PDA

View Full Version : ПостТийн проблем



MalkoTyjno4ove4e
12-07-2007, 07:31
На 20 съм и за това вече невлизам в групата на тийновете (въпреки че акълът ми спря да се развива в 7ми клас :D )
Историята започва така:
Над 1 месец вече се забивам с една колежка, писахме си , говорихме си излизахме , пипахме се закачливо и тя каза че ако продължавам така ще ме изнасили (аз па като ще се дърпам) праща ми голи снимки и т.н. Тук идва и проблема... гаджета :cry: аз ходя вече 3 години с мойто а тя 4 с нейното. С моята жена караме на испарения вече и незнам до кога ще издържим така, но при тях е друга работата. Той е перфектния мъж, умен красив с перспективи и 2те най-важни неща , обича я невероятно много и са свикнали един с друг, и ме съмнява че дори и да стане нещо между нас
тя рано или късно ще се върне при него ( на сигурно при познатото). Преди малко повече от седмица си писахме отново и трябваше да се разберем какво правим в крайна сметка защото нещата много се задълбочиха м/у нас. Попитах я тя какво иска и ми отговори че по-добре да спрем защото много хора били замесени. На другия ден пак си писахме и тя ме пита какво искам аз и и казах че искам да продължим с каквото и да е там което правим , и тя се съгласи...
От тогава на сам тя започна да се държи по-студено с мен, писах и че искам да се видим защото имам да и казвам някои неща, без чат без телефони, очи в очи. И от тогава насам тя е още по студна с мен и само ме отбягва, прави само простотии само за да ме ядоса защото явно неиска да проведем този разговор и единственото което постига така е да ме разочарова което е по-лошо от това да я намразя. Тъпото е че трябва да се виждаме всеки ден и така е малко трудно да я забравя.
Незнам за какво пиша тук, може би така просто по- добре премислям нещата, дори нямам въпрос към вас, просто споделям.
Ако все пак някой има да казва нещо, да пише!

MiMcHeToOo
12-07-2007, 07:35
Спри се! Спри да и пишеш, да я търсиш, да си правите намеци.. Осъзнай се!

Roko123
12-07-2007, 07:43
em4i draj se stydeno i ti da q vidi6 6tom te haresvala otna4aloto kolko 6te i e priqtno... predpolagam 4e 6te dotar4i za da si provedete tam razgovora

kifla
12-07-2007, 08:08
Дръж се така все едно вече не ти пука :grin: По -лесно ще ти е на тебе ,пък тя да си чупи главата :D

Mistaken_kid^^
12-07-2007, 08:59
Дръж се така все едно вече не ти пука :grin: По -лесно ще ти е на тебе ,пък тя да си чупи главата :D

така е... :wink: не си струва на теб да ти е кофти заради нея,а тя да си живее живота спокойно ии да е с нейното гадже... :wink: :wink: :wink: :wink:

LitTlE_BeBsIiI
12-07-2007, 09:26
Спри се! Спри да и пишеш, да я търсиш, да си правите намеци.. Осъзнай се!
+1
П.С. Съжелявам приятелката ти.

sweety_blondy
12-07-2007, 09:26
Дръж се така все едно вече не ти пука :grin: По -лесно ще ти е на тебе ,пък тя да си чупи главата :D

така е... :wink: не си струва на теб да ти е кофти заради нея,а тя да си живее живота спокойно ии да е с нейното гадже... :wink: :wink: :wink: :wink:

:D

Kpacu7o
12-07-2007, 09:48
Nai-dobre ne pravi nishto poveche po vaprosa!Nali znaesh che na sila hubost ne stava...tai che..zabravi q!Hvani si nqkoq druga priqtelka i taka shte vidish che sled vreme shte q zabravish...makar i da se vijdate vseki den.shtom e zapochnala da te otbqgva qvno ne iska da e s teb,puk i shtom kazvash che priqtelqt i e IDEALNIQT MAJ...nqma smisal.ima tolkova mn jeni na tozi svqt...ne e purvata ...nqma da ti e i poslednata \:D/

sasha_90
12-07-2007, 11:10
Дръж се и ти безразлично.Но внимавай:ако след безразличието ти към нея отново дойде при теб,я отблъсни.Горката ти приятелка не заслужава да й разбиеш сърцето.