PDA

View Full Version : Как да го възбудя на max?



laino7o
12-06-2007, 18:41
skoro moq fr ima RD i iskam da go iznenadam s ne6ty mn spec
smis1l da go napravim, ama napravo da go podlydq ot strast i edva li ne da mi se moli da go napravim... nz dali me razbirate kakvo iskam da kaja, no kak da go napravq, 4e da my e sprrrrr qko???
mackite nqkfi metodi???
i mom4etata idei??

dshiznit
12-06-2007, 18:50
Ми ако го обичаш много ще му подариш една тройка за рд-то убеди някоя твоя фрндка ( красива, сексабилна, малоумна) и двете го почвате много ше му е густо чесно. СЕРИОЗНО ТОВОРЯ.

A_JoLiE
12-06-2007, 18:51
Хаххах ам аз немам опит ( никакъв ) в секса, но според мен мн ще е яко да се омажеш със сметана или карамел или шоколад аххахаха или нещо от рода да сложиш плодове по тялото си ... яко ще е !

zlateto
12-06-2007, 18:52
naprawi mo striptiiz :) obache bydi nedostypna dokato ne te pojelae istinski :P

dshiznit
12-06-2007, 19:01
3-ка 8) :evil: :evil: бъди лоша стриптийз е изтъркано и па непрофесионалните момичета са зле и най-много да му стане смешо па ша му СТАНЕ ама поичи ша му е смешно. ДАВАЙ 3-ка =D> =D>

laino7o
12-06-2007, 19:26
nqmam takiva pr deto da se naviqt, dr predlojeniq??

DevilWish
12-06-2007, 19:41
nqmam takiva pr deto da se naviqt, dr predlojeniq??
pyk i edva li iskash da go deli6 s druga...

emi spored men tova predlojenie za msetanata be6e qko...
nz i az ne se se6tam kakvo moje6 da napravi6...ako obi4a toi da ima kontrol nad teb mu go pozvoli i my dai da te zavyrje i tn...a ako obi4a ti da si gospodarka pogriji se da si takava ;-)

Schneeflocke
12-06-2007, 19:46
Защо на никой не му хрумва да погледне във важните теми? Те неслучайно са такива... Там има страшно много техники и т.н.

partychild
12-06-2007, 19:46
nqmam takiva pr deto da se naviqt, dr predlojeniq??
pyk i edva li iskash da go deli6 s druga...

emi spored men tova predlojenie za msetanata be6e qko...
nz i az ne se se6tam kakvo moje6 da napravi6...ako obi4a toi da ima kontrol nad teb mu go pozvoli i my dai da te zavyrje i tn...a ako obi4a ti da si gospodarka pogriji se da si takava ;-) ;-) \:D/ :-D

Quasar
12-07-2007, 11:05
3-ка не е вариант...щот ще стане една кайма после...
стриптийза ако можеш е фантазия...ама го чакай до последно
поне половин час тряа да е в напрежение докато не останеш по едни прашки...тях може и той да ги свали...може да се отъркаш в него НО не му давай да те пипа...ако някоя ми го направи това ще изтряскам... 8-)

Who Cares ?
12-07-2007, 12:39
Намажи се с боб и люти чушки отиди при него и му кажи "Лижи!"

vaniLL
12-07-2007, 13:01
3-ка не е вариант...щот ще стане една кайма после...
стриптийза ако можеш е фантазия...ама го чакай до последно
поне половин час тряа да е в напрежение докато не останеш по едни прашки...тях може и той да ги свали...може да се отъркаш в него НО не му давай да те пипа...ако някоя ми го направи това ще изтряскам... 8-)

podkrepqmmm , prbvai go
otpusni s , ne se pritesnqavai ot tqloto si i se razkyrshi , nqma da ti se smee ... nqkoi go beshe kazal , naprotiv , shte se pobyrka , kaot pokazvash samochuvstvie
derzai :smt001

hasaiko
12-07-2007, 15:04
Само му покажи ник-а си тука и очаквай да си извади уя и ти го плесне у челото :|

