PDA

View Full Version : Той ми предложи, а аз имах нужда от време.



gor4iva_tekila
12-08-2007, 07:38
Така...сега ще ви разкажа цялата история...Преди време срещнах една група хора с които зехме че станахме супер приятели,станахме компанийка..В тази компания има едно момче...как да кажа него го познава всеки в града ми и има много момичета които са луди по него...аз известно време тичах подир него но той не ми обърна внимание като момиче...С времето бавно се изпаряваше и любовта ми към него и остана може би нещо много малко...и така...дойде той при мен и ми каза че иска да ходим,но аз му отвърнах,че искам време само до др. ден и той настояваше да му кажа веднага...аз аз не можех защото трябваше да си помисля за някои работи...той постояно повтаряше кажи няма време...и аз му казах че просто не мога да му кажа сега трябва да си помисля и той каза ем начи НЕ... и аз му казах не е НЕ но не е и ДА искам да помисля и той се обърна и тръгна към кейа...аз се оплаших да не направи няква глупост и викнах приятелите ми за помощ едвам го намерихме и добре прибрахме го в дискотеката...след има няма 5 минути след като го прибрахме той започна да си пее и танцува напрво излязах изваън контрол бях вбесена аз едвам не се разревах а той си пееше и танцуваше....ядосах се много зех си якето и си тръгнах (забравих да спомена,че беше пиян,но знаеше какво говори и прави)...Цяла нощ съм плакала,а той кой знае как се е веселил...Незнам какво да правя все пак го обичам дори да го отричам и наистина съм много объркана имам нужда от съвет...Моля ви за помощ... :cry:

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Cherkeza
12-08-2007, 07:49
Порасни

SeaEatsShips
12-08-2007, 08:04
има ли смисал да тичаш след някой на който не му пука за теб замисли се малко ако те обича или изобщо те зачита щеше да ти даде време на него не му пука за тебе ти каза че много момичета си падат по него и той това го знае, знае че може да има всяка така че замисли се на кого му пука за теб замисли се малко и порасни наистина безмислено е да ревеш за него, а той да си живее живота и хич да не му и дреме

Cool_Bitch
12-08-2007, 08:06
Abee deca parvo porasnete i razberete kvo iskate togava puskaite takiva temi.Nali uj si go "obi4ala" 6to ne si se hvanala s nego ami se prai6 na nedostapna?Are spasqvai se po otdelno! :evil:

Presley
12-08-2007, 08:28
Порасни
Това е най-добрият съвет.

vodka_f
12-08-2007, 08:36
момчето не се интересува от теб не се занимавай на теб ще ти е гадно #-o

rehab
12-08-2007, 08:53
има ли смисал да тичаш след някой на който не му пука за теб замисли се малко ако те обича или изобщо те зачита щеше да ти даде време на него не му пука за тебе ти каза че много момичета си падат по него и той това го знае, знае че може да има всяка така че замисли се на кого му пука за теб замисли се малко и порасни наистина безмислено е да ревеш за него, а той да си живее живота и хич да не му и дреме

Biskvitenoto 4udovi6te e mnogo pravo.Tolkova mnogo vreme si go haresvala toi ti e dal da razberesh 4e mejdu vas moje da ima samo priqtelstvo ti se tormozish v misli za nego i edin den neo4akvano toi idva i ti predlaga da hodite da moje bi 6te kajesh da za6toto toi e doshul i t.n nooo po pravilno 6te bude da kajesh ne .Osven tova ako tolkova mnogo iskashe da budete zaedno 6te te ostavi da pomislish a ne da se razsurdi i da zahodi na nqkude . Tepurva 6te namerish mnogo mom4eta s koito 6te budete friends i ne6to pove4e :) Nqma smisul da stradash za 4ovek na koito ne mu za teb i za tvoite 4uvstva.

