PDA

View Full Version : Въпрос свързан с дискотеките



Levane
12-08-2007, 14:16
Или по точно дискотеките в София има ли така наречените "Детски " дискотеки освем "амор" и "DV" има ли дискотеки който да са детски обаче да пускат хаус hardcore техно и тн ... с 1 дума електронна музика щото до сега не съм срештал щото повечето ми приятели не ги пускат на нощна ... и няма как да ходим заедно...

vodolei4e_m
12-08-2007, 15:08
Хал хабер си нямам, но моля те пиши по-грамотно:
дискотеки, коЙто
среШТал
и в подписа ти -> иСпАлнения
...сажалявам за спама, но не се сдържах

Levane
12-08-2007, 17:10
Ем то не се здържаш ама като не знаеш и не спами аз пак не се здържам ти тегля една ама се пак не се дава пиша както мога не можеш да ми забраниш ако знаеш кажи ако не просто не спами толкова ли не се научиште???

InitialD
12-09-2007, 01:01
Ем то не се здържаш ама като не знаеш и не спами аз пак не се здържам ти тегля една ама се пак не се дава пиша както мога не можеш да ми забраниш ако знаеш кажи ако не просто не спами толкова ли не се научиште???

Неее!Не ти не си ТЪП и НЕГРАМОТЕН ... неее! :evil: #-o ](*,)

Levane
12-09-2007, 12:37
Абе да ти еба ма*ката какво сте ми загледате правописа вижда се за какво става на въпрос ако знаеш казвай ако не не пиши ти еба ма*ката селска нямам думи присто колко тъпи хора има на този свят .Или какво трябват ти мнения ли ? има си раздел за спам како ти се спами.ДА ПИШАТ ХОРАТА КОЙТО ЗНАЯТ! А не тъпи спамери където са видяли грешки и почнали да пишат колко зле ми бил правописа...

Disrespect
12-09-2007, 13:10
Хал хабер си нямам, но моля те пиши по-грамотно:
дискотеки, коЙто
среШТал
и в подписа ти -> иСпАлнения
...сажалявам за спама, но не се сдържах

и аз сега сАжалявам за спама, обаче сАжалявам всъщнос се пише сЪжалявам

Decu
12-09-2007, 16:14
Хал хабер си нямам, но моля те пиши по-грамотно:
дискотеки, коЙто
среШТал
и в подписа ти -> иСпАлнения
...сажалявам за спама, но не се сдържах

и аз сега сАжалявам за спама, обаче сАжалявам всъщнос се пише сЪжалявам

Всъщнос, всъщнос се пише всъщност :P :twisted:

Disrespect
12-09-2007, 16:46
моята грешка е друга ... от невнимание:р

ебати темата обаче 8-)

Levane
12-09-2007, 18:34
Ем темата е моя произведение :D ама някой реши да ми гледа правописа и гледай какво стана :razz: