PDA

View Full Version : Малко помощ за едно заблудено дете ?



~*~By~Myself~*~
12-07-2007, 00:43
Еми става въпрос за едно момче което много харесвам.Аз съм 7-ми а той е 6-ти клас,аз съм нова в даскалото но вече се имам с повечето от 7-мите класове (те са от а до з) познавам неговата бест фр,преди бяхме мн близки с нея но това е друга тема.Всичко започна,когато негови фр му казват че не му стиска да доиде и да ме хване за зад*ика,а той просто доиде измери ме с поглед и просто най-нагло ме обара :evil: мн се издразних и в същото време не можех да взема решение :neutral: После започнах да го виждам самнително често:на етажи на които той няма час и пред кабинети в които не учи,дори доброволно доиде да донесе дневника на моя клас.Когато се разминем в двора или в коридора все ми подвиква нещо-аз,зависи от настроението или се усмихвам или го поглеждам пренабрежително.Започнах да се улавям че мисля за него или че се изчервявам когато някои го спомене (изчервявам се винаги когато хар някои)
Та въпроса ми е как да се запозная с него...ест аз знам как се казва нооо се пак .... аз съм страшно срамежлива и нз какво да правя много ми е странно имала съм гадже но някак си абе странни чуства ....

И ако някои е прочел всичко което написах ще му бъда мн благодарна ако драсне някои ред
И скъпи форумни лъвове не ми се караите все пак аз съм просто едно хлапе на всичко отгоре маи и влюбено.Поздрави !
П.П.Сори ако има правописни грешки ама предвид че в момента е 4 без 5 а мен сън не ме хваща /защо ли / е разбираемо

dumbo_s
12-07-2007, 00:56
Познато ми е... Ще го преудолееш до година или може би 2...Прочетох го цялото от горе до долу.Ами първото най-важното и лесното вече е мрежата,там го заговаряш и си уговаряте среща.Друг може в училище да направиш така да се сблъскаш с него и да се направиш,че ти е ужасно не удобно и искаш на кафе за да можеш да се реваншираш.Друго ако си чак толкова срамежлива трябва да събереш кураж и по някакъв начин да му кажеш нещо... :wink: Което според мен няма да можеш да направиш,но пък ако го засечеш в кафе го покани на всяка цена и настоявай до последно...Ами това което мога да се сетя сега...Успех с него и нещо много важно!!! Предай се на желанието и ще видиш,че е по-лесно.

pi0neer
12-07-2007, 01:22
nameri nqkoq po otvorena tvoq priqtelka da vi zapoznai (uredi) tam kakto mu vikate :D ili pyk... internet tfa onova.. po lesniq nachin e tfa.. no nai dobre my predloji da idete na kafe.. ili neshto takova ako te e mn sram... mu pishi 1 sms togava.. :) taka pak stava ili izlezte nqkakva kompaniq znam li.. :) ama ne ste li mn malki be 6-ti klas 7-mi... to i az sum 9-ti da e ama se pak .. :) aide uspehi se pak :) :smt006

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 05:59
хах...щом като се разминавате по коридорите и тои ти подвиква по нещо значи няма да е толкова трудно да се запознаеш с него :wink: :wink: :wink: :wink: някой път го спри като се разминавате по коридора и си поговорете...или му отвърни на някое от подвикванията и така той ще види,че и ти се интересуваш... :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 и след това вече си разменяйте телефоните или skype...или там какавото си решите :wink: :wink: :smt008

comics
12-07-2007, 06:53
hvani se na bas s tvoite priqtelki, che mojesh da go hvanesh za gyza, otidi pred nego, izgledai go 0tgore do d0lu i nai-naglo go hvani za zadnika. Moje bi i pri nego shte se poqvqt syshtite terzaaniq kat0 pri teb.
Lele, lele kak se svalqlo momiche sega- kat0 q hvanesh za gyza daje i rima ima :D smqatai tctctc. Edno vreme drugo beshe ama aide
Uspehi

nempoB
12-07-2007, 06:54
hvani se na bas s tvoite priqtelki, che mojesh da go hvanesh za gyza, otidi pred nego, izgledai go 0tgore do d0lu i nai-naglo go hvani za zadnika. Moje bi i pri nego shte se poqvqt syshtite terzaaniq kat0 pri teb.
Lele, lele kak se svalqlo momiche sega- kat0 q hvanesh za gyza daje i rima ima :D smqatai tctctc. Edno vreme drugo beshe ama aide
Uspehi
+1 =;

MiMcHeToOo
12-07-2007, 07:13
Ква си сладка.. И колко зряло мислиш за годините си.. Моят съвет е следващия път като го видиш да го заговориш, пойскай му скайпа и си попишете :)

Obsession
12-07-2007, 07:35
Ейй, сладурско! Върви да се запознаеш с него, може да вземеш някоя приятелка с теб. Искай му скайпа примерно или си уредете среща :wink: Няма от какво да се притесняваш толкова, не е страшно 8) А, това с хващането за задника... пфф ами тъпо е, ама в тая възраст всички момчета това правят 8-)

~*~By~Myself~*~
12-07-2007, 07:48
оооо мн мерси за съветите,лъвовете на помощ както винаги :-)
Аз попринцип не съм от срамежливите и винаги си казвам направо "здр как си искаш ли да излезем" Обаче сега такова шубе,пък то в краина сметка момчето не хапе. :oops: По скаипа не обичам,най-добре очи в очи.Така че сега отивам на даск и дано да го видя,че неска ще караме само 2 часа и може да не се засечем.Ще са наложи да преборя срама пък да видим-мечка страх,мене не! :o
bye и после ще пиша да кажа какво е станало

--------------------------------------EDIT -----------------------------------------
ау ужас видях га днес,доиде на магазинчето кадито ходя в голямото,обаче беше с приятелите си иииии нищо не стана ... ](*,)

имам му скаипа 8-) обаче не зн как би реагирал ако му пиша,и двамата се стараем да се правим на базразлични некфо все едно не ни пука за другия :lol:
Поздрави от мрачен Бургас и от бурното море иии чакам мнения :twisted:

~*~By~Myself~*~
12-07-2007, 17:54
hey пишете де 8-[

Obsession
12-07-2007, 18:57
Емии, то е малко трудно да остане без фр си! Да не очакваш сам да излиза до магазинчето или каквото е там. Хубаво, че му имаш скайпа, пиши смело и успехче 8)

kael
12-07-2007, 21:14
говоря от личн опит най добре е да идеш един път пред него и да кажеш "здрасти искаш ли да се запознаем , много си сладък аз съм ..... "
това с ореждания планове и някви такива са глупости

PoisoNGirL
12-07-2007, 22:59
Otivash pri nego i nai-nahalno si se zapoznavash!Ako puk tolkova te e sram prosto mu pishi v skype.Vse ot nqkude trqbva da zapochnesh.Samo s gledane nishto nqma da stane 8)

Phantom_91
12-07-2007, 23:11
Otivash pri nego i nai-nahalno si se zapoznavash!Ako puk tolkova te e sram prosto mu pishi v skype.Vse ot nqkude trqbva da zapochnesh.Samo s gledane nishto nqma da stane 8)
+1