PDA

View Full Version : как да убедя майка си, да ми позволи да си оформя веждите?



black_mermaid
12-07-2007, 11:53
Майка ми ме мисли за малкото си момиченце и на всеки въпрос без да се замисли отговаря с ''Не''. Искам да си оформя веждите на козметик, а незнам как да я убедя.

Sweet__Dream
12-07-2007, 11:58
Edna priqtelka ima6e su6tiqt problem.Na neq maika i postoqnno i govore6e,4e kozmeti4kata 6tqla da i gi orizili o6te pove4e...Bih te posuvetvala da pogovori6 s maika si,da i kaje6,4e ima6 jelanie da si gi oformi6.V tova nqma ni6to lo6o. :) :neutral:

SeVy_SeXa
12-07-2007, 12:23
pogovori s neq ako ne stane ne q i pitai poveche :)

ninsy
12-07-2007, 12:29
въпобще не я питай,постави я пред свършен факт :grin:

No_Limit
12-07-2007, 13:08
въпобще не я питай,постави я пред свършен факт :grin:
:-P Точно така , в крайна сметка веждите са си твои :P

Jamalska
12-07-2007, 13:27
Ъъ на колко години си? :roll:

sladkish_14
12-07-2007, 14:24
Ъъ на колко години си? :roll:

И аз това се питам :neutral:

black_mermaid
12-07-2007, 15:14
13 без няколко дни.

MaRiNkA_16
12-07-2007, 15:41
Майка ми ме мисли за малкото си момиченце и на всеки въпрос без да се замисли отговаря с ''Не''. Искам да си оформя веждите на козметик, а незнам как да я убедя.
ami purvo na purvo tva si e li4no tvoe re6enie,vse edno da ti zabrani da si maha6 okosmqvaneto i na drygi mesta.prosto i kaji 4e na teb 6te ti e po priqtno,komfortno.

ЕPu
12-07-2007, 17:20
леле... от къв зор трябва да я питаш изобщо...
отиваш след училище примерно, оформят ти ги и готово. Ако искаш и тревно зелени ше си ги боядисаш, ако искаш ще си ги накъдриш...твоето лице е това все пак.

Майка ти сигурно не дава, щото я е страх да не се окепазиш, но щом козметик ще ти ги оформя - давай смело, няма от какво да се притесняваш.

Reed
12-07-2007, 17:44
ако са ти мн зле,как на 13 няма да си ги изкубеш... :?
я бягай и ги оправи пък тя да вика колко си иска... :D

siLenT_scReaMs
12-07-2007, 21:34
Охх и аз имах подобен проблем :? Бях дори на 15 но майка ми казваше че не иска да съм като проскубана..Убеждавах я а тя все не искаше..Накрая просто когато бях при сестра ми в чужбина я помолих да ми ги оформи..Майка ми дори не забеляза след това.. :P просто не беше фрапираща разликата пък аз си се чувствах по-добре :-D успеех :)

Liar
12-08-2007, 17:24
Абе отивай и това е.Майка ти ще ти казва какво да правиш с веждите си-от къв зор?

SlAdKa_YsMiVkA
12-08-2007, 18:12
ami i az go imah toq problem.samo 4e moita ne mi dava6e 6toto 6teli da po4nat mnogo golemi da rastat (i ko ot tui nali pak 6te gi opravq :D ) samo 4e edin pat samo malko si gi pooformih i tq ne zabelqza izob6to....a v tvoq slu4ai napravo si otidi tq moje izob6to da ne zabeleji spok a pak ako zabeleji 6te si povika malko i gotovo

heely
12-08-2007, 20:21
Постави я пред свършен факт :D Аз така направих :D Лесно свикна :D

sladku_bebzi
12-08-2007, 20:44
Ами аз един ден намерих пинсетата на майка ми, заедно с едно огледалце, взех ги и почнах да си скубя веждите.Плаках страшно много, защото първия път много болеше, но накрая ги докарах в някакъв вид и тва беше.Майка ми нищо не ми е казвала.Само от време на време ми припомняше да си ги скубя редовно.4-ти клас съм била :)

sladkish_14
12-09-2007, 07:58
Еми аз попринцип съм против "свършения факт " :( Ама като се сетя,аз какво направих май...май :-D Аз отидох у мойта съседка,която е по-голяма от мен с 6 години и тя ми ги оформи,затова че и ти иди на козметик,а пък майка ти едвали ще е толко ядосана като те види :neutral: Успех в начинанието :grin: :wink:

