PDA

View Full Version : Толкова го харесвам, а съм толкова срамежлива ;(((



A_JoLiE
12-06-2007, 18:33
Хеййй СЛАДУРИИИИИ ... Искам да ви кажа че много харесвам едно момче ... но не съм толкова щастлива, че го харесвам, а че забравих предния ... :grin:

Еми сега проблема. [-X Той е 11-ти клас аз съм 9-ти. Не се познаваме, но аз много го харесвам. :neutral: Преди окло седмица за първи път говорихме но беше за няколко минути. Аз му поисках запалка. И сега се чудя как да се запознаем. Имам му скайпа :smt003 :grin: (вчера ми го дадоха и сега се чудя да му пиша ли, кфо да му пиша :neutral: ... бляяя защо трябва да е толкова труднооо ](*,) ... .) Нямаме общи познати .. в смисъл имаме, но не сме толкова близки за да им кажа, че го харесвам и искам да се запознаем. :-k А нещо свързано със анонимни обаждания и СМС-и е малко тъпо защото не ми идват интересни идеи .. :| ... а ако е нещо такова дайте некфи яки предложения ... абе уффф не знам ... ПОМОЩ !! 8-[ 8-[ 8-[


МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНОООО!!! :-) :-) :-) \:D/ \:D/ \:D/ =; =; =;

dshiznit
12-06-2007, 18:47
Ми щом имаш скайпа действай. Пиши му. Аз съм оная дет ти иска запалка. Кво прайш уе сладур шта изям. Абе няма никакво значение как ше почнеш важното да се завърже разговара и да ни си каже бат тъпата кифла.

Ейнджъл
12-06-2007, 18:54
Квато и да е гениалната идея (на мен, обаче не ми хрумва такава), рано или късно ще трябва да се престрашиш. Нагласените неща, имай предвид, че се дънят понякога, и тогава положението става необратимо. По-добре да се изправиш срещу себе си и срещу страха си, отколкото да викаш на помощ една дузина форумни лъвове.
И по-бързичко, че може да го изтървеш. Не се притеснявай чак толкова, че ще те отхвърли! Взаимоотношенията преминават през различни фази и фал-старта не винаги води до поражение. Особено ако човек е настроен позитивно към тях, преодолява огорченията си и не позволява да бъде тъпкан.

gree_girl
12-06-2007, 19:44
Е почни по сайпа с общи приказки: как си, какво правиш, как я караш, каква музика слушаш и такива от сорта, започвай да му пишеш по-често (а той може и да усети, че не си безразлична към него) в училище го поздравявай, заговаряй.........и ако има някакво привличане те нещата ще дойдат от самосебе си :)