PDA

View Full Version : ИЗНЕВЯРАTA



keasar
12-06-2007, 22:44
Изневерих на приятелката си поне 10 пъти с различни жени докато си беше при техните за седмица,чувствам се сякаш съм убил човек,при положение че се разкайвам пред вас в момента,някои в състояние ли е да ме разбере,ако някои също чувства вина,нека си признае ТУК,защото със сигурност няма да и го кажа никога,знам че ще си платя,защото ме обича истински.
наистина съжалявам.

monrose15
12-06-2007, 23:31
Ама вие мъжете(момчетата)наистина хич не мислите?
Права ли съм и ако не е така да се поправя?

zsp
12-06-2007, 23:56
E az ne 4ustvam vina

dumbo_s
12-07-2007, 00:58
monrose15 поправи се...Защото повярвай ми има такива,които знаят какво е да обичаш да искаш и да си истински влюбен.

*B3b4ety*
12-07-2007, 05:37
Знай че се някога ще разбере и тогава :-s

Ейнджъл
12-07-2007, 05:37
Щурчо, много ти е слаб ангелът, бе. С десет жени!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Но сега - след като достатъчно си се самонаказал с чувството си за вина, просто реши повече да не го правиш. И устоявай на решението... и на изкушенията на следващите десет фуставели.

Инъче ще си заслужаваш вината, че даже и нещо по-сериозно, защото нали знаеш, че се връща?

nempoB
12-07-2007, 05:39
Ако бях на твое място бих си признал...

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 06:10
monrose15 поправи се...Защото повярвай ми има такива,които знаят какво е да обичаш да искаш и да си истински влюбен.
^^ намират се и такива,обаче страшно рядко :P :P :P важното е,че ги има е партньорите им са истински щастливци :grin: :grin: а относно тази изневяра ->всичко се връща рано или късно,но щом ти вече се разкайваш последствията няма да са толкова тежки :wink: :wink: :wink: приятелката ти ще разбере все някога и щом те обича толкова ще я заболи много... :( :( :( и би трябвало да си вземеш голяма поука от това [-X [-X [-X

Leksi23
12-07-2007, 06:10
Ако бях на твое място бих си признал...
Дааа,бее! После приятелката му да го отрепе!
Виж какво, по-добре си трай, повярвай ми момичето ще страда адски много, лошо е да се лъже, но така само ще я нараниш. Гледай подвизите да не се повтарят, а ако ще се повторят кажи чао-чао на девойчето,защото явно не си толкова влюбен и със сигурност ти се "живее", а не искаш сериозна връзка, права ли съм? Ако много я харесваш можеш да и кажеш, че искаш свободна връзка, обаче ме съмнява да приеме :?

Mr.bEps
12-07-2007, 06:11
я да видим мойте скромни познания по математика - 10/7 (жени/дни) това показва че в три от дните си бил с повече от една... бро ти ставал ли си от леглото изобщо?! Аз лично се съмнявам и с 1 да си го направил, просто се ебаваш със нас :-x :-o

Ulety
12-07-2007, 06:14
monrose15 поправи се...Защото повярвай ми има такива,които знаят какво е да обичаш да искаш и да си истински влюбен.
^^ намират се и такива,обаче страшно рядко :P :P :P важното е,че ги има е партньорите им са истински щастливци :grin: :grin: а относно тази изневяра ->всичко се връща рано или късно,но щом ти вече се разкайваш последствията няма да са толкова тежки :wink: :wink: :wink: приятелката ти ще разбере все някога и щом те обича толкова ще я заболи много... :( :( :( и би трябвало да си вземеш голяма поука от това [-X [-X [-X

koalka
12-07-2007, 06:22
Ако й кажеш, граничи с невъзмжоното да ти прости - 10 пъти...
Според мен трябва да се разделиш с нея, не заслужава да бъде лъгана, а ако не й кажеш ще бъде много гадно, защото това са много пъти,не е веднъж.Правиш го, а после съжаляваш.Пусни я да потърси щастието си другаде, ти явно я предаваш.

