PDA

View Full Version : Гаден проблем



vthehot
12-07-2007, 19:15
Аз съм 9 клас и имам проблем. Когато бях 7 клас "ходех" с едно адски красиво и готино момиче, но веднъж дори не я целунах(а не ми беше първата-дори вече не бях девствен) и така след известно време скъсахме. След година без приятелка най-сетне имах пак гадже - само за 3 седмици и скъсахме, защото... не знам - по взаимно желание. И сега(не много време от както скъсахме) харесвам едно момиче, но... Доста време прекарвам с него, но дори не мога да и кажа че я харесвам. Дори като се замисля да и кажа ми става горещо и не мога. Помислих си че може да не съм забравил последната си приятелка, но абсолютно не е така. Защо става така?!? Помощ!

PoisoNGirL
12-07-2007, 19:29
Samo ne moga da razbera kakuv ti e problema tochno?! :-o Che nqmash gadje,che ne si celunal onova v sedmi klas ili che se pritesnqvash ot tova momiche sega?!
Ako e za pritesnenieto..vseki v nachaloto e taka.Opitai da q priemesh kato fr i ne se druj taka rezervirano s neq.Momichetata ne hapqt po princip :)
Edinstveniq nachin da zabravish predishnata..ako tova e problema,e da si dadesh nov shans.A zashto ne tochno s tova momiche?!Pritesnenieto do nishto ne vodi.Otpusni se i i kaji kak se chuvstvash.Tq ne chete misli predpolagam =; \:D/

bloody_girl_1
12-07-2007, 20:15
moje bi moje6 da probva6 da i pi6e6 sms s 4uvstvata si ili v skype ,za6toto nali znae6 nai lesnia na4in da kaje6 ne6to na niakoi e da go napi6e6, no pak kazanoto v o4ite ima po goliama sila. :)

kifla
12-08-2007, 09:57
Защото си още малък и не си наясно какво искаш :neutral:

kael
12-08-2007, 09:58
предлагам ти универсалното решение изяш една бананова мелба

rehab
12-08-2007, 14:11
предлагам ти универсалното решение изяш една бананова мелба

Stiga s tiq bananovi melbi :D :D :D
Emi qvno izpitvash nai-silni 4uvstva kum tova momi4e.
Prekarvash dosta vreme s neq govorite si opitai se da razberesh kakvo izpitva kum teb i deistvai za da ne stane prekaleno kusno.Uspeh :)

kael
12-08-2007, 14:13
светът е отцелял защото ги е ял

Lashes
12-08-2007, 14:16
moje bi moje6 da probva6 da i pi6e6 sms s 4uvstvata si ili v skype ,za6toto nali znae6 nai lesnia na4in da kaje6 ne6to na niakoi e da go napi6e6, no pak kazanoto v o4ite ima po goliama sila. :)

good idea ;-)

vthehot
12-08-2007, 15:07
ами взе че стана. Като излязяхме просто малко пийнах и вскичко само излизаше даже и каквото не требваше да излиза излезе, но..