PDA

View Full Version : малко съм объркана...



glezan4e
12-08-2007, 12:24
здравейте :) искам просто да споделя нещо с вас и да ви питам нормално ли е? та, зна4и с гаджето ми ходим от края на октомври, обаче се виждаме много рядко... само в събота ... живеем в един град, но учим в различни училища и сме в различни смени ...а той не иска да излизаме след като свърша даскало... опитвам се да се примиря с това.. но много ми е трудно... а когато се опитам да му кажа нещо, той ми казва " мисля че се разбрахме "... и до тук.... и само ми повтаря че втория срок ще е различно ( ще сме в една смяна )...обичам го, сигурна съм в това... но просто се чудя това нормално ли е ? моля ви за мнение .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sweet__Dream
12-08-2007, 12:26
Mislq,4e qvno prosto ne mu se izliza.Shtom ste v razli4ni smeni,trqbva i da u4i vse pak..Ne se pritesnqvai.Govori mu spokoino i vsi4ko 6te se upravi..Uspeh.. I na dvama vi.. :) \:D/

Lashes
12-08-2007, 12:32
спокойно напълно нормално е...или трябва да бягате от даскало или да си ходите на училище и да се виждате събота и неделя...аз съм на първия принцип но се пак и гаджето ми няма нищо против 8-)

crazy_sweet
12-08-2007, 12:45
povqrvai mi-imala s1m s16tiq problem..i za s1jalenie ne se zad1rjahme d1lgo :( no pri vseki e razli4no-opitai se da zadade6 tova kato tema i ne mu pozvolqvai da q smenq:P tova e moqt s1vet

kifla
12-08-2007, 12:45
спокойно напълно нормално е...или трябва да бягате от даскало или да си ходите на училище и да се виждате събота и неделя...аз съм на първия принцип но се пак и гаджето ми няма нищо против 8-)
xixixix absolutno :P

alex4o
12-11-2007, 16:10
спокойно напълно нормално е...или трябва да бягате от даскало или да си ходите на училище и да се виждате събота и неделя...аз съм на първия принцип но се пак и гаджето ми няма нищо против 8-)
xixixix absolutno :P

+1 :P

Icko_pld
12-11-2007, 16:19
Dam siguren sam 4e i toi te obi4a mnogo prosto ima za u4ene i tova e vsi4ko ne se pritesnqvai i as sas moqta priqtelka sme daje po zle v razli4ni gradove :-# :-# :-# no jiveem nqkaksi makara i trudno :-# no ot vsi4ko nai vajnoto e lubovta ima6 li lubov ima6 vsi4ko :smt007 ;-) :wink:

mgxpower
12-11-2007, 22:18
Как пък попадате все на такива индивиди!
Не влагай прекалено много надежди в тази връзка по-късно
самата ти ще разбереш ,че не си заслужава!