PDA

View Full Version : Къде мога да следвам психология :)



pi0neer
12-07-2007, 01:57
mojete li da mi preporuchate nqkoi universitet v koito moga da sledvam psihologiq sled 12-ti klas... i kakvi sa priemnite ispiti ... i vsi4ko ostanalo i v koi gradove sushtestvuvat takiva uchilishta v koito moje da se sledva psihologiq blagodarq vi predvaritelno 8-)

Nu[m]b
12-07-2007, 04:58
Във ВТУ има специалност психология :) сигурно има и други, но аз знам само за нашия 8-)

kPuCkA
12-07-2007, 06:33
^ Да във Велико Търново има,изпита е с чужд език и литература,съшо и в Софийския,но там е доста по-трудно защото към 50 човека се борят за 1 място...много ме е яд,защото и аз искам да уча психология ;-)

SunnyG
12-07-2007, 07:15
^ Да във Велико Търново има,изпита е с чужд език и литература,съшо и в Софийския,но там е доста по-трудно защото към 50 човека се борят за 1 място...много ме е яд,защото и аз искам да уча психология ;-)

Аз също това искам да уча и като се замислиш 50 човека за 1 място пак не е много.Тук във Варна за 1 место се бориха над 100 човека.Специалността беше Пространствен дизайн.А за университета в Търново аз знам,че изпита е по избор от няколко предмета,а оценките от дипломата са от БЕЛ+Философия ИЛИ История.Ето повече информация:
http://www.uni-vt.bg/1/ndefault.asp?p=showitem&i=589
Психологията е номер 26 в колоната.

kPuCkA
12-07-2007, 07:21
^ Да във Велико Търново има,изпита е с чужд език и литература,съшо и в Софийския,но там е доста по-трудно защото към 50 човека се борят за 1 място...много ме е яд,защото и аз искам да уча психология ;-)

Аз също това искам да уча и като се замислиш 50 човека за 1 място пак не е много.Тук във Варна за 1 место се бориха над 100 човека.Специалността беше Пространствен дизайн.А за университета в Търново аз знам,че изпита е по избор от няколко предмета,а оценките от дипломата са от БЕЛ+Философия ИЛИ История.Ето повече информация:
http://www.uni-vt.bg/1/ndefault.asp?p=showitem&i=589
Психологията е номер 26 в колоната.Как така с оценка от философия или история?!?!О,Боже,ще ревна....даскалката по философия е пълна скочибра и никога не ми пише оценка по-висока от 4... :cry: :cry: оо заради тая патка няма да мога да кандидатствам с психология,мечтата ми замина на кино :cry: :cry: :cry: :cry:

Nu[m]b
12-07-2007, 07:32
И мен ме влече психологията, но си мисля че няма смисъл да се учи 4 години...Като прочетеш 1 камара книги и си готов психолог 8-)

SunnyG
12-07-2007, 07:33
^ Да във Велико Търново има,изпита е с чужд език и литература,съшо и в Софийския,но там е доста по-трудно защото към 50 човека се борят за 1 място...много ме е яд,защото и аз искам да уча психология ;-)

Аз също това искам да уча и като се замислиш 50 човека за 1 място пак не е много.Тук във Варна за 1 место се бориха над 100 човека.Специалността беше Пространствен дизайн.А за университета в Търново аз знам,че изпита е по избор от няколко предмета,а оценките от дипломата са от БЕЛ+Философия ИЛИ История.Ето повече информация:
http://www.uni-vt.bg/1/ndefault.asp?p=showitem&i=589
Психологията е номер 26 в колоната.Как така с оценка от философия или история?!?!О,Боже,ще ревна....даскалката по философия е пълна скочибра и никога не ми пише оценка по-висока от 4... :cry: :cry: оо заради тая патка няма да мога да кандидатствам с психология,мечтата ми замина на кино :cry: :cry: :cry: :cry:

Ами защо тогава не се насочиш към историята и да кандидатстваш с нея.Или пък ако и кажеш на тая,че ще ти трябва предмета и за изпитите няма ли да се смили? :neutral:

kPuCkA
12-07-2007, 09:20
Ами защо тогава не се насочиш към историята и да кандидатстваш с нея.Или пък ако и кажеш на тая,че ще ти трябва предмета и за изпитите няма ли да се смили? :neutral: Ооо не няма,тя за това ме мрази,защото знае,че искам да уча психология и се опита да ме затапва,но не успява :x :x :x
Ти къде учиш?

SunnyG
12-07-2007, 18:08
Аз уча във Варна в Национална гимназия за хуманитарни науки и изкуства,но няма да кандидатствам тази година.Още съм 11 клас.А ти къде учиш?

kPuCkA
12-07-2007, 19:55
Аз уча във Варна в Национална гимназия за хуманитарни науки и изкуства,но няма да кандидатствам тази година.Още съм 11 клас.А ти къде учиш?Аз също уча във Варна,в МГ-то и съм 11-ти клас също така :wink:

rubi
12-07-2007, 23:22
и в НБУ има психология...влиза се с тест ТОП(Тест общообразователна подготовка)

heely
12-08-2007, 10:18
В ПУ има такава специалност,но са ми казвали че там е sux :-#

Shinigami
12-08-2007, 11:30
аз доколкото знам в Софийския е най добре да се следва с психология!

SunnyG
12-08-2007, 16:46
аз доколкото знам в Софийския е най добре да се следва с психология!
Аз знам същото за Търново... :? :neutral:

kPuCkA
12-08-2007, 17:29
В ПУ има такава специалност,но са ми казвали че там е sux :-#Да и аз съм чувала същото,че ПУ запада,ама нямам идея дали наистина е така :neutral:

SunnyG
12-08-2007, 20:56
Абе и на мен ми казаха,че даскалото,в което уча в момента запада,когато влязох там,а то всяка година с нещо се издига,така че никой не може със сигурност да каже ако не провери...