PDA

View Full Version : ай хелп малко..



misSsX
12-07-2007, 19:24
Абе хора по принцип не сам глупава ама ся съм затунала до гуша :cry: значи скъсах с гаджето си ходихме година и 3 месеца и след 3 седмици зех 4е харесах едно момче ама то чудо и приказ да не говоря на право толкова е сладък че акула ми зима :-) обаче аз продалжавам да си мисля за бившото гадже щот го остаих заради супер децки спор аама да си доидем на думата тва момче има навика да си бие гаджетата супер е ревнив някъф такъф и незнам кво да правя с мен може да е по различно или тва неговото няма да се опрай никога ? и ку земи да се влуби в мен ми казаха че ще си имам мн проблеми ако не се примени... и я кажете нещо кво да прая не че съм трагнала да прая нещо ама тряя да споделя с някои щот моите фр-та казват пробвай с него и тнт щот бил готин е да ама ку си навлека не приятности.. ай плс мнение без да ви пука дали ще ме засегнете :-s

tuzaro
12-07-2007, 19:28
Тва е мъж на място да си пребива гаджето.... :smt001

led_i_ogyn
12-07-2007, 20:04
Еми щом му се носи таква слaва за какво ще се захващаш???По-добре недей.Дори да решиш да не се връщаш при стария си приятел не се захващай с тоя...

kael
12-07-2007, 20:45
мда .. да бие приятелките си ... идиот, такива бих ги скопил само заради това

sweet_sorcerer
12-07-2007, 20:57
Според мен мъж, който бие жени не е никакъв мъж....мн е лесно да биеш някой, дето тежи 5 кила с камъни в джобовете и не може да ти отвърне....Аз лично НИКОГА не бих се занимавала с такъв....

DivoTo_KoTe
12-07-2007, 21:34
Според мен мъж, който бие жени не е никакъв мъж....мн е лесно да биеш някой, дето тежи 5 кила с камъни в джобовете и не може да ти отвърне....Аз лично НИКОГА не бих се занимавала с такъв....

+ 1

Поработи в/у правописа :)

rubi
12-07-2007, 22:18
и какво...ти да не би да искаш винаги да трепериш или винаги да си синя...не се захващай с мъж който "Ще промениш" няма смисъл #-o

PoisoNGirL
12-07-2007, 22:28
1.Muj/momche,koeto si bie priqtelkata ne e nikakuv muj.
2.Shte ti e priqtno li prez cqloto vreme da te revnuvat,a da ne govorim da hodish posinena...
3.Nikoga ne trugvai s momche s nadejdata "to shte se promeni" zaradi men..nai-mnogo da stane oshte po-zle..
4.Iskash li nqkakuv psihopat da te presledva posle?!(Popadala sum na takuv..zabavno e za okolnite,no ne i za teb!)
5.Ako mislish,che mojesh da opravish neshtata s priqtelq ti i oshte imasg chuvstva kum nego deitsvai!
Samo ne pravi greshkata da se zahvashtash s toq :!: [-o< #-o

MiMcHeToOo
12-07-2007, 22:38
Абе вие па.. Ако е ударил шамар на неква пикла дето му е дошло до гуша от нея и вече му се носи слава, че смазва секо гадже от бой.. !

Phantom_91
12-07-2007, 23:02
мда .. да бие приятелките си ... идиот, такива бих ги скопил само заради това
Леле тоя ми топли сърцето,луд до краен предел...Чак пък скопяване ,бате,прояви малко мъжка солидарност,удари му един пердах,потроши му кокалите,но скопяване.... :-# :-# :-#

Иначе съвета ми към авторката,откажи се от тоя,вълкът козината си мени,но нравът никога...

kael
12-07-2007, 23:09
*гледа по горния пост* "lawl....."

Wrathchild
12-08-2007, 09:17
Мъж, посягал на всичките си приятелки ще го прави и с теб...
По-добре не се захващай с този, освен ако не си мазохистка и имаш ужасното желание през лятото да ходиш със дълги панталони и ръкави за да си криеш синините...

CaSsIe
12-08-2007, 09:23
по - добре не се занимавай...замисли се сигурно не си първата, която си мисли, че може да го промени и че отношението му към теб ще е различно..колкото и да е сладък не се занимавай, защото няма смисъл да си с някой супер хубав, ама да ходиш синя по улиците!

kifla
12-08-2007, 10:01
Ти да не си някфа мазохистка да се занимаваш с тоя?!?!?!??! :shock: ](*,) #-o

w3s7_s1d3_b01
12-08-2007, 10:12
бие си приятелките ....
ми бий го ти (бз)
маитапа на страна 6то ти да са захва6та6 с него бе???
както казват вси4ки не мое6 го промени6 [-X [-( 6
:| :|
4естит празник на студентите

Gold_Angel
12-08-2007, 11:09
по - добре не се занимавай...замисли се сигурно не си първата, която си мисли, че може да го промени и че отношението му към теб ще е различно..колкото и да е сладък не се занимавай, защото няма смисъл да си с някой супер хубав, ама да ходиш синя по улиците!

+1

slun4ice_90
12-08-2007, 11:21
Тва е мъж на място да си пребива гаджето.... :smt001 Mъж,който бие гаджето си е комплексар,който не знае друг начин да си избие комплексите,такъв ''мъж'' е безсилен той не знае друг начин,да накара гаджето си да го ''слуша''.Такива ''мъже'' ненавиждам,няма нищо мъжко в такава постъпка :-x :evil:

NatityY
12-08-2007, 12:16
Ако ти посегне-удари го и ти :-D Според мен, тва да удряш гаджето си е голяма простотия,ама ако си мислиш, че си заслужава...давай

Lashes
12-08-2007, 12:46
Ти да не си някфа мазохистка да се занимаваш с тоя?!?!?!??! :shock: ](*,) #-o

тва беше добро :D иначе няма смисъл...ти едва ли ще успееш да го промениш...не рискувай..

arabela
12-08-2007, 16:16
не си струва..неможеш да го промениш...най много той да те промени..към по лошо..има мн хубавци..не се забърквай точно с този :?