PDA

View Full Version : Танци



GHITA
12-07-2007, 16:21
Здравей, не знам дали темата е за тук и се извинявам, ако не е, но все пак...
Как тазцувате като сте на дискотека? Играете ли кючек, как се научихте? Една приятелка например се научи като танцуваше бавно около врата насекцията си :D с някакви кръгови движения :grin:

Cool_Bitch
12-07-2007, 16:51
Ami kato hodi6 redovno na disko i ti sama 6e si se nau4i6 kato gleda6 dr kak igraqt-opitva6 se i ti i tva e.

GHITA
12-07-2007, 17:01
Е, да, но все пак... трябва да има някаква техника или стъпки, като в другите танци :?

hOuseE_lOver
12-07-2007, 17:02
Еми ако си хептен като дърво гледай какво правят другите и ти като тях :wink: :smt039 :-P :P Аз лично на кючек не съм мн добър :-({|= :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :smt102 Обаче на всеки друг стил музика съм бОмба :D :grin: :smt001 :smt003 \:D/ =; :-({|= :smt002 :smt003

hOuseE_lOver
12-07-2007, 17:04
Просто се остави ритъма да превземе тялото ти ... :-({|= :-({|= :-({|= Забрави за всички и всичко около теб , представи си че си сама и от нищо да не ти пука \:D/ :-({|=

GHITA
12-07-2007, 17:05
mi ne moga da ti kava kak sym, vse pak ne se gledam ot strani :-P no sa mi kazwali, 4e sym mn dobre i vse pak mi se iska da moga i kiu4eka, интересен ми е :neutral:

hOuseE_lOver
12-07-2007, 17:08
mi ne moga da ti kava kak sym, vse pak ne se gledam ot strani :-P no sa mi kazwali, 4e sym mn dobre i vse pak mi se iska da moga i kiu4eka, интересен ми е :neutral:
Няма лошо ... еми вземаш някой френд или просто намираш къде например преподават уроци по танци и почваш ... :P :-({|= Все пак който си го може , си го може ... Според мен лично за да играеш добре кючек трябва да си пластичен в кръста ... :) ;-) :wink:

GHITA
12-07-2007, 17:15
mi ne moga da ti kava kak sym, vse pak ne se gledam ot strani :-P no sa mi kazwali, 4e sym mn dobre i vse pak mi se iska da moga i kiu4eka, интересен ми е :neutral:
Няма лошо ... еми вземаш някой френд или просто намираш къде например преподават уроци по танци и почваш ... :P :-({|= Все пак който си го може , си го може ... Според мен лично за да играеш добре кючек трябва да си пластичен в кръста ... :) ;-) :wink:

Е, това е ясно. Не може да си като дърво и да искаш да се научиш :-P

hOuseE_lOver
12-07-2007, 17:21
mi ne moga da ti kava kak sym, vse pak ne se gledam ot strani :-P no sa mi kazwali, 4e sym mn dobre i vse pak mi se iska da moga i kiu4eka, интересен ми е :neutral:
Няма лошо ... еми вземаш някой френд или просто намираш къде например преподават уроци по танци и почваш ... :P :-({|= Все пак който си го може , си го може ... Според мен лично за да играеш добре кючек трябва да си пластичен в кръста ... :) ;-) :wink:

Е, това е ясно. Не може да си като дърво и да искаш да се научиш :-P
Желанието е мн важно ... :-({|= \:D/ Ако имаш голямо желание все ще се получи :grin: :-({|= :P А най лесният начин да се видиш как танцуваш : надуй музиката и пред огледалото почни :-({|= Или накарай някой твой приятел да те снима и си чук :-({|= :smt001

GHITA
12-07-2007, 17:25
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ама не е лоша идея :-|

hOuseE_lOver
12-07-2007, 17:30
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ама не е лоша идея :-|
Еми как да е лоша :D :D :grin: :grin: Идеята си е супер ... :grin: :grin: :grin: \:D/ :-({|= :-({|= :-({|= Поне лично аз така правих в началото , :-({|= :-({|=

bboy_bunker
12-08-2007, 07:16
стига с тия турски изгъзици уе : )

GHITA
12-08-2007, 17:04
Тва май е ориенталски танц :-P

Jamalska
12-08-2007, 17:07
Тва май е ориенталски танц :-P
А Турция според теб къде е?