CaSsIe
12-08-2007, 09:36
Оффф сама си го каза... много момичета го харесват ала бала...и кфо човека си е свкнал да е център на внимание...мислиш ли, че му пука че не си искала да тръгнеш с него...нали има още сумати дето няма да му откажат...какво го мислиш толкова заеби го тоя и давай на следващия :grin:

kifla
12-08-2007, 09:46
Кажи му НЕ и да мирне ,бъди силна и сурова към всички момчета зада те искат повече от другите лесните момичета.. :o :-({|=

Lashes
12-08-2007, 12:09
Ако си нямаш друга работа и искаш да страдаш продължавай да се занимаваш с него...ако ли не го остави...и най добре седни някоя вечер и премисли какво е направил той за теб и дали си заслужава да тичаш след него...при мен винаги помага...

gor4iva_tekila
12-08-2007, 15:14
мерси все пак на тези които се опитаха да ми помогнат...мерси и на тези които ме опрекнаха с "порасни" и те са прави до една степен...!!!

pepi4ka
12-09-2007, 15:36
mila ne6toto koeto 6te opravi ne6tata e edin d1l1g razgovor s mom4eto 6toto znam kak strada6 dalgo ve4e gledam taq istoriq i e kraino vreme da izmislite re6enie za6toto tozi vapros ne moje da ostane otvoren trqbva da go sabere6 ve4e tozi kyraj i da govori6 kakvoto ti e na s1rceto nezavisimo kak1v krai 6te ima za6toto ne moje samo ti da nosi6 tazi tejest obi4kam te i se nadqv vsi4ko da se opravi

DiabolicAngel
12-09-2007, 16:54
Порасни :D

SeaEatsShips
12-09-2007, 20:01
на бас че от тук половината дето казват порасни не са пораснали :roll:

sh3_1s_7h3_0n3
12-09-2007, 21:00
В крация - той ти предложи, ти поиска време, той ти каза, че няма време, а трябва да отговориш веднага, ти продължи да настояваш за време, и накрая той е решил, че щом толкова увърташ значи 'Не'. После пък се забавлявал, а на теб ти било гадно, защото си го обичала, а ти се щеше да страда и да ти се моли.

:roll:

Няма по-измислено нещо.
1во к'ви са тия предлаганки, т'ва не се ли правеше в 5ти клас? 2ро вие излизали ли сте някъде заедно, да проявявате открито няк'ва близост един към друг? За какво ти е време, ако наистина го обичаш? А на него защо му е толкова 'спешно' да отговориш сега? Не е ли най-нормално да те изчака ((?!)) да решиш дали го обичаш (?!)), а не да те пришпорва? На всичкото отгоре ти се чувстваш измамена и егоистично ти се иска той да си мисли за теб и да страда, но като виждаш, че той се забавлява, което може да го прави и нарочно, за да се направи на интересен, че не му пука, че 'му отказваш', и да прикрие нараненото си его.

Детска му работа...

taffyy
12-09-2007, 21:09
Иска какво иска баба си иска напил се и се прави на интересен няма се фърли от там никога прсото иска да го съжалиш

koalka
12-10-2007, 06:09
Глагола "обичам" е доста силен, не знам дали знаеш...Не бъди сигурна, че като си плакала за него и вече си влюбена...може просто да го харесваш.Остави го, не трябва и ти да си тъжна.Щом е искал да му кажеш веднага не е бил толкова сериозен.Иначе, ако беше щеше да ти каже"помисли си, реши", особено аок става въпрос за другия ден.

BAYO
12-10-2007, 06:34
Защо тря да правиш неща, които трябва и които не искаш ?! Сама си си виновна, да знаеш. Просто го остави, дръж се студено, отбранявай се, кво си клекнала веднага да му ..... едва ли не с първото препятствие ... ае мааа ха де!

gor4iva_tekila
12-10-2007, 13:40
защо вместо да престанете да ме опреквате не се опитате да помогнете ако не не пишете....Баси тука има само малко добри хора...
Порасни,порасни,порасни..... еееееее пораснете вие баси се едно никога сте нямали гадни ситуации...аз ще порасна ама ай земете и вие пораснете малко и престанете да упреквате :-x досадно е.... !!!