PDA

View Full Version : Прашките развъждат бактерии, миниполите причиняват целулит



shialabeouf_sexy
12-08-2007, 15:53
Внимание: Прашките развъждат бактерии, миниполите причиняват целулит

За да изглеждат ефектно, много жени са готови сляпо да следват модата - без да осъзнават, че някои "незаменими" дрехи могат да нанесат сериозна вреда на здравето и красотата
08.12.2007

За да изглеждат ефектно, много жени са готови сляпо да следват модата - без да осъзнават, че някои "незаменими" дрехи могат да нанесат сериозна вреда на здравето и красотата.

Носенето на къси поли в студеното време в съчетание с тънък чорапогащник способства за появата на възпаления и може да предизвика безплодие. Наскоро се установи, че мини поличките в студеното време могат да провокират и появата на целулит.

Той обикновено се появява след 2-3 години, по-точно след 2-3 зими. Опитвайки се да се стопли, организмът натрупва мазнини върху тези части на тялото, които са най-открити, a студът влошава ситуацията - минусовата и нулевата температура възпрепятстват нормалното кръвообращение.

Американските лекари, направили това откритие, съветват привърженичките на късите поли да не разчитат на вълшебното действие на средствата срещу целулит и през зимата да носят вълнени чорапогащници, клинове и дълги палта, а през силните студове да предпочитат топлите панталони.

Прашките, състоящи се от малко триъгълниче и тясна лента, много трудно могат да бъдат определени като гащи, но затова пък от известно време те са неизменен моден елемент от дамското бельо.

Специалистите уверяват, че те не са подходящи за всекидневна употреба, особено ако са направени от синтетичен материал. Изкуствените материали задържат влагата, а това способства за развитието на бактерии.

Тънките ленти травмират кожата и успешно способстват за преселването на бактериите от правото черво в половите органи. Прашките са подходящи за романтичните вечери, но не и за пребиваването на студ. Бельото, което използваме всеки ден, трябва да е удобно и направено от приятна памучна материя.

Струва си да се кажат и няколко думи за сутиените. Според мамолозите неправилно подбраният сутиен може да раздразни кожата и да наруши осанката. Затова се постарайте да избирате именно този размер и тази форма, които са подходящи за вас.

Не по-малко нелепо според специалистите изглеждат и момичетата с къси якета и дънки с ниска талия, които продължават през зимата да демонстрират на околните своя гол пъп или своите прашки.

xXxScreamxXx
12-08-2007, 15:59
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
PREDLAGAM temata da stane vajna :P :P

shialabeouf_sexy
12-08-2007, 16:06
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
PREDLAGAM temata da stane vajna :P :P

;-) ;-) :smt001

Vampirella
12-08-2007, 16:21
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
PREDLAGAM temata da stane vajna :P :P
Напълно съгласна! ;-)

kasiopea
12-08-2007, 16:48
Благодаря за информацията! 8)

mon4eto
12-08-2007, 18:39
Dobre 4e imam maika koqto da mi kaje 4e prez zimata ne se nosqt pra6ki i kasi poli za da ne go pravq :D

dan4ety
12-08-2007, 18:58
Dobre 4e imam maika koqto da mi kaje 4e prez zimata ne se nosqt pra6ki i kasi poli za da ne go pravq :D

И аз така. Ама аз прашки по принцип не нося, освен ако не съм с прозиращ панталон (което се случва 1-2 пъти в годината), пък зимата ми е студено с пола.

Seducti0n
12-08-2007, 19:23
За сега ще направя темичката, като съобщение, пък ще видим нататък, може и като важна да я категоризираме. :wink:

FReSh^GiRl`
12-19-2007, 17:30
Аз по принцип само прашки нося, но рядко се случва да съм с къса пола през зимата.
Тази информация наистина е небходима за момичетата.

cool4eto
12-25-2007, 21:35
mi az ne nosq pra6ki samo prez zimata ili ako go napravq e za ne6ty po specqlno a za kusite poli :? mi mnoo redko se slu4va da gi nosq prez zimata i ms za infoto =;

VilleBaby
01-08-2008, 16:52
:shock: ms za informaciqta!!!!!!!! az poprincip zimata hodq s bokserki,no kogato sam s pra6ki ,sam s bodi otgore :P a s kasi poli zimata mi e studeno,taka 4e ne hodq! mislq 4e temata trqbva da stane vajna ;-)

FatPanda
01-08-2008, 17:42
....

PaSs1on
01-09-2008, 14:12
da naistina tfa e hiper hubava tema. Kolkoto do pra6kite ne moga da se otkaja vsu6tnost maika mi mi napravi navik noseneto na pra6ki tq mi kupuva6e i sa sum perfe izob6to ne se oplakvam [-X

Sladko_Solena
01-15-2008, 16:00
Внимание: Прашките развъждат бактерии, миниполите причиняват целулит

За да изглеждат ефектно, много жени са готови сляпо да следват модата - без да осъзнават, че някои "незаменими" дрехи могат да нанесат сериозна вреда на здравето и красотата
08.12.2007

За да изглеждат ефектно, много жени са готови сляпо да следват модата - без да осъзнават, че някои "незаменими" дрехи могат да нанесат сериозна вреда на здравето и красотата.

