PDA

View Full Version : Да му вярвам ли?



ddeessaannkkaa
12-07-2007, 06:26
zdraveite!az sam na 14 i hodq s edno mom4e koeto e na 21. toi 6te6e da se jeni no ne6to ne6tata se obarkaha s drugoto momi4e. toi tvardi 4e s neq ne sa se razbirali za6toto toi iskal men. obi4am go no neznam dali da mu vqrvam! molq vi posavetvaite me :wink: :) :wink:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

nempoB
12-07-2007, 06:30
Естествено че така ще каже... Просто ние мъжете сме уникални ... Единственото нещо което иска от теб .. мисля че се досещаш какво е 8)

devil_in_the_darkness
12-07-2007, 06:37
napulno podkrepqm netpoB koga kazva 4e sa se razbrali ozna4a "imam alternativa ako "taq"ne mi pusne :evil:

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 06:38
Естествено че така ще каже... Просто ние мъжете сме уникални ... Единственото нещо което иска от теб .. мисля че се досещаш какво е 8)
много ясно :D :D :D вие мъжете сте нещо опасно...разликата от 7 год не ти ли говори нещо? :neutral: :neutral: :neutral: и тои е щял да се жени,а тва не е нещо толкова лесно...и изведнаж да се откаже от приятелката си заради едно момиченце... :D :neutral: :neutral: :neutral:

nempoB
12-07-2007, 06:42
Аз лично неудобрявам такива връзки... замисли се малко .. какво друго може да иска от теб един 21г "мъж" ? А ти си едва на 14 г животът е пред теб.. Няма смисъл според мен .. #-o

Anf3tamin4o
12-07-2007, 06:50
Еми от гледна точка той който и да е, ще ти каже че не са се разбирали защото, може би иска връзка с тебе.Но това докато не го видиш с очите си не му вярвай.+ това ти какво правиш като той си има приятелка уж.

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 06:50
Аз лично неудобрявам такива връзки... замисли се малко .. какво друго може да иска от теб един 21г "мъж" ? А ти си едва на 14 г животът е пред теб.. Няма смисъл според мен .. #-o
наистина е глупаво...ако се изхабиш още на 14... аз сащо сам на 14 и съм попадала в такива ситуации и много момчета на 18,19 и нагоре са ми предлагали подобна връзка,обаче просто няма смисъл от тях...по-добре се радвай все още на живота...малки сме още да се впускаме в такива афери... :wink: :wink: :wink: :smt008

nempoB
12-07-2007, 06:51
Еми от гледна точка той който и да е, ще ти каже че не са се разбирали защото, може би иска връзка с тебе.Но това докато не го видиш с очите си не му вярвай.+ това ти какво правиш като той си има приятелка уж. Неговорим за "приятелка" а за бъдеща съпруга :neutral:

koalka
12-07-2007, 07:06
Разликата ви е 7 години...това няма да го коментирам, особено ти като си на 14.Не си ти причината да се разделите и той не те обича.Щели да се женят, но сега ти сваля звезди, че е било заради теб.Не бъди наивна и не му вярвай толкова.

Tazadar
12-07-2007, 07:06
Вярвай му естествено! Човека си е зарязал жената заради теб, а ти.... :-x

MiMcHeToOo
12-07-2007, 07:09
Вярвай му естествено! Човека си е зарязал жената заради теб, а ти.... :-x

Ма ти вярваш ли си ?!

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 07:18
Разликата ви е 7 години...това няма да го коментирам, особено ти като си на 14.Не си ти причината да се разделите и той не те обича.Щели да се женят, но сега ти сваля звезди, че е било заради теб.Не бъди наивна и не му вярвай толкова.
That's right!!! \:D/ \:D/ \:D/

partychild
12-07-2007, 08:20
Разликата ви е 7 години...това няма да го коментирам, особено ти като си на 14.Не си ти причината да се разделите и той не те обича.Щели да се женят, но сега ти сваля звезди, че е било заради теб.Не бъди наивна и не му вярвай толкова.
That's right!!! \:D/ \:D/ \:D/ Не вярвай на такива влечуги :x

kifla
12-07-2007, 08:23
Абе ти си само на 14 ...кфо се занимаваш с мъже по на 21 години за тебе други МОМЧЕТА няма ли?И това което ти е казал е лъжа според мен :?