JuS7^YourS
12-09-2007, 08:34
и аз имах абсолютно същия проблем: майка ми не ми даваше да си ги оформя, аз много и бях говорила, че искам, а тя всеки път казваше стига глупости, искаш да останеш без вежди ли? :shock: И аз просто един ден го направих сама, първо тя даже не забеляза, после аз и казах сама, малко се ядоса, но и мина.

mumiikataa
12-09-2007, 09:11
аз пък си спомням ...на 31 декемвеи 2006 малко преди да отидем да празнуваме,отидох и и казах "ето ти пинсета или ми ги оформяш,или ше ги махна целите" :lol: и тя "еми окей,иди земи един крем да се намажеш да не ти стане червено и ела" и такам..след месец почнах сама да ги оформям ,после си постигнах желаната форма,дори съседа ме похвали :D

dan4ety
12-09-2007, 09:54
и аз имах абсолютно същия проблем: майка ми не ми даваше да си ги оформя, аз много и бях говорила, че искам, а тя всеки път казваше стига глупости, искаш да останеш без вежди ли? :shock: И аз просто един ден го направих сама, първо тя даже не забеляза, после аз и казах сама, малко се ядоса, но и мина.

И аз така :) Само че майка ми казваше, че ми били хубави веждите :? А не казах на майка ми, ами кака разбра :-D Е, нашите все още не забелязват разликата, защото няма да ми отиват много тънки, каквито аз искам и за това си махам само косъмчетата отдолу, колкото да са по-оформени, защото сега и без това са си хубави (лелеее, колко съм скромна :-D ).

ne6toto
12-09-2007, 12:06
аз пък въобще не съм питала майка ми,мн пъти си мислих дали да й кажа тя да ми ги оформи,но ме беше срам. :D докато се прибирах реших да си купя писнеста и да видя какво мога да направя,махнах само няколко,и ги оставих :-D .отидох на козметик на почистване и си мислих дали да й кажа да ми ги оформи или да не й кажа,казах си тва нещо 20 пъти сигурно и по едно време без да се усета го казах :D :D и ми ги оформи мн яко :-P майка ми може и да е забеляза че са ми с друга форма,ама нищо не ми е казвала :D , пък ако ти не ходиш на почистване просто мини и кажи че искаш,пък кво слушаш майка ти,то тва си е за теб,не за нея,да не би да те утрепе кат си ги оформиш :D :D

Undying
12-10-2007, 18:18
Аз също не съм обсъждала с майка ми дали да си скубя веждите или не.Просто бяха много избуяли вече,и беше време да ги поукротя :D Та на 12 или 13 бях,просто взех една пинсета и си ги оправих.И това беше...Тя забеляза ама какво да ми каже :) Та така...Направо отивай и си ги оправяй,това са просто едни вежди,какво толкова ще ти каже майчето... \:D/

wasntme_
12-10-2007, 20:21
abe az mai na 11 bqh kato bqh zela pisnetata na sestra mi i aide v banqta hac-hac... malko gi bqh pooformila yj... i v momenta v koito izlizam, togava lelq mi be6e y nas, tq vednaga zabelqza /a az ne bqh mahnala tolkova :-| / i tq kato se razpi6tq 4e sam imala hybavi vejdi predi... kak mojelo taka da gi napravq... maikata ne be6e tolkova frapirana - tq prosto se primiri jenata, lelq opi6tq sveta :D iiii ot togava po malko po malko mislq 4e gi oformqh... sega sa perfectni - dalgi, tanki i vdignati jestoka sam e :D :P ligaq sa 8-) tei de mam nikoga ni6ty ne mi e kazvala za vejdite makar 4e v momenta naistina si li4i 4e sam gi oformqla... no nikoga ne mi e povdigala vaprosa :smt001

po temata : ne i kazvai :mrgreen: bqgai na kozmetik ili deistvai sama ;-) nomera sas svar6eniq fakt bace 8-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 03:43
Иди на козметик :) Поне там ще си в сигурни ръце ;) и няма да има гафове "едната ми е по - къса от другата" или нещо такова :) ;)

Ag
12-11-2007, 06:40
Ооо аз снощи не издържах-хванах пинсетата и се напраих :grin: 8-) :lol: :lol: :D :P

