PDA

View Full Version : какво да правя....



gabi_94
12-08-2007, 12:26
днес ходих на новооткритата ледена пързалка в моя малък град и по едно време се загледах по едно момче, после карах малко и гледам едно момченце(по-малко от мене) паднало на земята и плаче помогнах му да се изправи, питах го как е боли ли го много и по едно време гледам момчето което ми беше харесало още от началото идва към нас и гушна малкото детенце - около 5 годишно горе долу. Разбрах че е батко му! заговорихме се момченцето почна да бие батко си и аз му помагах да се придвижва и да не падне и така беше забавно. Забравих да спомена че при мен беше и една приятелка и тя също хвърли око на сладура! и така те си тръгнаха от пързалката (детето и батко му и приятелите му) аз също си тръгнах щото и без това времето мина и казах на мойта приятелка че ще муискам скайпа ама ме е срам и тя отиде вместо мен пита го каза ми скайпа му и аз го намерих ама се чуда кво да му пиша. дайте съветчета! наистина момчето беше мноо свестно на 15 е аз съм на 13 ама сме на една височина и той изглежда по - малък! плссс пишете ми дали да го добавя за абонат и ако ме приеме кво да му пиша! ами мойта приятелка не че е по готина от мен ама незнам... ами той изглеждаше срамежлив и едва си каза името искаипа му но ако не искаше нямаше да ми го каже,а пъкв действителност го намерих в скайп! в главата ми е каша и незнам кво да правя! помагайте

NatityY
12-08-2007, 12:34
Ами добави го, кажи му, че ти си момичето от пързалката, което е помогнало на братчето му, разпитай го как се казва детенцету, какво обича, накарай го да види, че си заинтересована от братчето му...а после го питай и за неговите интереси. Заговорете се, виж дали имате общи черти в характерите, дали харесвате еднакви неща. А щом градът е малък, сигурно ще се срещате на различни места, сприятелете се, после съдбата сама ще си свърши работата. Успех, дано и той те хареса :twisted:

Lashes
12-08-2007, 12:37
личи си че е каша в главата ти ;) най доброто което може да направиш в случая е да я караш полека...ти сама каза че е срамежлив...дръж се приятелски и не го насилвай с никви неща от рода ама ти кой харесваш или имаш ли си приятелка...нека първо открие в теб едно свястно момиче за приятелка с времето може и да се получи нещо :) Успех :twisted:

kifla
12-08-2007, 12:43
Kakvo losho ima da si go dobavish v abonati i da poprikazvate malko v skype ,az sushto sum go pravila tova i pone mojesh da zavurjish priqtno priqtelstvo .Uspeh ! ;-) =;

dshiznit
12-08-2007, 13:10
Точно добавиги заприказвайго и най-малкото поканиго да идете да се попързаляте.

kael
12-08-2007, 13:37
купи си бананова мелба

koalka
12-08-2007, 13:39
Пиши му общи неща, нищо особено.Питай го дали иска да излезете, да карате малко кънки и т.н.

gabi_94
12-08-2007, 14:53
emi toi me prie v skaip iaz mu pisah "hi" a toi me pita koq sam kato mu bqh kazala kato mu iskam palnomoshtno. posle mi kaza bb 4e otiva na disko. qvno ne mu puka za men! a moje i da si e pomislil 4e sam drugoto momi4e! neznam! oshte stoi v skaip a predi 10 minuti mi go pisa 4e hte hodi na disko qvno ili ne mu puka ili si ima priqtelka! mn tapo stana i mi e kofti a na parzalkata be6e zabavno! kakvo moje da zna4i tva? :cry:

bungle
12-08-2007, 15:06
Хммммммммм..
Значи ВСЕ ОЩЕ 15-годишните ходят на детска дискотека..

Зарежи го.
Прави се на недостъпен.
Така са всички мъже/момченца.
В днешно време стана модерно мъжете да вземат ролята на жената.
Колко скучно.

Горе главата, сладурче. Пък и то тия сладките момченца са най-големите келеши.

Phantom_91
12-08-2007, 15:23
купи си бананова мелба
Лола отново оригинален като анцуг от илиянци...Ако няма да помагаш с някъв съвет,защо пишеш?За спам?Да си трупаш мнения?
А сега до темата...Ми като ти каже,че отива на диско,питай с кого...ако се поинтересува,защо питаш,качи че от любопитство,просто така...Както каза някой,може и да му предложиш да идете пак на пързалката или да го питаш нещо за братчето му...оттам само направляваш разговора,накъдето искаш.
А тая тема съм я отворил в 4 сутринта вчера,немаше мнения,даже(така си мисля де)но си легнах,че съм на даскало и събота(не че 2 часа съм са нешо много,но стигат)

Cerealkiller
12-08-2007, 15:27
Добави го естествено...макар и да не съм голям привърженик на скайп запознанствата нищо не ти струва да опиташ.А и случката е сладка като Кай и Герда :wink:

kael
12-08-2007, 19:51
купи си бананова мелба
Лола отново оригинален като анцуг от илиянци...Ако няма да помагаш с някъв съвет,защо пишеш?За спам?Да си трупаш мнения?
А сега до темата...Ми като ти каже,че отива на диско,питай с кого...ако се поинтересува,защо питаш,качи че от любопитство,просто така...Както каза някой,може и да му предложиш да идете пак на пързалката или да го питаш нещо за братчето му...оттам само направляваш разговора,накъдето искаш.
А тая тема съм я отворил в 4 сутринта вчера,немаше мнения,даже(така си мисля де)но си легнах,че съм на даскало и събота(не че 2 часа съм са нешо много,но стигат)
=D> заяждай се още мой, може и да ми задреме ..... някога