Miracle-Heroe
12-07-2007, 09:08
she te nae*e hubavo, she te zareje i posle cqlata ti psihika shte ruhne, i shte stanesh mujemrazka. ne se zanimavaite s takiva pedofili :!:

LitTlE_BeBsIiI
12-07-2007, 09:23
Ми не на мен разликата от 7 години нищо не ми говори защото аз и моя фр сме точно на 14 и 21.И мога да ви кажа,че той не искаше от мен само секса...никога не ме е насилвал...аз реших кога ще го направим и вече година и половина след това си е още с мен.

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 09:26
При всеки е различно... :? :? :? тя може пък да не е попаднала на човек като твоя приятел... :neutral: :neutral: :neutral: всеки трябва сам да преценява кой стои до него :wink: :wink: :wink:

CrazyWitch
12-07-2007, 09:46
Така отстрани тази история не звучи достоверна. Доста съмнения се пораждат в нас :-D ... Най-добре ти можеш да си знаеш, но си малка и като нищо .. много лесно ще се излъжеш. Ам то за вкаление на душата. :razz: Пък туку виж е искрен.

ddeessaannkkaa
12-07-2007, 10:46
da no kato se zamislq hodim ot dve godini i naistina me obi4a.mnogo pati go e kazval i dokazval a tazi za koqto 6te6e da se jeni se poqvi tova lqto dokato se bqhme skarali za gluposti! toi go napravi naro4no za da revnuvam

N0_feAR
12-07-2007, 10:53
she te nae*e hubavo, she te zareje i posle cqlata ti psihika shte ruhne, i shte stanesh mujemrazka. ne se zanimavaite s takiva pedofili :!:
малко грубичко звучи но си е точно така....

Kpacu7o
12-07-2007, 11:18
ti #-o li si e??vse pak si na 14g.jivei si jivota i ne se obvarzvai chak do takava stepen.mn qsno che tai shte ti kaje !ama vsashtnost...ne e taka!!takiva ekzemplqri tarsqt samo kade da si go mushnat !!!zareji taq rabota

nempoB
12-07-2007, 16:01
da no kato se zamislq hodim ot dve godini i naistina me obi4a.mnogo pati go e kazval i dokazval a tazi za koqto 6te6e da se jeni se poqvi tova lqto dokato se bqhme skarali za gluposti! toi go napravi naro4no za da revnuvam
Я пак ?! Значи ти си била на 12 а той е бил на 19 .. накъде отива тоя свят..... ](*,)

Iv4eTy
12-07-2007, 16:05
ХаХаХа вярвай му ама да не стане после нае*ана и зае*ана... просто те лъже. Иска от тебе секс,защото си по-малка от него и си мисли че ще му пуснеш лесно. Моя съвет е да го държиш на сухо. Ако той наистина има чувства към теб това няма да му пречи,но ако не....тогава ще разбереш какви са му били намеренията.

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 16:06
da no kato se zamislq hodim ot dve godini i naistina me obi4a.mnogo pati go e kazval i dokazval a tazi za koqto 6te6e da se jeni se poqvi tova lqto dokato se bqhme skarali za gluposti! toi go napravi naro4no za da revnuvam
Я пак ?! Значи ти си била на 12 а той е бил на 19 .. накъде отива тоя свят..... ](*,)


wooow :shock: :shock: :shock: определено това е вапроса...накъде отива света?! :?: #-o #-o #-o

stealthyGirl
12-07-2007, 16:16
da no kato se zamislq hodim ot dve godini i naistina me obi4a.mnogo pati go e kazval i dokazval a tazi za koqto 6te6e da se jeni se poqvi tova lqto dokato se bqhme skarali za gluposti! toi go napravi naro4no za da revnuvam
Я пак ?! Значи ти си била на 12 а той е бил на 19 .. накъде отива тоя свят..... ](*,) :lol: Мдаа..
Гледай си приятелите и у-щето като мен по-добре (едва ли по-развита психически и физически дори..), вс епак си на 14 о.О ;)

kael
12-07-2007, 21:51
ще ти го кажа с 2 думи ти си малоумна
1 иска секс
2 другата го е заебала щото явно не струва
3 тоя си трърси неангажираща връзка с две думи да те чука и после смени за някоя кака