Maja
12-19-2007, 19:14
naprawi mo striptiiz :) obache bydi nedostypna dokato ne te pojelae istinski :P
и аз тва викам бе

Dream_s@L!Va
12-19-2007, 20:08
Гледай American Pie Beta House и ще видиш доста добри работи който можеш да му приложиш :grin:

samonervi
12-19-2007, 20:13
Първо - много е тъпо да питаш някой затова как да възбудиш ТВОЙТО гадже
Второ - и 200 техники да има всеки човек различни неща го възбуждат.Аз ако ти кажа,че ще го възбудиш супер много ако се изпикаеш на лицето му ще го направиш ли ?
Трето - научи се да пишеш на български

Patinka
12-20-2007, 12:56
ах мила ти май си малка,за да питаш за техники за възбуда:)облечи си секси бельо и направи така че да сте само двамата за дълго(може за цяла нощ...или там нз как стоят нещата с преспиването у гаджето) и после предполагам,че приятеля ти има доста ерогенни зони(или поне много чувствителни,ако не му знаеш ерогенните) и ближеш,целуваш там,ако обича да го хапиш и това може...айде успех:) м/удругото идеята със сметаната ми хареса,ама после...много лепне;)

Dark_Angel_F
12-20-2007, 13:44
Избери си някое песничка със добре очертан ритъм и му направи стриптийз ( отдлолу да си си изрязани бикини , мож еи прашки , и секс сутиен) след това застани точно пред него докато той е седнал и му ранцувай в скута тръвакй се в него все едно сиакш да правите секс но не му давай да те докосва, докато ти целувай го по врата , хапи му ушите , опипвай го навсякъде . Ако се опита да те целуне не му давай и се отдръпвай на продължавай докато не излезе извън контрол не те ргабне и ен те остави н а леглото и не те направо изяде или спука от секс. Това е от мен ен съм го пробвала в този си вид нп съм 100 % сигурн че ще стане.

Quasar
12-20-2007, 14:07
@dark angel що годе вярно...права си че ефекта е awesome...и все пак...да намери ДЪЛГА песен щот няа смисъл за 3 мин...губи се смисъла..ако няма песен може и без....просто трябва да хване един ритъм и това е...после задължително не го пипай от кръста надолу...иначе ще му стане яко за 2 мин и после пада...за сметка на това се събличаш сама до бикини/прашки и продължаваш така...може да му покажеш тва онва под тях но не ги сваляш...може вече като си останала само по тях да се отъркваш в него...да му даваш да хапе, целува и прочее гърди корем...врата ти но не и нагоре....все пак тряа да си мръсница ;)...търкай се в него...танцувай по гащи поне докато видиш че не земе да полудява......друг вариант е да е му даваш да те докосва с каквото и да било...още по зле за него :evil: ...после може да му дадеш гащите на него....той да ги свали...и оттук има 2 варианта
1. ако искаш да те награби...просто се остави
2. принципно ако ещ си мръсница давай докрай...накрай да го да се чувства употребен...ще му хареса-гаранция :)
аз лично предпочитам така както е описано горе...поне основно...да ме изненадат е най яко..и после втория вариант..ако ще е гарга да е рошава-знаеш

A_JoLiE
12-20-2007, 17:25
ах мила ти май си малка,за да питаш за техники за възбуда:)облечи си секси бельо и направи така че да сте само двамата за дълго(може за цяла нощ...или там нз как стоят нещата с преспиването у гаджето) и после предполагам,че приятеля ти има доста ерогенни зони(или поне много чувствителни,ако не му знаеш ерогенните) и ближеш,целуваш там,ако обича да го хапиш и това може...айде успех:) м/удругото идеята със сметаната ми хареса,ама после...много лепне;)

ХАх мерси че ти харесва идеята ки за сметаната ... :grin: Аз да поясня .. АКо лепка се натиквате в банята и правите един страхотен секс под душа :) :lol:

d1d3to
12-21-2007, 15:00
striiiiiptiz :smt001 spored men su6to nai mn 6e se izkefi na nego :P