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 06:30
Ако й кажеш, граничи с невъзмжоното да ти прости - 10 пъти...
Според мен трябва да се разделиш с нея, не заслужава да бъде лъгана, а ако не й кажеш ще бъде много гадно, защото това са много пъти,не е веднъж.Правиш го, а после съжаляваш.Пусни я да потърси щастието си другаде, ти явно я предаваш.
по принцип е по-добре сам да сподели с нея,защото ще стане по-лошо да разбере от другаде...а не може да е с нея и да се прави,че нищо не е станало... :neutral: :neutral: :neutral:

XXX_f
12-07-2007, 07:00
ti si pulen idiot, momi4eto zaminava za edna sedmica i ti dai kato ne vidql.Az sum izneverqvala priznavam , no pri men beshe malko po razli4no (ne se opravdavam) bivshiq mi priqtel beshe zaminal na korab za 6 meseca, a nei predi tova hodihme 2 meseca.Sled 2 meseca ot kakto beshe zaminal, az my izneverih i kato se vurna se razdelihme.no tvoeto prosto e neprostimo, napravi ysluga na momi4eto i q ostavi da si nameri muj koito 6te e samo nein

nempoB
12-07-2007, 07:02
ti si pulen idiot, momi4eto zaminava za edna sedmica i ti dai kato ne vidql.Az sum izneverqvala priznavam , no pri men beshe malko po razli4no (ne se opravdavam) bivshiq mi priqtel beshe zaminal na korab za 6 meseca, a nei predi tova hodihme 2 meseca.Sled 2 meseca ot kakto beshe zaminal, az my izneverih i kato se vurna se razdelihme.no tvoeto prosto e neprostimo, napravi ysluga na momi4eto i q ostavi da si nameri muj koito 6te e samo nein
+1 \:D/

koalka
12-07-2007, 07:03
Ако й кажеш, граничи с невъзмжоното да ти прости - 10 пъти...
Според мен трябва да се разделиш с нея, не заслужава да бъде лъгана, а ако не й кажеш ще бъде много гадно, защото това са много пъти,не е веднъж.Правиш го, а после съжаляваш.Пусни я да потърси щастието си другаде, ти явно я предаваш.
по принцип е по-добре сам да сподели с нея,защото ще стане по-лошо да разбере от другаде...а не може да е с нея и да се прави,че нищо не е станало... :neutral: :neutral: :neutral:Точно това е.Той се страхува да й каже, защото много добре му е ясно, че тя няма да му прости и момиче, което се уважава поне малко няма му прости.Разбирам да е станало един път, ама това 10 пъти - ти не знам как я гледаш в очите...
Кажи й и се разделете, бъди поне малко честен с нея.Момичето може да не заслужава да бъде лъгано така.

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 08:04
вярно е...по-добре сега,от колкото по-късно,защото тогава последиците ще са по-сериозни и по-болезнени... :-| :-| :-|

kifla
12-07-2007, 08:06
Изневерих на приятелката си поне 10 пъти с различни жени докато си беше при техните за седмица,чувствам се сякаш съм убил човек,при положение че се разкайвам пред вас в момента,някои в състояние ли е да ме разбере,ако някои също чувства вина,нека си признае ТУК,защото със сигурност няма да и го кажа никога,знам че ще си платя,защото ме обича истински.
наистина съжалявам.
ти си много ненаситен бе...за седмица 10!!! :shock: Да не си жигуло???? И ако кажеш на приятелакат ти тя опредлено ще ти тегли майна до небесата :D

keasar
12-07-2007, 08:33
Страшни сте вcички,очаквах да бъдете по зловещи,но вие си знаете най добре кой какво е вършил.Някои се съмняват в това че съм го направил,но е истина,даже може и да са повече,щото бая свобода си дадох,доста го очаквах този момент и се получи,що се отнася до това че ми е трудно да я гледам в очите е вярно,даже когато ме докосва се чувствам странно,сякаш не я заслужавам,което е логично,истината е че не я обичам толкова,но искам да продължа с нея,защото сърцето и е като на ангел, все пак има чувства някаkви,заедно сме от доста време,сугурен съм че ще я унищожа ако и призная,това ще и съсипе живота,както и моя предполагам,защото имаме доста планове за в бъдеще.
По принцип е доста относително това дали ще сте в състояние да ме разберете,не мога да ви опиша точните обстоятелства при които всичко това се случи,но до някъде не съжалявам,защото по край нея си загубих свободата,не ми пречи това,просто ме фанаха лудите и се ебах на поразия,това е .
Няма да и призная,ще го приема като нещо човешко,като отделяне на отрицателна енергия,хора сме ,не се оневинявам,всеки греши и не очаквам да ме разберете,просто споделям защото сте готини всички,а и всеки знае себе си.
Весело посрещане на празниците,а иначе има кой да ни съди,сещайте се сами:))

CrazyWitch
12-07-2007, 09:26
Тъпо парче! Не знам ко друго да кажа. Съжалението би ли променило нещата?!?!?!?!?!?!?! НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!! ](*,)

А ако тя разбере.. твойто съжаление ли ще изкорени болката й? НЕ! :cry:

Ставам пълна феминистка до кат има такива като теб! МРАЗЯ ВИ!
Как може бе. За 1 седмица с цели 10.
Остана да кажеш, че я и обичаш...!! Бляяяяяяяяяяяк! :-&