PoisoNGirL
12-07-2007, 22:47
Ми не на мен разликата от 7 години нищо не ми говори защото аз и моя фр сме точно на 14 и 21.И мога да ви кажа,че той не искаше от мен само секса...никога не ме е насилвал...аз реших кога ще го направим и вече година и половина след това си е още с мен.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nakude otiva toq svqt..ti si bila na 12..a toi na 19 kogato ste trugnali... shte me dokarate do samoubiistvo eiii.
Za avtorkata...ti si samo na 14.Jivota e pred teb.Sega ti e momenta da se zabavlqvash,da smenqsh gadjeta bez da se obvurzvash...A ti oshte ot sega se zanimavash s MUJ na 21,koito opredeleno ne znam kak moje da te obicha kato do predi vreme e iskal da se jeni za druga..demek kvo.. obichal e neq..moje li taka burzo da q zabravi..Ti si mu rezerven variant...ne razbirash li?!Osuznai se! ](*,) :?

Phantom_91
12-07-2007, 23:36
ще ти го кажа с 2 думи ти си малоумна
1 иска секс
2 другата го е заебала щото явно не струва
3 тоя си трърси неангажираща връзка с две думи да те чука и после смени за някоя кака
Ае галош влюбен в анимационна героиня,спри се бе.Стига си обиждал хората.Пък и "ти си малоумна" са 3 думи,неграмотник :D .А що се отнася до авторката...ти си на 14...а той на 21....и не се е ОЖЕНИЛ,заради тебе...не го вярвам,не мога,мъча се,представям си го,но какво повече би могла да му предложиш ти в сравнение с някоя какичка,освен ако не си пада по девствени и невинни...

kael
12-07-2007, 23:38
ти май не си чувал за ирония, а ?

Phantom_91
12-08-2007, 00:41
ти май не си чувал за ирония, а ?
Къде е иронията в "ти си малоумна" ?Пък и вече трвабва да си свикнал,двамата с тебе си се заяждаме,е така за спорта.

kael
12-08-2007, 00:56
ти май не си чувал за ирония, а ?
Къде е иронията в "ти си малоумна" ?Пък и вече трвабва да си свикнал,двамата с тебе си се заяждаме,е така за спорта.
иронията е в теб

Phantom_91
12-08-2007, 01:22
ти май не си чувал за ирония, а ?
Къде е иронията в "ти си малоумна" ?Пък и вече трвабва да си свикнал,двамата с тебе си се заяждаме,е така за спорта.
иронията е в теб
Олеле оригинален като турска джапанка...между другото това сам ли го измисли или някой ти помогна...?

sCanDaL
12-08-2007, 07:29
Според мен си твърде малка за него иии ...май се досещаме какво иска от теб [-o< Ох, незнам, може и да не съм права Ти сама си прецени по-добре го познаваш , но според мен си малка за негО :neutral:

`Death`Whore``
12-08-2007, 07:38
Според мен въобще не е скъсал с нея и ще си се женят, а просто иска да изчука и някоя друга преди това.

Cherkeza
12-08-2007, 07:46
Повечето сме на едно мнение, а то е че иска да прави секс с теб.

kael
12-08-2007, 08:59
Повечето сме на едно мнение, а то е че иска да прави секс с теб. :? за съжалениe да

rehab
12-08-2007, 09:07
Естествено че така ще каже... Просто ние мъжете сме уникални ... Единственото нещо което иска от теб .. мисля че се досещаш какво е 8)

Absolutno si prav :-D Iska samo da te .... dose6ta6 se kakvo. I nqma da se u4udq ako go e napravil.Osven tova ne e na 15-16 primerno 4e da ste zaedno razbiram da si na 17-18 moje bi moje da stane ne6to ako poiz4aka pone 3 godinki 4e da se ojeni za teb no nali se se6tash sled tri godini 6te si na 17 toi na 24 .

DeNiTyY
12-08-2007, 09:17
използва те :? а и разликата във възрастта е прекалено гОоОоОоОляма :? [-X

CaSsIe
12-08-2007, 09:19
7 години разлика и ти си мислиш, че той иска нещо сериозно с тебе и че те обича :?: :!: :razz: подкрепям мнението на другите... иска само да те наебе :|

kael
12-08-2007, 09:19
ако ти бях брат отивам в районното да си поговорим с куките за тоя индивид