PDA

View Full Version : Няма подходящо заглавие за проблема ;(



AddictedToTrance
12-07-2007, 19:23
Аз съм от онези момчета който още като малки се пристрастяват към pc'то и не ги интересува нищо друго освен пак да седнат на него и да играят игри но дойде и мойто време да тръгна по правя път(поне си мисля, че е този)
Но от там и идват проблеми: А в моя случай преди около седмица се запознах с момиче(10клас а аз съм 9) от моето училище и квартал благодарение на една обща приятелка. Ммм всеки път когато се видиме ненадейно в училище се усмихваме един на друг но през последните два дена имам чуството, че се опитва да не ме забележе като се прави на расеяна или просто ме подминава като малка гара :neutral:
Всъщност проблема ми който в момента осъзнавам, че имам е че си нямам на представа как да я заговоря(как да ми обърне поне малко внимание) и от там нататък да задвижа някакъв разговор.

tuzaro
12-07-2007, 19:34
Казваш и: "Ей секси ша та чукам" и няма как да не те забележи, даже може да я разсмееш :smt001

AddictedToTrance
12-07-2007, 19:42
Казваш и: "Ей секси ша та чукам" и няма как да не те забележи, даже може да я разсмееш :smt001
А искаш ли да се обзаложим колко шамара ша изям след това? 8-)

tuzaro
12-07-2007, 19:48
Казваш и: "Ей секси ша та чукам" и няма как да не те забележи, даже може да я разсмееш :smt001
А искаш ли да се обзаложим колко шамара ша изям след това? 8-)Ми аз така кат кажа и става смях ама всички ме познават и знаят че се бъзикам, пък ти за един шамар ли си? :smt001

hOuseE_lOver
12-07-2007, 19:49
Като я видиш отиваш до нея и започваш : Здрасти , как си ? ала бала :-({|= :-({|= :-({|= Може би те подминава защото е изгубила интерес към теб. А ако искаш да и проковеш вниманието : бягай гол из даскалото , няма начин да не те забележи :-D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :-({|= :-({|= :-({|=

tuzaro
12-07-2007, 19:54
Като я видиш отиваш до нея и започваш : Здрасти , как си ? ала бала :-({|= :-({|= :-({|= Може би те подминава защото е изгубила интерес към теб. А ако искаш да и проковеш вниманието : бягай гол из даскалото , няма начин да не те забележи :-D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :-({|= :-({|= :-({|=а ако го види някой пендел не ми се мисли кво ше стане... 8-) :smt001

hOuseE_lOver
12-07-2007, 19:58
Като я видиш отиваш до нея и започваш : Здрасти , как си ? ала бала :-({|= :-({|= :-({|= Може би те подминава защото е изгубила интерес към теб. А ако искаш да и проковеш вниманието : бягай гол из даскалото , няма начин да не те забележи :-D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :-({|= :-({|= :-({|=а ако го види някой пендел не ми се мисли кво ше стане... 8-) :smt001
Ще го изненада изодзадзе :P :-D :-D :-D :-D :D :D :D :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

AddictedToTrance
12-07-2007, 20:01
Само на мен ли не ми е смешно :evil:

tuzaro
12-07-2007, 20:02
Като я видиш отиваш до нея и започваш : Здрасти , как си ? ала бала :-({|= :-({|= :-({|= Може би те подминава защото е изгубила интерес към теб. А ако искаш да и проковеш вниманието : бягай гол из даскалото , няма начин да не те забележи :-D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :-({|= :-({|= :-({|=а ако го види някой пендел не ми се мисли кво ше стане... 8-) :smt001
Ще го изненада изодзадзе :P :-D :-D :-D :-D :D :D :D :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=Майна ти къде учиш?
П.П. До автора бате ше ти е трудно да фанеш кака, кат ги знам кви са надути и как търсят батковци с коли.... :smt001

AddictedToTrance
12-07-2007, 20:06
П.П. До автора бате ше ти е трудно да фанеш кака, кат ги знам кви са надути и как търсят батковци с коли.... :smt001 [/b]
Надеждата умира последна и стига спам ве може да се разберете и на лични съобщения :wink: 8)

tuzaro
12-07-2007, 20:09
П.П. До автора бате ше ти е трудно да фанеш кака, кат ги знам кви са надути и как търсят батковци с коли.... :smt001 [/b]
Надеждата умира последна и стига спам ве може да се разберете и на лични съобщения :wink: 8)то не че не може ама не е интересно 8-) и да не е спам ше те питам и ти къде учиш гледам че си от пловдив :smt001

sLaDkA_GrEsHkA
12-07-2007, 20:23
avtora mai polu4i nai malko vnimanie :-D

AddictedToTrance
12-07-2007, 20:27
Близо до хотел Сан Петърбург или както му беше името.
Иначе исках да чуя други мнения по проблема нече си нямам вече някой други решения на ум но уви някой хора решиха да ми оспамят темичката : 8-)

koalka
12-07-2007, 20:37
Можеш да направиш така, че и ти да си "разсеян" и да видим тя как ще реагира...Но пък може и да я поканиш да излезете, ако си директен и искаш да стане нещо.Е, излизането не е гаранция де.

kael
12-07-2007, 20:42
ako играта пред компа те прави социално неадекватен аз тряаа да съм социален инвалид- комп. игри, аниме,манга,метъл ..... well gues waht i'm not ;) просто го карай спокойно не се панирай

MiMcHeToOo
12-07-2007, 20:44
Можеш да направиш така, че и ти да си "разсеян" и да видим тя как ще реагира...Но пък може и да я поканиш да излезете, ако си директен и искаш да стане нещо.Е, излизането не е гаранция де.

Аха 8-) И аз тва викам прави се на разсеян и ти

AddictedToTrance
12-07-2007, 20:50
Е аз си житкам все още(отърване няма) просто казвам от къде съм започнал и каква ми е целта

"koalka написа:
Можеш да направиш така, че и ти да си "разсеян" и да видим тя как ще реагира...Но пък може и да я поканиш да излезете, ако си директен и искаш да стане нещо.Е, излизането не е гаранция де.


MiMcHeToOo написа: Аха Cool И аз тва викам прави се на разсеян и ти

Да но боли... Иначе идеята за излизането ми хареса но как точно да завърша ако приеме, възникна ми една идея да и предложа когато е свободна да ми се обади по тела...