PDA

View Full Version : Има ли смисъл?



mechi
12-08-2007, 15:36
Малко тъпа тема...но ми трябва съвет...
Харесвам едно момче от около 4 месеца...Помислих го за различен от другите, ама не е...Той си е женкар, знам го, по държанието му си личи. Всеки ден го виждам в училище, поздравяваме се, чат пат ми се натиска, ама не се радвам особено, защото той се натиска на толкова много момичета, някои от които са мои адски добри приятелки (е...поне едната)...Когато той тръгна да се натиска на една от тях, тя го отблъсна (1. има си гадже, 2. не искаше аз да се чувствам зле) и каза на гаджето си, при което момчето което харесвам й се разсърди. Но другото момиче не го отблъсна и всеки път в който той й се натискаше, тя го приемаше с отворени обятия. И още е така...Тя започна да ми се извинява, ама...продължи да се натиска с него. Когато той започна да ми се натиска аз му казах да спре, защото съм много чувствителна и ми е кофти, защото знам, че след като свърши с мен, ще започне с друга. Той се фръцна и такам...Онзи ден, една от моите приятелки ми каза, че той ме харесва, но не иска да тръгнем, защото другите щели да му се смеят. Аз не й повярвах, отвърнах й, че той харесва всички момичета. Вчера един негов и мой приятел ми каза аз да предложа на момчето което харесвам, пък той щял да ме поебава малко и после да приеме. Да бе. Казах на приятеля ни, че това никога няма да се случи, защото момчето което харесвам е женкар и се натиска с всяко второ момиче.
Аз обаче се привързах към него и ми е трудно да проумея, че той е женкар и нищо не може да промени този факт. Адски кофти ми е, защото заради него си развалих и успеха в училище...само той ми е в главата и не знам как да спра да го харесвам, дори и да знам,че няма да е мой, надеждата ми не умира. Хелп плс. ;(

Roko123
12-08-2007, 15:43
ami da ti kaja 6tom te haresval moje bi trqbva samo da mu kaje6 4e i ti si go haresva6 bas moa da fana 4e 6e stane ne6to mejdu vas...

mechi
12-08-2007, 15:45
Той вече знае, реших че трябва да му призная. И той просто каза "ОК" нищо повече...

arabela
12-08-2007, 16:03
Ох..според мен този пич се прави на недостъпен малко..може би ти си една от малкото която му го е казала това..че не и е приятно да си "една от многото.."..според мен той не те заслужава още повече след реакцията му..просто.."ОК"... :roll: незнам..знам какво е да искаш да забравиш някой но да не можеш..кофти е..но ти и даскалото си развалила..което не е мн добре.Но моето мнение си го казах..не си струва да погубваш нещо ..заради някой който не би му пукало...аз така мисля..но знам какво ти е.. [-X

experiment_m
12-08-2007, 16:09
Абе ти що не му таковаш ....... на тоя. Ей сладурче, този просто не те заслужава. Намери си някой друг и обръщай повече внимание на нещата в живота, които наистина си заслужават. :)

Lashes
12-08-2007, 17:01
Абе ти що не му таковаш ....... на тоя. Ей сладурче, този просто не те заслужава. Намери си някой друг и обръщай повече внимание на нещата в живота, които наистина си заслужават. :)

абе наистина що не го напрайш тва..и от къде си сигурна че ти казват истината...ако иска да ти каже да дойде и та ти го каже лично ;)

kifla
12-08-2007, 17:02
Абе ти що не му таковаш ....... на тоя. Ей сладурче, този просто не те заслужава. Намери си някой друг и обръщай повече внимание на нещата в живота, които наистина си заслужават. :)
=; точно ,кратко,ясно и абсолютно вярно.И аз вече съм на мнението че не си заслужа да се терзаем за някой ,на който изобщо никога не му е пукало за нас .Вирни си главата и го раздавай по -ведро! Успех мацка =P~ :wink:

koalka
12-08-2007, 17:02
Би ти било трудно, дори и да си с него, защото той няма да се промени.И ти сама го знаеш, затова най-добре си го избий от главата, прави се, че не съществува и така ще ти е по-лесно да го забравиш.

DiabolicAngel
12-08-2007, 17:03
Не се занимавай! :wink:

don't stop the music
12-08-2007, 17:06
Той вече знае, реших че трябва да му призная. И той просто каза "ОК" нищо повече...e не е чак толква зле... една от даскалото ми скоро така призна на момчето, което харесва... и той й отговори "абе ти друсаш ли се бе?!"... така че муув он с мисълта че можеше да е по-зле и след седмица ше си луднала по друг :P

mechi
12-08-2007, 20:01
Няма как да не му обърна внимание, щоту просто си е магнит за мен. Като се разминаваме по коридорите, така ми тупти сърцето, че...Не могада го забравя. Може и на недостъпен да се прави...ама....Ще се пробвам да го забравя... :smt089

MoHuTo
12-08-2007, 21:11
Според мен просто трябва ад го забравиш. Колкото и да е трудно - не е невъзможно. Ти сама знаеш, че дори и да сте заедно пак ще страдаш, заради това че той тича подир всички момичета. Казвам ти от личен опит - един женкар не се променя, може за някакъв момент да мине по правия път, но после пак се връща обратно, така че не се надявай да се промени, било то и заради теб, защото както виждам той не те харесва, ако те харесваше най-малкото, което щеше да направи, когато си му признала, че го харесваш е да отвърне на чувствата ти. Явно не те харесва, или поне така изглежда... примири се, рано или късно ще ти се наложи... :-|

MiMcHeToOo
12-08-2007, 21:30
Ако тръгнеш с тоя начи си мазохистка.. + тва няма да се промени, знаеш си го и сама ;)

BAYO
12-10-2007, 07:02
Магнит , ма до определено време. Сигурно е хубав/красив, за да си си го харесала така, щот като държание, мен лично би ме отблъснал. Та просто стой настрана, не търси контакт с него, нито погледи, нито усмивки, а когато той/ако се усети и започне няк'в контакт, просто му дай да разбере, че на човек се прощава само ВЕДНЪЖ, втори път НЯМА И НЕ ТРЯБВА ДА ИМА.

LadySunshine
12-10-2007, 07:21
мацка, бий му шута на тоя, не си губи времето! такива като него под път и над път! от личен опит ти го казвам, резултата при мен беше повече от положителен :wink: ае успех :)