PDA

View Full Version : Защо ми причиняваш това ...



nempoB
12-07-2007, 05:05
Немога да ги разбера тия "жени".Защо давате празни надежди на нас мъжете... от сорта на: целувки, прегръдки.. и т.н. ...И накрая измисляте нещо от рода на :Мисля си за друг ,докато съм с теб. или Много ме притискаш. Като сметнете,че Тя ме покани да излезем... Тя ме прегърна ...Тя ме целуна... немога да разбера защо....Незнаех че толкова много боли ...

Nu[m]b
12-07-2007, 05:19
Заглавието на темата следва да е: "Защо причиняваш това на мен" не мислиш ли :-o

nempoB
12-07-2007, 05:22
b]Заглавието на темата следва да е: "Защо причиняваш това на мен" не мислиш ли :-o доволен ?

Ейнджъл
12-07-2007, 05:24
Сигурно искат някои светът да им е в краката... не знам. Подозирам, че го правят, за да заситят суетата и гордостта си.

Това, което са направили с теб, е наистина гадничко. Съжалявам!

Не ставай мнителен сега, но просто бъди нащрек.

Nu[m]b
12-07-2007, 05:50
b]Заглавието на темата следва да е: "Защо причиняваш това на мен" не мислиш ли :-o доволен ?

Не може по 1 човек да определяш какви са всички останали :wink:

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 05:50
По принцип всяка "жена" е различна,вазпитана е по различен начин и има различен начин на мислене... :neutral: и явно в случая не си попаднал на подходящата,но всичко това,което ти е причинила ще и се варне тъпкано някои ден :wink: :wink: :wink:

nempoB
12-07-2007, 05:53
b]

b]Заглавието на темата следва да е: "Защо причиняваш това на мен" не мислиш ли :-o доволен ?

Не може по 1 човек да определяш какви са всички останали :wink:
Повечето "жени" са такива...

quench
12-07-2007, 05:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2422895#2422895

IW

Nu[m]b
12-07-2007, 05:57
b]

b]Заглавието на темата следва да е: "Защо причиняваш това на мен" не мислиш ли :-o доволен ?

Не може по 1 човек да определяш какви са всички останали :wink:
Повечето "жени" са такива...

Личен опит?Бил си с повечето "жени"? :shock:

nempoB
12-07-2007, 06:01
b]

b]

b]Заглавието на темата следва да е: "Защо причиняваш това на мен" не мислиш ли :-o доволен ?

Не може по 1 човек да определяш какви са всички останали :wink:
Повечето "жени" са такива...

Личен опит?Бил си с повечето "жени"? :shock:
Доста повярвай ми ...Просто си мислех че този път ще е различно ... да ма не ..

Nu[m]b
12-07-2007, 06:05
b]

b]

b]Заглавието на темата следва да е: "Защо причиняваш това на мен" не мислиш ли :-o доволен ?

Не може по 1 човек да определяш какви са всички останали :wink:
Повечето "жени" са такива...

Личен опит?Бил си с повечето "жени"? :shock:
Доста повярвай ми ...Просто си мислех че този път ще е различно ... да ма не ..

Значи привличаш точно такива :wink:

nempoB
12-07-2007, 06:07
Просто немога да си обясня защо... всичко си върви идеално и накрая черта ...

Nu[m]b
12-07-2007, 06:18
Просто немога да си обясня защо... всичко си върви идеално и накрая черта ...

Колкото повече се самосъжаляваш и мислиш за това, толкова по зле ще става.

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 06:26
b]
Просто немога да си обясня защо... всичко си върви идеално и накрая черта ...

Колкото повече се самосъжаляваш и мислиш за това, толкова по зле ще става.
Nu[m]b e прав... щом като всичко варви идеално и салед това всичко се прецаква помисли къде грешите и следващия път няма да е така :wink: :wink: :wink: :wink: и от самосъжалениета няма полза...по-добре се замисли за напред как ще я караш :-o :-o :-o :-$

devil_in_the_darkness
12-07-2007, 06:45
Истината е че твърде много ти пука , ако очакваш жена да те разбере значи си пъник ако много е надяваш и си отдаден на нея е все 1 да си откъснеш топките доброволно и да и ги дадеш да си направи обици 8) :|

MiMcHeToOo
12-07-2007, 07:07
Сигурно искат някои светът да им е в краката... не знам. Подозирам, че го правят, за да заситят суетата и гордостта си.

Това, което са направили с теб, е наистина гадничко. Съжалявам!

Не ставай мнителен сега, но просто бъди нащрек.

+1

Roko123
12-07-2007, 07:47
jeni... nqkoi sa mili i dobri4ki drugi sa istinski kurvi...

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 07:54
jeni... nqkoi sa mili i dobri4ki drugi sa istinski kurvi...
\:D/ \:D/ \:D/ въпрос на възпитание и "умствен багаж" :wink:

kifla
12-07-2007, 08:01
Както вие мъжете се държите към жените така и ние ще се държим с вас!Хайде стига с тия глупости ,че жените били такива онакива...не всички са еднакви ,а ти просто не си попаднал на свясна :?

Jus7m3
12-07-2007, 09:00
Немога да ги разбера тия "жени".Защо давате празни надежди на нас мъжете... от сорта на: целувки, прегръдки.. и т.н. ...И накрая измисляте нещо от рода на :Мисля си за друг ,докато съм с теб. или Много ме притискаш. Като сметнете,че Тя ме покани да излезем... Тя ме прегърна ...Тя ме целуна... немога да разбера защо....Незнаех че толкова много боли ...

Ми жени... какво очакваш. Или го правят за да се изфукат пред приятелките си колко са желани и как отритват момчетата, или просто не знаят какво искат. Забелязъл съм,че момичетата пред тебе са едни,а с приятелките си в твое отсъствие съвсем други

CrazyWitch
12-07-2007, 09:12
И аз бях постъпила един път така, но момчето ми се натискаше, чак задушаваше всеки ден и реших да се възползвам от него, защото имах нужда от внимание.
Тъпо, ще е наистина ако тя самата е тръгнала да ти внушава, че може да имате нещо заедно. Ако е така, знай, че не всички са така. Зависи от периода в който се намират и доста други фактори, но не губи надежда и не трупай злоба. :) :-)

Момиченце
12-07-2007, 09:14
Защото обича да вижда как се влачиш след нея.