PDA

View Full Version : Help



ag_eagle
12-07-2007, 18:17
Az sum mom4e na 14 godini.Dosega ne sum imal mnogo yspe6ni svalki.
Vsi4ki v daskalo me smqtat za gotin 4vek interesyvam se i znaq mnogo ne6ta ne me interesyva vun6niqt vid ili polojenieto na 4ovekut do men.Vajno e kakvo mislqt i 4yvstvat.S drygi dymi ne sum pritenciozen.Ot skoro si haresvam 1 momi4e ot y4ili6te 4atim si bazikame se i taka yspqh da i privleka vnimanieto. Problemut mi e tam 4e sum mnogo pritesnitelen
i kato zapo4nem da razgovarqme v y4ili6te az ne znam kakvo da i kaja napavo ynemvam pred neq.Poneje tq mnogo mi haresva ne iskam da ypleskam ne6to ne znam kak i kude da i predloja da stanem gajeta.S edna dyma ne znam kakvo da i kaja kak da postupq . Imam 4yvstvoto 4e me e strah a ne mi se sly4va za purvi put da izrazqvam 4yvstvata si pred momi4e. Molq za pomo6t!!! Ot4aqn sum. :oops:

dshiznit
12-07-2007, 18:43
Първо начи имаш задачата да е поканиш на среща.
1-во почваш разговор с нея от рода на:

А здрасти. Как си.(тя ще кажи нещо от рода даскалката по литература ми скъса гъза) А и аз така. Исках да те питам искаш ли еди кога си да идем еди каде си. Да излезем.(Та ше кажи оо ми добре можеби) О супер щи звънна.

=D> =D> Важното е да не мислиш за това което говориш щот ше станеш червен и ша са скофтясаш. Ако ти каже "не" пробвай след седмица пак с Предложението ми още важи какво ще кажеш.

kael
12-07-2007, 21:18
ти луд ли си ве "искаш ли да ходим" повечто момичета които познавам ще ти се изсмеят в лицето ако ги питаш това ...... просто се опитай да я целунеш ако не се дръпне я целуни .... си4ко то4но ..... ако се ... better luck next time

Th3MaN
12-07-2007, 21:24
ти луд ли си ве "искаш ли да ходим" повечто момичета които познавам ще ти се изсмеят в лицето ако ги питаш това ...... просто се опитай да я целунеш ако не се дръпне я целуни .... си4ко то4но ..... ако се ... better luck next time

Точно... Просто целувка без никви искаш ли ходим да сме гаджета и т.н.

PoisoNGirL
12-07-2007, 22:54
hubavo e da provedesh edin razgovor s leki nameci v taq nasoka za da ne te otreje na max ako nqma nishto kum tebe.Ako usesetish,che ima.. deistvash.Bez da mu mislish..impulsivno =P~ :smt003

Phantom_91
12-07-2007, 23:19
Ми какво да ти кажа,аз не съм по-малко срамежлив,но като страничен наблюдател много странно съветвам приятелите си и колкото пъти са ме полсушали са сполучили до определена степен...Ся за съвета на kael,не моа се съглася,не че е неква лична вражда,че все попадам на негови постове над мойте...Зависи до каква степен си нагъл,ако искаш мое и да го пробваш,ама ако не стане треа да станеш още по-нагъл и в очите да я излъжеш,че съжаляваш,че...еди какво си...И да пробваш по-спокойно.Да речем,както предложи dshiznit,покани я да излезете,като фр,пък там където идете по-добре може да усетиш,накъде дуе вятъра 8-)

kael
12-07-2007, 23:26
8) секи да се оправя както може, на който не му стиска ( то щото голямото геройство де ) да си действа там с намеците, разговорите и "гледане-то"

Phantom_91
12-08-2007, 00:44
Аууу смелчагата,ти до ся колко жени си накарал да те обикнат с тези методи...3??(майка ти и двете ти баби)

rehab
12-08-2007, 15:04
Ne6to ne6tata ne se vruzvat hem se bazikate i si 4atite zna4i 6to gode q poznavash dobre :)
Pogovori s neq opitai se da razbere6 kakvo izpitva kum teb.

Presley
12-08-2007, 16:27
Споко бе,тя надали яде хора :D
Няма от какво да се притесняваш.Хора сме,трябва да можем да си общуваме.Эамисли се добре-има ли основателна причина,поради която да се притесняваш и да се спичаш :?: Не,няма.Эа това пробвай да отстраниш тоя проблем.Първият човек,който е писал в темата,ти даде добър съвет.Просто някой път като я видиш ,эаговори я как е ,кво прави,ала бала и а покани да иэлеэете.След това вече ти желая късмет.

Lashes
12-08-2007, 16:33
Споко бе,тя надали яде хора :D
Няма от какво да се притесняваш.Хора сме,трябва да можем да си общуваме.Эамисли се добре-има ли основателна причина,поради която да се притесняваш и да се спичаш :?: Не,няма.Эа това пробвай да отстраниш тоя проблем.Първият човек,който е писал в темата,ти даде добър съвет.Просто някой път като я видиш ,эаговори я как е ,кво прави,ала бала и а покани да иэлеэете.След това вече ти желая късмет.

тва е добра идея :P

monityY
12-09-2007, 07:06
Абе опознайте с еоще малко,станете добри приятели и след време като свикнеш в нейната компания ще ти е по лесно да излееш чувствата си.. И няма да се притесняваш толкова.. Но тфа "искаш ли да си станем гаджета" е тъпо,измисли нещо по оригинално,като например..."Сега,след като знаеш какво чувствам,искам да знам имам ли някакви шансове,или се надявам напразно,какво чувстваш ти към мен?",ако каже че те има само за фр...КОФТИ...ако не.. Давай,момичето е тфое!