Madness
12-12-2007, 11:38
Аз мойте 6. клас мисля ги оскубах....
И самичка ;D
Скуби там...мойта забеляза некъде 2-3 седмици слад тва...ше се примири с факта,а и тва е супер дребно нещо,не е трябвало да я питаш изобщо(:

slun4evo
12-12-2007, 12:02
Поговори с нея и я убеди, че ти всъщност вече не си малка.Покажи и, че и другите ти съученички имат такива вежди, понякога родителите държат детето им да е като останалите, да не е по назад.Кажи и, че се чувстваш ужасно с тези вежди и искаш да ги оформиш. Дано се съгласи.Успех!

bebeto0o
12-29-2007, 18:51
6te ti kaja as kakvo napravih-hvanah pinsetata i oskubah samo malko m/y 2te (ako ima6e nyjda 4e ve4e ne si spomnqm) i polse mn mn po malko po4nah i tq zabelqza dosta sled tva ama .... ne be6e koi znae kva reakciq i nqma nqma pa mi kaje ne6to za vejdite 4e ne i haresvat nzm si kvo ama .... po4ne6 li edin pat krai ;)

EJI4eTy
12-29-2007, 19:33
кажи и че децата в училище ти се подиграват :lol: или просто вземи 3 лв и отиди на козметик :-P

lovetanya
12-30-2007, 15:41
Ох...ми и аз имах същия проблем ама се реших и айде на козметик...Малко ми викаше после че ми били хубави бля-бля! Давай...какво може толкова да ти каже та това си е твойто лице! :P

mteddy
12-30-2007, 16:02
az imah po seriozen problem :? podiravaha mi se v 4ili6te a baba mi obojava6e moite vejdi bqh taka nare4enata ednovejda v u4ili6te i v4era ve4e ne izdarjah i si gi oskubah baba mi poludq i ne migovore6e ama ve4erta tq mi se otsardi :wink:

Ag
12-30-2007, 17:35
Майка чак днес разбра :lol: :lol: и квича супер много ама аз и казах "Както си искам така ще ходя" 8) :razz: :oops:

_InSaNe_
12-30-2007, 18:32
еммм да... ти си ги уформи и после и покажи :D свършен факт... и да ти се кара... ще ти се накара и ще и мине :lol: а и все пак веждите са си твои и ти си решаваш какво да правиш с тях :lol:

•._.•No_NaMe•._.•
01-01-2008, 18:19
еммм да... ти си ги уформи и после и покажи :D свършен факт... и да ти се кара... ще ти се накара и ще и мине :lol: а и все пак веждите са си твои и ти си решаваш какво да правиш с тях :lol:
=D>

HapPynEsSs
01-02-2008, 10:33
еммм да... ти си ги уформи и после и покажи :D свършен факт... и да ти се кара... ще ти се накара и ще и мине :lol: а и все пак веждите са си твои и ти си решаваш какво да правиш с тях :lol:
=D> 8-) Напълно съгласна. Аз си ги оскубах ,наще разбраха ,накараха ми се и им мина .Най-важното е ти самата да се харесаш. :-) :-) 8-)

abvgdejzi
01-02-2008, 21:04
въпобще не я питай,постави я пред свършен факт :grin:
aham az to4no taka napravih.i kvo kato 6te vika mi da si vika...........

InLoVeBaby
01-03-2008, 22:01
Отиваш след даскало примерно до някой козметик и като се върнеш и се усмихни широко :-P (аз така направих :D )

mcfly
01-04-2008, 13:25
оо боже и на мене преди майка ми не ми даваше, ама кой я питаше още на другия ден отидох и си ги оправих......и тя нищо не ми каза само ми се хилеше 8-) \:D/

&ILoveU2
01-04-2008, 14:57
Олее горкичките. Аз като си ги оскубах сама първия път нищо не ми каза. Аз даже нямах спешна нужда - светли са ми и не са дебели. А сега като забравя понякога 2 седмици да ги махам и като ме погледне отблизо ми вика: абе я се опрай малко, че приличаш на йети :D

_SilveR_MooN_
01-18-2008, 19:04
аз сама си ги оформих и мам даже ги хареса и тръгна да оформя своите 8-)

zvezdichkaaa
01-19-2008, 06:52
И на мен не ми даваха,но мойте не бяха дебели и като казах на мама,че съм ги оскубала тя нищо не ми каза,а баща ми дали и знае :-D ...

a1b1c1a1b1c1
01-19-2008, 08:06
Майка ми ме мисли за малкото си момиченце и на всеки въпрос без да се замисли отговаря с ''Не''. Искам да си оформя веждите на козметик, а незнам как да я убедя.иди и ги оправи. нищо няма да ти каже после. Аз съм момче и като си ги оформих и ми ги видя не каза нищо кой знеа какво , даже ми показва след това как да си ги скубя сам

