PDA

View Full Version : Иам един доста ТЪП Въпрос :)



ShadyRecords
12-08-2007, 12:03
Той е следния понеделник иам класно по литература на Иляда ще е и трябва си науча за 1-2 дена класното ще е или тест или есе :( а нз от тоя треволяк сам затапял доста не помна :D е кво мислите знам че е тъп въпроса ще мога ли да се справя от ваша гледна точка :) ?

Sweet__Dream
12-08-2007, 12:05
Ako tezi dva dni sedne6 da pou4i6 malko,moje i da se spravi6.. \:D/ :)

Iria
12-08-2007, 12:06
Ako tezi dva dni sedne6 da pou4i6 malko,moje i da se spravi6.. \:D/ :)
да, вярно е :)

twix_91
12-08-2007, 12:20
mi ako si sedne6 na d...to i ponay4i6 maj 6a sa spravi6. stistam palci \:D/

gorska
12-08-2007, 12:27
Щом като продължаваш да го наричаш треволяк и казваш, че си затъпял доста от него, не вярвам да се справиш. :| А дори и да знаеш какво да пишеш, не знам как учителката ти ще те разбере, като не слагаш запетайки поне там, където е нужно, за да не се получи двусмислица. Все пак ако седнеш да учиш, няма да ти е излишно... :)

ShadyRecords
12-08-2007, 12:32
Щом като продължаваш да го наричаш треволяк и казваш, че си затъпял доста от него, не вярвам да се справиш. :| А дори и да знаеш какво да пишеш, не знам как учителката ти ще те разбере, като не слагаш запетайки поне там, където е нужно, за да не се получи двусмислица. Все пак ако седнеш да учиш, няма да ти е излишно... :)

бе не съм тревоман просто пафкам от време на време и тва вреди на паметта :( и за тва я спрях че ми пречи в ученето

gorska
12-08-2007, 12:39
Щом като продължаваш да го наричаш треволяк и казваш, че си затъпял доста от него, не вярвам да се справиш. :| А дори и да знаеш какво да пишеш, не знам как учителката ти ще те разбере, като не слагаш запетайки поне там, където е нужно, за да не се получи двусмислица. Все пак ако седнеш да учиш, няма да ти е излишно... :)

бе не съм тревоман просто пафкам от време на време и тва вреди на паметта :( и за тва я спрях че ми пречи в ученето

Не съм казвала, че си тревоман, просто имаш грешно отношение.

ShadyRecords
12-08-2007, 12:47
ОК :) Много БЛАГОДАРЯ на теб и на другите отзовали се :)

Seducti0n
12-08-2007, 13:03
Ако нямаш необходимите знания, няма как да се предсатвиш добре на предстоящото класно, незасимо от формата му.Вместо да се допитваш до нас (по въпрос, на който ние няма как да ти дадем обективен отговор) седни над ИлиАда и попрочети нещо,така шансовете ти ще са по.големи. :wink:

lekuvam_samo_neq
12-09-2007, 23:33
преди класното пафни едно за стимул на мозъка :D повярвай ми ще помогне ! :wink: