PDA

View Full Version : Зъбите са ми жълти-кка да ги направя бели?



dj_mace
12-07-2007, 17:39
зъбките са ми жълти.винаги си ги мия(и сътрин и вечер).моля помогнете!мн е гадно 4ак аз не мога да ги търпя :smt092 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: и да спомена че пуша но не моа ги откажа.мооляя многооо за помищ!


Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:

DevilWish
12-07-2007, 17:41
Otidi da ti gi izbelqt ,malko e gadno pyk i 6te vakarash malko pari ama pone 6te подейства . . . и смени пастата ;-)
ПС - АКо имаш възможност си вземи електрическа четка ;-)

dj_mace
12-07-2007, 17:45
Otidi da ti gi izbelqt ,malko e gadno pyk i 6te vakarash malko pari ama pone 6te подейства . . . и смени пастата ;-)
ПС - АКо имаш възможност си вземи електрическа четка ;-)
a moje6 li da mi kaje6 kolko пари евентоално ше ми излезе избелването ? и да ми кавеш дал 6 е гадно :)

DevilWish
12-07-2007, 17:52
Otidi da ti gi izbelqt ,malko e gadno pyk i 6te vakarash malko pari ama pone 6te подейства . . . и смени пастата ;-)
ПС - АКо имаш възможност си вземи електрическа четка ;-)
a moje6 li da mi kaje6 kolko пари евентоално ше ми излезе избелването ? и да ми кавеш дал 6 е гадно :)
Shte razpitam malko kolko pari e ,za6toto neznam to4no ,oba4e za gadnoto - moже в съмия момент да не ти стане гадно ,обаче някой път след това боли бая. :-& Ама не винаги пък и красотата изисква жертви ;-)
Айде след малко ще питам един човек колко струва като дойде ;-)

dj_mace
12-07-2007, 18:22
misi mn ще видя ше го изтарпя ;)

experiment_m
12-07-2007, 18:52
Има пасти, които са предназначени именно за избелване на зъбите. Питай за тях зъбалекаря си. Но както каза, пушиш така, че ефекта ще е краткотраен, а може и въобще да няма ефект. Кафето и цигарките много съсипват цвета на зъбките.

Seducti0n
12-07-2007, 21:58
Хубаво би било да правиш слединте неща:

:arrow: Да консумираш по-често млечни продукти-(богати са на калции и ще окрепят зъбките ти)

:arrow: Ограничавай се с кафето,колата и въобще течности,които придават неприятен отенък на зъбния ти емайл,след приема им.

:arrow: Не пести средсва, а си купи хубава четка и паста за зъби.

:arrow: Почиствай,разстоянието м/у зъбите си,посредством специялен за целта конец.

:arrow: Не прекалявай с цигарите, те спомагат за това зъбите ти да пожълтяват.

:arrow: Аз не те съветвам да ги избелваш,защото до колкото съм запозната самите препарати, с които се извършва процедурата, съдържат много вредни за зъбния емайл съставки. :?

justteen
12-08-2007, 13:42
...

kasiopea
12-08-2007, 16:45
И моите зъбчици са жълтички, особено горните. Мия ги редовно и не пуша и не пия кафе , но те си пожълтяват и ме е срам да се усмихвам като хората.
Пробвах избелващи процедури, купувах си прахчета и пасти за избелване и ефектът беше нулев. Консултирах се с един добър зъболекар, обясних проблема си и той ми каза, че това е естествено и нищо няма да ми помогне. Просто трябва да се примиря, защото не мога да се боря срещу природата. :evil:
Но ти ако искаш опитай, дано да има ефект и да не хвърлиш на вятъра парите си.

DevilWish
12-08-2007, 20:07
Izvinqvai ,4e taka stana ,pitah ,no nikoi ne znae ,smisyl az ne sym v BG i тука цените са други и ще те излъжа ако ти кажа някаква цена :С Успех ,каквото и да решиш да правиш! :)

dj_mace
12-09-2007, 08:52
10x :(

kalpazanka
12-09-2007, 09:54
Съвсем скоро видях в Билла пасти за зъби, предназначени само за пушачи, но не обърнах внимание на цената. Ако си я намериш, пробвай дали ще ти помогне. Успех!

SlAdKoTo`KoTe
12-31-2007, 23:25
И аз преди имах такъв проблем но отидох на зъболекър и той ми препоръча едно нещо дет са слага върху пастата има много приятен вкус.Може да попиташ личния си зъболекър за избелител и все ще ти препоръча нещо.Айде УСПЕХ :wink:

Freeminded
01-01-2008, 02:17
Няма начин да имаш зъбите на Холивудска звезда. Паста избелваща зъбите няма! Всичко е излюзия, макар добрата хигиена да помага да изглеждат, ако не напълно бели, то поне чисти. Избелването е скъпа процедура и не се прави веднъж, а многократно. Не се занимавай най-добре. Ще вземеш да си докараш голям комплкс ако им обръщаш толкова внимание.

dido255
01-04-2008, 05:37
Абе що не пробвате : намокрете показалеца и го поръсете с сода за хляб и търкайте зъбите - НО! най - много 2 пъти го правете в месеца щот тфа вредяло на емайла... ;-)

Rally_Baby
01-04-2008, 10:02
Избелването струва 100лв. на сеанс,аз съм си правила ама с един път нищо не става.Трябжа да ходиш поне 2-3 пъти за да има ефект.Обаче после трябжа да ги подържаш със специална паста ,която струва 40лв. и да ги мажеж със специален гел които струва кам 60 лв. :) надявам се да съм ти била полезна :P

blaaaa
01-05-2008, 07:00
И аз преди исках да си изблевам моите и питах зъболекаря си и той ми каза,че препаратите с които се изблелват са много вредни защото съдържат много киселина и по-добре да не го правя.Ако имаш достатачно пари отиди да ти ги избелят с лазер.

mackata90
01-07-2008, 10:56
Изобщо не трябва да ходиш да ти ги избелват!Има много по-лесе, достъпен и ефтин начин! Просто първо си изтъркат зъбите със сода за хлях (бикарбонат) и след тва с пастата за зъби. След 2-3 четкания със сода ще станат ослепително бели. Но не натискай много за да не нарушиш емайла! :wink: =; От личен опит ти казвам!

FatPanda
01-08-2008, 17:35
преди да ходиш на зъболекар поне 3 дни недей да пушиш,защото мн лесно може да разбере,че пушиш! особено като ти ги избелва

TheNewReligion
01-08-2008, 18:28
ill po -dobre spri s cigarite i si izbeli zubite 6toto gajeto ti 6e te zareje :?

pepita87
02-13-2008, 16:09
Струва около 20-30 лева,зависи от дентиса,ходя всеки месец(мания)...Не боли,не 6типе,не пари 8)