PDA

View Full Version : Аз им говоря нормално, а те да се държат с мен като.. с теле



SeaEatsShips
12-08-2007, 06:01
ее това са инатите! И аз съм инат, и майка ми е инат, и баща ми .... направо супер.....
Та става въпрос за т’ва, че аз нямам свое мнение в тая къща, и вече ми писна! Влязох в училището, което майка ми иска, а не аз! Та, там обстановката е друга (смисал хората имат някъкво възпитание, знаят как да се държат и т.н. , което междодругото до няква степен ми харесва). Намерих си там аз компанийка (така да се каже.... )Общо взето много готини хора, от тях можеш да научиш нещо..
Според майка ми, те ми влияят зле,тя мисли, че аз трябва да седя вкъщи, никакви кафета, никви купони не ми трябвали.... Та аз да не би да се събирам с олигофрени ще ми звъни тя в9 часа в9; 9 не 11 не 12,а 9 :-k не просто аз да съм на 16,а те да се държат с мен все едно съм на 6. Не с търпи,аз говоря съъъвсем нормално на майка ми,а тя насреща креши та се дере като солиста на Аtreyu,ма аз продължавам да и говоря нормално и после съм и се зъбила ееее тва е критическата писнало ми е ся ако можех да се изнеса.... отдавна да съм го сторила още 2 години не мога да ги изтърпя разбирам а бях няква пропаднала, да имам психически проблеми или да взимам наркотици и т.н. ама просто не издържам говорили сме си на 4 очи поне хиляда пъти ама пак никои не ме разбира и винаги се стига до скандал (от как се помня в тая къша има само напрежение и скандали) :cry: какво да правя вече се отчаях :-s :-# :cry:
8-[

dshiznit
12-08-2007, 06:05
Еми явно си единственото им дете. И искат да си останеш детенце колкото се може по дълго. Родителите по някога не разбират че така скапват живота на детето всъщност, макар че всъщност си мислят, че го предпазват.

Според мен единственото което мойш да направиш е да не се съобразяваш с тях. Казват ти прибери се в 9 ти кажи в 12 или изобщо няма са прибера.

partychild
12-08-2007, 06:11
И аз често се карам с наще...за какви ли не неща ...баща ми е същия като мен ИНАТ и много ме пази ..ама много и то вече ми писва ..аз също съм на 16 скоро правя 17 надявам се с годините да не ме пази толкова много ..та мисля че вашите искат да те предпазят от нещо :neutral: те имат едни виждания ти други :( винаги съм се бонтувала и продължавам но... :-s

SeaEatsShips
12-08-2007, 06:14
Еми явно си единственото им дете. И искат да си останеш детенце колкото се може по дълго. Родителите по някога не разбират че така скапват живота на детето всъщност, макар че всъщност си мислят, че го предпазват.

Според мен единственото което мойш да направиш е да не се съобразяваш с тях. Казват ти прибери се в 9 ти кажи в 12 или изобщо няма са прибера.
всъщност аз имам по-малък брат, който е ангелче (е не винаги) в техните очи...

vodka_f
12-08-2007, 06:17
Еми явно си единственото им дете. И искат да си останеш детенце колкото се може по дълго. Родителите по някога не разбират че така скапват живота на детето всъщност, макар че всъщност си мислят, че го предпазват.

Според мен единственото което мойш да направиш е да не се съобразяваш с тях. Казват ти прибери се в 9 ти кажи в 12 или изобщо няма са прибера.
какъв съвет само няма що как така няма да се прибира те са си малко или много в правото кофти се държат,защото не осъзнават все пак различни поколения сме и аз бях така хванах си сериозно гадже и сега не ми мрънкат за излизането,а проблема е идентичен с на една приятелка прибира се в 22,23 и все спори с майка си оправия няма докато не станеш самостоятелна затова трай приказките не помагат :?

vodka_f
12-08-2007, 06:20
Еми явно си единственото им дете. И искат да си останеш детенце колкото се може по дълго. Родителите по някога не разбират че така скапват живота на детето всъщност, макар че всъщност си мислят, че го предпазват.

Според мен единственото което мойш да направиш е да не се съобразяваш с тях. Казват ти прибери се в 9 ти кажи в 12 или изобщо няма са прибера.
всъщност аз имам по-малък брат, който е ангелче (е не винаги) в техните очи...
и все пак нормално момче е,а и е още малък аз съм на 18 и щом изтраях и ти ще успееш :!:

dshiznit
12-08-2007, 06:29
Хубаво де аз казах според мен щот при мен тва подейства или гат аз кажа или изобщо няма се прибера.

SeaEatsShips
12-08-2007, 06:29
Еми явно си единственото им дете. И искат да си останеш детенце колкото се може по дълго. Родителите по някога не разбират че така скапват живота на детето всъщност, макар че всъщност си мислят, че го предпазват.

