PDA

View Full Version : 1ва среща ...



potresen
12-08-2007, 00:45
Здрасти хора преди малко се чух с едно момиче с което съм се виждал само 1 път през лятото тя е много привлекателна и аз искам да излезем мисля, е и тя не ми е безразлична и ддз искам да я забия още на 2та среща и още преди да сме си заминали от 1та да ми мранка за 2та :)

Какво да напрая :)

За какво да й говоря ще има момент в който ще "спека" щоту тя е многуууууууу готинка :) и направо се чудя кво да правя :)

Искам тва маце за себе си :) ама ...


мда и между другото в последно време съм много забил и напрао с момичетата са ми толкова безинтересни разговорите, че до няма и къде ;) а днешните момичета главно слушат вместо да говорят :Д

каква тема да развием?

и къде да отидем на шумно или на тихо място аз мисля шумно че ... :Д

айде чакам съветчета мерси :)

potresen
12-08-2007, 00:49
Ако не можеш да я спечелиш...значи не е за теб 8-)

абе аз мисля, че мога даже 2 като нея ама разбираш ли просто цяло лято и сега началото на даскало несъм имал такива срещи с момичета защото бях нон стоп зает на работа и сега изведнъж ... :)

Какво да прая :)

Ако тя просто иска само да се видим и несъм "нейн" тип кво да праим да се примиряваме или ?

potresen
12-08-2007, 00:52
Еми ще се примириш...няма къде да ходиш ако те резне :neutral:


добре а приемливо ли е ако се упитам да я налазя още от 1та среща аз не я познавам като характер и човек ама визията напрао :) и редките разоговори в скайп и по телефона и ми изглежда пекана :)

ако усетя няква близост да и я наплюмча ли едно хубаво или да го запазим за по напред ако има "напред" :)

potresen
12-08-2007, 00:57
бе не искам аз да ги усещам нещата, че в последо време имам грешна преценка за нещата :)

Ама както казваше стария Къци Вапцаров - Риск печели, риск губи...

Ама даже и да ти кажа ли чесно имам чувството, че още преди кафето ще я налазя тя е бонбон :) :P 8-[ 8-[ 8-[ =P~

potresen
12-08-2007, 01:00
знаеш ли кво пич, аз ся лягам че ми са спи много :)

утре ще го дообмисля с мацката кога ще излизаме да се надявам да е хубаво времето защото кат е хубаво времето и на мене ми е по весело :D и ще ми е по лесно да се поотпусна в разговора с нея и евентуално да направя няква крачка ...

Мерси за съветите :) и други ще са от ползва лека и мека за сега че 04:13 стана

partychild
12-08-2007, 06:01
Еми ще се примириш...няма къде да ходиш ако те резне :neutral:


добре а приемливо ли е ако се упитам да я налазя още от 1та среща аз не я познавам като характер и човек ама визията напрао :) и редките разоговори в скайп и по телефона и ми изглежда пекана :)

ако усетя няква близост да и я наплюмча ли едно хубаво или да го запазим за по напред ако има "напред" :) Ти добре ли си да я "налазиш" така никфо добро впечатление няма да и направиш :-s ](*,)

vodka_f
12-08-2007, 06:22
в днешно време повечето момичета слушат отколкото да говорят :razz: :razz: , че къде е проблема :D

potresen
12-08-2007, 08:44
в днешно време повечето момичета слушат отколкото да говорят :razz: :razz: , че къде е проблема :D


проблема е там, че пак ние сме натварени с тежката физическа дейност да поддържаме някъв контакт :)

абе ще видим ко ще правим ама ще се пробваме ако не ... :)

CaSsIe
12-08-2007, 10:06
ако не ти идва от вътре какво да и кажеш и да направиш..няма смисъл да си с нея...!

kifla
12-08-2007, 10:08
що не я попиташ каде иска тя?!?