много самотен :-#
По принцип събота и неделя ги чаках с нетърпение да отида с половинката си на кино , на вечера или просто да се разхождаме и да разговаряме просто няма по хубаво нещо от това за мен.

Ейнджъл
12-06-2007, 18:38
Разбирам те много добре. За дълго време и аз бях като тебе - най-близките ми приятели се обзаведоха, всеки с гадже-кириз, а аз бях единствения самец в компанията, който само въздишаше по звездите. Но стискай зъби, не се предавай, не се отказвай да мечтаеш за нещо голямо и хубаво! През това време просто се учи как да бъдеш мъжкар, и когато настъпи твоят час, ти вече ще си се подготвил как да не пропуснеш наградата си.

Да ти кажа... с мен се случи така.

Miracle-Heroe
12-06-2007, 18:44
Ейнджъл napulno go podkrepqm uchi se ot greshkite na priqtelite ti i kato doide tvoq moment NE GO PROPUSKAI .

MiMcHeToOo
12-06-2007, 18:44
Ако искаш любов или поне момиче, което найстина те харесва ще чакаш. Ако искаш курва - курви бол, под път и над път. It's Your Choise ;)

wtf?
12-06-2007, 18:49
Проблема ми е че чакам 2 години 2 години мачение да гледам как всичките ми приятели ходят на купони на танци на кино с приятелките си а аз седя сам :cry:

n1ght_shadow
12-06-2007, 18:53
ко ми са здухваш за едното нищо са... намери си хоби дет да та разсеива от проблема и не обращаи много внимание на тфа че нямаш приятелка.. и аз няям ама не ми ваобще тъпо... има време.. още си на 15 години :D няя как да не си намериш някоя... и има по голям шанс да си фанеш някоя случаино отколкото да трагнеш да си тарсиш като някои издребнял :P

The_nana
12-06-2007, 19:04
ми честно да си кажа и аз съм минала по тоя път!споко пич,още малко почакай.знам много тъпо звучи - и на мен така са ми казвали - чакай и ше дойде...нанай ми каресте!абе зависи много зависи.(BTW може ли едно скайпче...колекционирам...ни що лично аз без гадже...ти без гадже :D :D :D :evil: )така че...спокоооо и тя ще дойде някой дееен!!!

n1ght_shadow
12-06-2007, 19:08
ми честно да си кажа и аз съм минала по тоя път!споко пич,още малко почакай.знам много тъпо звучи - и на мен така са ми казвали - чакай и ше дойде...нанай ми каресте!абе зависи много зависи.(BTW може ли едно скайпче...колекционирам...ни що лично аз без гадже...ти без гадже :D :D :D :evil: )така че...спокоооо и тя ще дойде някой дееен!!!
хаха как го измуфти само :D мене няя ли ма питаш :oops: :razz:

П.П има си ЛС за таз ралта ;)

vodolei4e_m
12-06-2007, 19:09
Aх, колко познато , почти 1:1 като при мен с известни разлики и от опит мога да ти кажа да послушаш Ейнджъл. Търси дерзай, пък истинската любов ще дойде, няма смисъл да си пропиляваш най-яките години в чакане... ще дойде и този момент, до тогава си прей купона

Ейнджъл
12-06-2007, 19:20
Виж сега, ако продължаваш така малодушно да се самосъжаляваш, положението ти ще става още по-зле и по някое време даже ще забележиш, че и тайфата ти някак си почва да те отбягва. На кой чук му трябват потъналите ти гемии? Я се вземи в ръце, намери си силната страна в живота, почни да я усъвършенстваш и виж след време как след теб ще подрипват грозници и хубавици, защото си доказал, че не си желе! Здрав характер търсят те, на който да се опрат, а не просто някаква миловидна физиономийка.
Хубавите личица и всичко останало, което върви във ВИП-пакета към тях, ги търсим повече ние.

led_i_ogyn
12-06-2007, 19:34
Оффф боже мой...Ти искаш да се запознаеш с някоя с която да тръгнеш и тя се окаже любовта на живота ти???Не искаш да си си някой защото го обичаш, а искаш просто гадже...Ей на това му викам лапешка работа.Аз ли да ти намеря приятелка?...Ц ц да ти имам проблемите...

PoisoNGirL
12-06-2007, 19:44
Hmm ti na 15 ochakvash da sreshtnesh golqmata si liubov li?!Imal si 2 seriozni priqtelki na 13... ](*,) :-s ti znael li si togava koe kude ti e?!Q se uspkoi.. ima vreme za vsichko.AKo iskash da se poqvi istinskoto momiche povqrvai mi nqma da q namerish v aha ili flirtche...mucunki ili nz si kvo...tam nishto ne e kakto izglejda.A ti kakvo ochakvash da ti kajem..kak da si hvanesh gadje?!Izlizai s priqteli nasam natam s momicheta koito ne sa ti tolkova dobri fr...Tochno kogato ne ochakvash shte se poqvi tvoeto momiche ;-) \:D/

kael
12-06-2007, 19:50
що не земеш малко така .... абе да не мислиш за това .... "всички имат гаджета ( боже как я мразя тая дума ) аз нямам бу-ху... /cry" чеки малко бе то нали треа да има некви чувства ако е за едното ходене хващай първата. "имаше там някоя от даскало" - мой ако си чакаш някой да те "открие" няма да я бъде... флиртувай си спокойно с всички които ти харесват ( без да прекаляваш ) айде късмет

wtf?
12-07-2007, 07:53
ми честно да си кажа и аз съм минала по тоя път!споко пич,още малко почакай.знам много тъпо звучи - и на мен така са ми казвали - чакай и ше дойде...нанай ми каресте!абе зависи много зависи.(BTW може ли едно скайпче...колекционирам...ни що лично аз без гадже...ти без гадже :D :D :D :evil: )така че...спокоооо и тя ще дойде някой дееен!!!
хаха ок на ти скайп : iron_tiger