Според мен единственото което мойш да направиш е да не се съобразяваш с тях. Казват ти прибери се в 9 ти кажи в 12 или изобщо няма са прибера.
какъв съвет само няма що как така няма да се прибира те са си малко или много в правото кофти се държат,защото не осъзнават все пак различни поколения сме и аз бях така хванах си сериозно гадже и сега не ми мрънкат за излизането,а проблема е идентичен с на една приятелка прибира се в 22,23 и все спори с майка си оправия няма докато не станеш самостоятелна затова трай приказките не помагат :?
нене аз не мога да се прибирам в 9 часа те лапетата пред блока си играят на жоменка до 11

SeaEatsShips
12-08-2007, 06:30
опитвала съм се да им взема страха ама неуспешно леле писна ми от тея хора :booooomb:

vodka_f
12-08-2007, 06:36
и кво тва ли е жестокия проблем излизанията ми и аз не бях доволна,че децата се прибират по-късно,мислех си,че съм единствения карък ми като не можеш не се прибирай в 21 може и да свикнат със закъсненията ти или си викай приятелки на гости деа знам щом ти е толкова фрапиращо :neutral:

SeaEatsShips
12-08-2007, 06:41
и кво тва ли е жестокия проблем излизанията ми и аз не бях доволна,че децата се прибират по-късно,мислех си,че съм единствения карък ми като не можеш не се прибирай в 21 може и да свикнат със закъсненията ти или си викай приятелки на гости деа знам щом ти е толкова фрапиращо :neutral:
дано да свикнат ама много се съмнявам те са някъкви песимисти
то основния ми проблем е и че са изключително нервни хора и само ми крещят и аз им се мазня замълчавам което е много тъпо от моя страна....

vodka_f
12-08-2007, 06:45
в твоя случай може и да е лошо,но в моя не аз си мълча и добре,но като взема да викам ме слушат извод мълча си не ми е приятно да ги скапвам макар,че си го заслужават понякога споко де имаш още 2 години :!:

hOuseE_lOver
12-08-2007, 06:47
споко де имаш още 2 години :!:
Да бе . Много ще е спокоен ... :-({|= :D :-D

Seducti0n
12-08-2007, 09:07
Здравей.До 7-ми клас,аз бях едно от възможно най-добрите и примерни дъщери.Идеални оценки в училище,вкъщи помагах винаги, когато имаше нещо да се върши, не се събирах в шумни компание(за дискотеки, купони и ежедневни излизания, дума да не става). Ето, обаче че ме приеха в гимназията и нещата са преобърнаха на 360 градуса.Започнах често да излизам, с което неизбежно харча и пари,стоя до късно,събирам се с не до там подходящи хора, пропуших алкохола започна да ми харесва и т.н.Може би новата среда,в която попаднах,оказа доста голямо влияние върху моята така драматична метаморфоза....

В следствие на всичките тези промени,започват да назравят конфликти с родителите."Дупката между поколенията", си казва думата.В желанието си да ни предпазят те, понякога не съзнават това колко много ни пречат и потискат.Създават ни болни амбиции, всячески се стремят към това да ни опазят, защоот виждат колко старшни са днешните времена,много по-различни от тези в които семействата ни са отраснали и възпитавани.Опитай се да ги разбереш и се стреми към това да избягваш скандалите,по-скоро насочи услията си към провеждането на повече разговори.Отстоявай си позициите, но не ги натрапвай на ваще.Ти си част от това семейство, следователно е редно да се чува и твоята дума.

:arrow: П.С-Поработи над правописа и пунктоацията. :wink:

SeaEatsShips
12-08-2007, 09:58
Здравей.До 7-ми клас,аз бях едно от възможно най-добрите и примерни дъщери.Идеални оценки в училище,вкъщи помагах винаги, когато имаше нещо да се върши, не се събирах в шумни компание(за дискотеки, купони и ежедневни излизания, дума да не става). Ето, обаче че ме приеха в гимназията и нещата са преобърнаха на 360 градуса.Започнах често да излизам, с което неизбежно харча и пари,стоя до късно,събирам се с не до там подходящи хора, пропуших алкохола започна да ми харесва и т.н.Може би новата среда,в която попаднах,оказа доста голямо влияние върху моята така драматична метаморфоза....

В следствие на всичките тези промени,започват да назравят конфликти с родителите."Дупката между поколенията", си казва думата.В желанието си да ни предпазят те, понякога не съзнават това колко много ни пречат и потискат.Създават ни болни амбиции, всячески се стремят към това да ни опазят, защоот виждат колко старшни са днешните времена,много по-различни от тези в които семействата ни са отраснали и възпитавани.Опитай се да ги разбереш и се стреми към това да избягваш скандалите,по-скоро насочи услията си към провеждането на повече разговори.Отстоявай си позициите, но не ги натрапвай на ваще.Ти си част от това семейство, следователно е редно да се чува и твоята дума.

:arrow: П.С-Поработи над правописа и пунктоацията. :wink:


точно там е проблема,че никои не зачита мнението ми тук и няма изслушване после искам много от мен ...