EJI4eTy
01-19-2008, 08:47
Майка ми ме мисли за малкото си момиченце и на всеки въпрос без да се замисли отговаря с ''Не''. Искам да си оформя веждите на козметик, а незнам как да я убедя.иди и ги оправи. нищо няма да ти каже после. Аз съм момче и като си ги оформих и ми ги видя не каза нищо кой знеа какво , даже ми показва след това как да си ги скубя сам

дам и моите родители са разбрани и не ми се караха :grin: даже отидох при майка ми и и поисках пари и тя каза кфо ще си купуваш и аз викам да отида на козметик да си оскуба веждите и тя вика аа добре ето ти :grin:

_showy_
01-19-2008, 08:56
Ами отивай сама на козметик без да я питаш. :neutral:
Аз никога не съм питала майка ми може ли, не може ли... [-o<

SexYLipS
01-19-2008, 12:22
Ами както повечето момичета в форума не си харесвах веждите и започнах по-малко, по-малко да ги махам, таман да свикна с болката и така един ден си ги оправих и станаха мн яки.. до сега не съм ходила на козметик и не мисля да ходя..

btw ако решиш сама да си ги оправиш по-добр разгледай в нета за форми на веждите и да си избереш форма

Успех :wink:

jeni92_abc
01-26-2008, 12:05
..............

Naughty_
01-27-2008, 11:13
еммм да... ти си ги уформи и после и покажи :D свършен факт... и да ти се кара... ще ти се накара и ще и мине :lol: а и все пак веждите са си твои и ти си решаваш какво да правиш с тях :lol:
=D> 8-) Напълно съгласна. Аз си ги оскубах ,наще разбраха ,накараха ми се и им мина .Най-важното е ти самата да се харесаш. :-) :-) 8-)
и аз съм ЗА... все пак и аз така направих преди време.. :-D

kaka_lara
01-28-2008, 07:54
постави я след свършен факт, какво толкова има да я убеждаваш... това са твоите вежди

Ag
01-28-2008, 17:37
Междудругото колко струва при козметик :-o

Glezanka
01-28-2008, 19:00
Един ден реших,че трябва да си скубя веждите,взех пинсетата и почнах,след като майка ме видя коментара беше "Е поне да ме беше помолила аз да ти ги оформя,малко си попрекалила в скубенето." :) Не мисля,че ми е забранявала да се скубя,не ме е и подтиквала,явно е чакала момента в който аз самата ще поискам да ги скубя :) Има 2 вариянта-да говориш с майка си и да и кажеш,че една жена трябва да се поддържа,е да ... в нейните очи ще си дете завинаги :) Другия вариянт е така като мене да почнеш да скубеш на твоя глава,без нейното одобрение :)

missss_kisss
01-29-2008, 11:20
Кажи й че това си е твоето тяло и ти може да правиш каквото си искаш и тя не може да те спре.Аз имах същия проблем и това помогна :wink: :wink: :wink: :wink:

PinkFloydSound
01-29-2008, 13:46
пфф баси кви гъзари сте да одите на козметик да ви скуби едно-две косъмчета фащаш пинцетата и готово...то не че аз не мога да си позволя да ида на козметик ма не ща па :D аре успех в скубането :D

nev_
04-20-2008, 17:14
otnovo se izvinqvam za latinicata! az imah podoben proble i vednaj kogato otidohme sas mama na kozmetik da i oformqt neinite vejdi,kosmeti4kata kaza a na momi4enceto nqma li da gi oformim samo leko otdola da i gi poiz4istq :-D i mama kakvo da pravi ,i ot togava si gi skybq i sa syper :)

nev_
04-20-2008, 17:16
pri kozmetik e nqkade kam 4 leva noo ne mai e po malko :)

babykiller_
04-21-2008, 12:16
и на мен майка не ми даваше и накрая хванах ена фр и ми го оформи и майка като ме видя щеше да се гръмне от яд :shock: :shock: 8-)

mim4ety_sara
04-22-2008, 13:10
ami moite vejdi sa mnogo svetli v smisal az sam s kafqva kosa ama nz 6to e taka dali sled kato poporasna 6te potamneqt az sam na 13g

moon_flower
04-22-2008, 13:47
Аз моите ги почнах на...13.. като теб..На мен никога не са ми правили бог знае какви проблеми нашите :) Просто сама си отидох при козметичката,за 5 минути бях готова и като се прибрах пурво дори не ме и забелязаха.Но после ме харесаха.Може и при теб така да се получи.Хубаво е да споделящ с родителите,но все пак за едните вежди не е нужно да искаш разрешение.. :)

