PDA

View Full Version : Английски език - спешно плс!



проблемна
12-07-2007, 17:11
"The whole conviction of my life now rests upon the belief that loneliness, far from being a rare and curious phenomenon, is the central and inevitable fact of human existence."
преведете ми гоо моля ви спешно ми трябва!! мс

gorska
12-07-2007, 18:08
"The whole conviction of my life now rests upon the belief that loneliness, far from being a rare and curious phenomenon, is the central and inevitable fact of human existence."
преведете ми гоо моля ви спешно ми трябва!! мс

Много от думите имат по толкова много значения, че може би не съм могла да избера най-доброто, но все пак:

Цялото убеждение на моя живот е вярването, че самотата, далеч от това да бъдеш необикновен(рядък, изключителен, превъзходен) и странен(особен, куриозен) феномен, е централния и неизбежен факт на човешкото същществуване.

anonimna^ood
12-07-2007, 18:09
Цялото убеждение на живота ми сега се опира на вярата, че самотата, далеч от това да бъде рядък и любопитен феномен, е най-важния и неминуем факт на човешкото съществуване.

Постарах се и се надявам да е вярно. После да ми кажеш, да видим как съм като преводач. :twisted:

variety
12-07-2007, 18:21
Cqloto ubejdenie na moq jivot sega se opira na vqrata, 4e samotata, dale4 ot tova da bude rqduk i lubopiten fenomen, e centralen i neizbejen fakt ot 4ove6koto su6testvuvane.

Nadqvam se da sum pomognala :-)