PDA

View Full Version : Не мога да спра kaleto :(



ViewSonic
12-07-2007, 09:45
Znam 4e e mnogo vredno no se pristrastih mnogo. Ne sum kazal na nashte, samo priqtelite znaqt 4e go pravq. Te me karat, otna4alo ne iskah ama kato vidqh 4e e hubavo i ... :) oba4e sega vseki den disham i ve4e 4ustvam bolki v beliq si drob :( 4ustvam 4e ne e ot moeto tqlo, ujas e. ne izdurjam taka molq pomognete !!! ot sofia sam, na 14

comics
12-07-2007, 10:35
spri da izlizash sys segashnata si k0mpaniq. Az taka uspqh da spra trevata, amfetite i ecstasy-to. 2 g0d i polovina sym drusal. Na 1vi n0emvri napravih 1 g0d 0tkakto sym sprql trevata.
Prosto si smeni kompaniqta. Koito iska da zatyva,da go pravi. Ti kato iskash da stane neshto 0t teb v t0q jiv0t, napravi vvsichko vyzmojno.

ViewSonic
12-07-2007, 10:54
nemoga 4ovek ne izdurjam. pone da bqh bogat 4e da vzimam po-4isti narkotici, a az nqmam pari dori za treva. kaji kakvo da napravq da disham po-rqdko i da subiram pari za treva pone? nikoi ne me razbira...

i'm so excited!
12-07-2007, 11:07
еми като ти е толкова акъла да започнеш да лъхаш... #-o
тоя над мене е прав, смени компанията и сичко ше се оправи.

Nu[m]b
12-07-2007, 11:09
Наркоманийските истории не ги разбирам :neutral:
От какъв зор ще дишаш лепило!?Да не си някакъв пропаднал циганин... #-o

ViewSonic
12-07-2007, 11:12
of znaeh si 4e taka shte stane otivam da se nadisham pak.
ZATOVA GO PRAVQ ZASHTOTO VIE STE REALNOSTA I STE GADNI :((((

comics
12-07-2007, 11:17
eми мой сядаш неска на масата и обмисляш. Задаваш си въпроса "Аз какъв искам да стана като порастна?" Мисли си как ще го постигнеш. Вярно е, че ще ти се друса. Аз туй лято бях на косъм да си замина, заради един хап екс. Сега живея 2ри живот. Въпреки това пак ми се ядат бонбони. Въпросът е да не го правиш. Едно нещо ще ти кажа. 1вите 5-7 дни са най-трудни. Успееш ли да ги издържиш без да дишаш, след това само ще те гъделичка желанието,. няма да те убива, както сега. Трудно е! Много е трудно- напр искаш да се самоубиеш, блъскаш си главата в стената, само и само да спре да ти се диша, ама не става.. г0лям тъшак, нали? Минал съм през тези неща и не те лъжа. Просто ми повярвай и опитай това, което ти казах.
Като резервен вариант мога да ти кажа едни хапчета 0т аптеката- взимат се без рецепта. Казжат се Пиритол. Приспиват те като изпиеш 3-4-5 наведнъж и .... абе какво да ти кажа. Спираш да изпитваш всякакви чувства, докато действат. Гледаш навсякъде напълно неебателно и безучастно- все едно гледаш филм с убийства по телевизията и понеже си им свикнал, не ти правят впечатление. Надявам се, че разбра какво имам предвид. Хапчетата струват 150-2лв макс. Но внимавай с тях, щото и към тях се пристрастяваш след известно време!

Nu[m]b
12-07-2007, 11:17
of znaeh si 4e taka shte stane otivam da se nadisham pak.
ZATOVA GO PRAVQ ZASHTOTO VIE STE REALNOSTA I STE GADNI :((((

И като се надишаш кво ще стане? :x
Ти си си виновен, за това което си.Ако искаш можеш да го промениш. :smt003

comics
12-07-2007, 11:21
b]
of znaeh si 4e taka shte stane otivam da se nadisham pak.
ZATOVA GO PRAVQ ZASHTOTO VIE STE REALNOSTA I STE GADNI :((((

И като се надишаш кво ще стане? :x
Ти си си виновен, за това което си.Ако искаш можеш да го промениш. :smt003
млъкни! Когато не си наясно със ситуацията, не се занимавай! Не бъди на всяко гърне мерудия, както казва нар0дът.
Не си запознат със психиката на наркоманите, не се бъркай тук 0к? 0стави тези, които знаят, те да дават съвети!

comics
12-07-2007, 11:24
of znaeh si 4e taka shte stane otivam da se nadisham pak.
ZATOVA GO PRAVQ ZASHTOTO VIE STE REALNOSTA I STE GADNI :((((
ст0й си на гъза няа ходиш никъде 0к ?!