snow__queen
04-22-2008, 14:29
постави я пред свършен факт хахаха отиди да ти ги оформят,после най много да ти се сърди за 1 час хаха

babykiller_
04-22-2008, 18:09
не ги ли оскуба вече тия вежди бе мацкоу :oops:

adizitk1
04-22-2008, 18:18
Попитай я още веднъж,ако каже пак ''не'',й кажи,че нищо не ти дава,че тва си е твойто лице и отиди и си ги оправи.С родителите така се праи,за да разберат,че си вече голяма.

kateto_sladkata
04-22-2008, 18:42
въпобще не я питай,постави я пред свършен факт :grin:

ПРАВИЛНО!
аз изобщо не я питам за такива работи понякога ми се кара но нищо :D веднъж ми вдигна голям скандал защото си бях купила един депилатоар без да и кажа но после се разбрахме :-D

OpenedSky
04-23-2008, 15:03
аз имам същия проблем и 2 пъти и казвах да ми ги оформи а тя ''абе ти луда ли си -виж колко са ти хубави и изписани ,ще станат гъсти и гадни '' и каза че ако си ги оформя сама няма да ми проговори .... :?

~Munika
04-23-2008, 19:21
Колко пък толкова няма да ти проговори,се някога трябва ...... се пак е твойта мамичка и съм сигурна,че ще те харесва ако ще да си без вежди.... :-)

TopTa
04-23-2008, 19:51
napravi gi i kato te vidi nqma da ima kakvo da napravi :)

chance_baby
04-23-2008, 20:03
az bqh 6-ti klas kogato gi oskubah za purvi put maika mi dosta vika a ba6t ami do den dne6en po4va da mrunak kato me vidi na ogledaloto da gi skubq 6toto bilimn tunki daj evednuj mi kaza 4e sam prili4ala na oskubana koko6a i nz si kvo am ane mi puka :) mn sa gotini i izlizat strahotni na snimki :D taa otivai na kozmetik hem 6te s enau4i6 kak se pravi kak to4no da hvane6 kosuma za da ti e udobno i t.n. ne 4 ee mn slojno de :)

varnen4e
04-23-2008, 20:05
Да ви имам проблемите.

TheNewReligion
04-23-2008, 20:24
Edna priqtelka ima6e su6tiqt problem.Na neq maika i postoqnno i govore6e,4e kozmeti4kata 6tqla da i gi orizili o6te pove4e...Bih te posuvetvala da pogovori6 s maika si,da i kaje6,4e ima6 jelanie da si gi oformi6.V tova nqma ni6to lo6o. :) :neutral:
+1!

babykiller_
04-23-2008, 20:31
пък и да ги оскубеш нали пак ще порастнат :-$

buttertoast
04-30-2008, 18:29
Ми ако наистина са ти такъв проблем..когато майка ти я няма хващаш пинсетата и както си ги направиш.. ;) Аз също поставих майка ми пред свършен факт,но тя ме разбра :) Айде,успех.

fuklu
05-01-2008, 12:16
ili s pinseta ili s kola maska.as sam se nahasala s kola maska da gi napraq tui lqto(za parvi put)ili da ida s maika da napraqt i moite vejdi nqma samo tq da e s hubavi vejdi sa :D

enola
05-01-2008, 14:49
ili s pinseta ili s kola maska.as sam se nahasala s kola maska da gi napraq tui lqto(za parvi put)ili da ida s maika da napraqt i moite vejdi nqma samo tq da e s hubavi vejdi sa :D
с кола маска н могат да се оформят добре .. по-добре с пинсети

Carmen_Kass
05-01-2008, 15:30
Няма какво да е питаш...Само ще си хабиш нервите.Направо ставай и отивай на козметик и кажи,че неискаш много рязка разлика да има и ще видиш като се прибереш как дори няма да забележи.Успех!

A_girl
05-01-2008, 15:40
Ох...то ако става въпрос и мойта не ми дава...ама веднъж, като бях в една приятелка я накарах да ми ги оправи, а после чаааак след 2 месеца майка ми забеляза... 8-) Накара ми се, ама то като си започнал веднъж не можеш да спреш.... :D

ElisaDay
05-01-2008, 15:56
Оо .. кво ти пука :D Аз мойте си ги скубя от близо една година и преди месец майка ми забеляза :D Не че ми е билза забранила де ..