ViewSonic
12-07-2007, 11:53
hahahha znaite liiiiiiiiiiiiii vuobsht ene mu puka ve4eeee haaha nadi6ah se i da vi kaja ne me ebeeeee vajno e da se jivee na momenta kato ste takiva hora na vi sega hahaha az ssum vuv filma ve4e i ne me ebeeeeeeeeeeeeeeeeee :-P :-P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Jus7m3
12-07-2007, 12:07
Aха и аз имах същите проблеми... сменяш компанията и много от старите ти навици и почваш нови занимания! След време може и да се върнеш ако те кефят като хора,но трябва да си знаеш твоето и да не почваш отново... наистина обикновено хората от такава компания лесно те манипулират.Погледни нещата отстрани,не осъзнаваш ли,че всъщност това е като по филмите за провалените животи и на хората станали наркомани? Всички хора несъзнателно са си набили някъв филм и живеят в него. За да не се друсаш,заради хората,които около тебе правят всичко да изглежда като едно голямо лайно, си кажи на себе си "Аз съм по-добър от тях,мога сам да решавам какво да правя,силен съм и никой не може да ме разубеди" Вкарай и малко злоба! Тоест много. А и все пак ти си решаваш какъв ще бъдеш като порастнеш нали? Почни да мислиш малко по-индивидуално и вместо да се спасяваш от реалността отстоявай своите желания и смачкай всички,които ти се противопоставят! Аз правех съвсем същото като тебе (само,че с много видове наркотици (не смятам тревата за такъв)) ,дори и хероин съм опитвал... Осъзнах,че наистина това не е начина. Не трябва просто да се изолираш от проблемите. Сигурно звуча много банално,но се замисли! Ти си силна личност,не се предавай просто така!

BlueMushroom
12-07-2007, 14:46
vij sq otivash pri nqkoi tvoi priqtel/ka koqto zadaljitelno da ne disha lepilo (i ne se opravdavai takiva vinagi se namirat) vzimate si edna staq toi/tq zakluchva krie klucha nqkade ii nqma murdane.az tva go napravih na edin priqtel 2 3 dena bqhme zatvoreni.daje mu bqh obeshtala ako veche ne se turpi da go naritam edno hubavo da mu doida akula v kuhata glavica.posle go mukneh samo s men.i nai nakraq se useti.


a i da...s tva lepilo budeshte nqmash!!!

AtMosFera
12-07-2007, 16:46
Ааре тука да мълчите "разбирачите"!Мн лесно е на думи да откажеш 1 наркоман да друса!А с тва кале....мн 6е ти се ебе маиката,то ве4е е почнало явно де!В началото като прочетох ,4е темата е "....... кале ",веднага тръгнах да пиша по-добре се наяж с гъби,ама ти явно наистина имаш проблем.А вече....да си на 14 от София и да се налъхваш всеки ден...нз,звучи ми малко като поостаряла тама,от преди бая години защото калето беше "на върха" преди имам чувството 10 години.

DevilWish
12-07-2007, 18:48
Ааре тука да мълчите "разбирачите"!Мн лесно е на думи да откажеш 1 наркоман да друса!А с тва кале....мн 6е ти се е** маиката,то ве4е е почнало явно де!В началото като прочетох ,4е темата е "....... кале ",веднага тръгнах да пиша по-добре се наяж с гъби,ама ти явно наистина имаш проблем.А вече....да си на 14 от София и да се налъхваш всеки ден...нз,звучи ми малко като поостаряла тама,от преди бая години защото калето беше "на върха" преди имам чувството 10 години.
I az taka mislq.
Ps - naplyno sym syglasna s mnenieto na comics и наистина недейте давайте умни идеи кат изобщо не знаете за кфо стаа въпрос . . ..

И аз бях мн, зле бях се зарибила с хероин и ся щях да съм кой знае колко пропаднала ама се отделих на 2500 км от тая компания и ся съм чиста 5 месеца :smt001 ,така че най-важно е компанията ;-)

dixo
12-07-2007, 22:56
heh to i az sum na 14 nito treva nito cigari nito narkotici samo malko sum pil em zaribqvaha ma da pu6a treva ama ne staa tai rabotata ne mojaha da ma zaribqt i sq sum si dore :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

dj_mace
12-08-2007, 17:03
az puk nqqm n6 protiv kaleoman4etata. a po temata kji si edin pat nema da di6am i kji tam na tvoite fr dan ti davat ili zapo4ni po rqdko da di6a6.i az sm di6ala i tei go otkazah ili iskai na nqkoi ti odrasti qkata :P :P :P :P :P