Носенето на къси поли в студеното време в съчетание с тънък чорапогащник способства за появата на възпаления и може да предизвика безплодие. Наскоро се установи, че мини поличките в студеното време могат да провокират и появата на целулит.

Той обикновено се появява след 2-3 години, по-точно след 2-3 зими. Опитвайки се да се стопли, организмът натрупва мазнини върху тези части на тялото, които са най-открити, a студът влошава ситуацията - минусовата и нулевата температура възпрепятстват нормалното кръвообращение.

Американските лекари, направили това откритие, съветват привърженичките на късите поли да не разчитат на вълшебното действие на средствата срещу целулит и през зимата да носят вълнени чорапогащници, клинове и дълги палта, а през силните студове да предпочитат топлите панталони.

Прашките, състоящи се от малко триъгълниче и тясна лента, много трудно могат да бъдат определени като гащи, но затова пък от известно време те са неизменен моден елемент от дамското бельо.

Специалистите уверяват, че те не са подходящи за всекидневна употреба, особено ако са направени от синтетичен материал. Изкуствените материали задържат влагата, а това способства за развитието на бактерии.

Тънките ленти травмират кожата и успешно способстват за преселването на бактериите от правото черво в половите органи. Прашките са подходящи за романтичните вечери, но не и за пребиваването на студ. Бельото, което използваме всеки ден, трябва да е удобно и направено от приятна памучна материя.

Струва си да се кажат и няколко думи за сутиените. Според мамолозите неправилно подбраният сутиен може да раздразни кожата и да наруши осанката. Затова се постарайте да избирате именно този размер и тази форма, които са подходящи за вас.

Не по-малко нелепо според специалистите изглеждат и момичетата с къси якета и дънки с ниска талия, които продължават през зимата да демонстрират на околните своя гол пъп или своите прашки.
bravo,momi4e :-) mnogo dobra i polzena tema,spored men trqbva da stane vajna,mejdu drugoto edva li mn devoiki sa naqsno s tova koeto si napisala! :mrgreen:
az ;li4no tova za pra6kite ne go znaeh,i za kusite poli...
no taka ili inu4e v tozi nenormalen stud izob6to ne si pozvolqvam nito kusa pola nito gol krust :smt003
dobre 4e sega nqmam priqtl i 6te moga da si hodq s bikini......vse pak pra6kata si e pra6ka nali.....? 8-)

dan4ety
01-15-2008, 16:11
Това за прашките го знаех от около 1 година, ама така или иначе не нося (поради простата причина, че не нося прозиращи панталони) :) За късите поли не го знаех, ама много рядко нося, пък в тоя вълчи студ как ли пък ще тръгна с пола :? Аз не съм излизала без боди от началото на ноември. Ама това наистина много малко момичета го знаят, понеже всеки ден в училище виждам или някоя, която ще е с пола или пък ще е само с една дебела дълга блуза и отдолу един клин и това е. Те не са добре :?

nqkoqsi
01-26-2008, 15:04
tova za prashkite i az ne go znaeh ...no v interes na istinata ne moga da se otkaja ot tqh nosq prashki ot 2-3 godini i kogato mi se naloji da obyq bokserki ili bikini se chystvam nekomfortno...a dokolkoto za polite mnogo rqdko nosq poli ili ako nosq tova shte e samo prez lqtoto :?

Ceco.Raznatovic
02-04-2008, 08:40
С прашки, без прашки - жената си е жена! красивата жена и най-грозните дрипи да сложи си е пак красива... Номер на природата.. За повече информация номер 0878787878 - търсите Него

cveti_0519
02-17-2008, 20:03
az pra6ki ne nosq a kasi poli da ne govorim mnogo sa mi dalgi krakata za kasi poli sramuvam :oops: moje nqkoi da mi podigrava s teq dalgi kraka :-P napravo neznam :neutral: i tova e hubava tema da stane vajna

aninceto
02-23-2008, 09:10
Ммм да.....Така си е! :shock: 8-) :razz: ;-)

SweEety
02-27-2008, 15:54
em znam go tva no si obi4am pra6kite kvo da naprava sea..udobni sa mi i ne moga da se otkaja ot tqh :grin:

~~lalala~~
03-02-2008, 11:33
:shock:

mImMmKa
03-17-2008, 12:29
Az ne nosq prashki i imam samo edna kysa pola :grin: :) prosto ne me vleche :D

ice__kiss
03-22-2008, 13:44
samo edno ne razbrah kak polata pri4inqva celolit? :? :? :?

bubbl3s
03-22-2008, 15:48
samo edno ne razbrah kak polata pri4inqva celolit? :? :? :?

emi pro4eti pak. a ina4e az ne nosq kasi poli mn 4esto i pra6ki ne nosq taka 4e ne me gree no moje bi za v bade6te da. mersi vse pak mnogo vahna tema!! :grin: :grin: :grin:

skatemore
03-22-2008, 20:57
носенето на неограничен брой пари води ди употреба на херойн

juchoche
03-24-2008, 21:34
Темата е доста Интересна ..наистина не знаех тези неща :) :)

stealthyGirl
03-26-2008, 16:26
С прашки, без прашки - жената си е жена! красивата жена и най-грозните дрипи да сложи си е пак красива... Номер на природата.. За повече информация номер 0878787878 - търсите НегоНе става въпрос за това. Става на въпрос, че целулита си е целулит и яйчниците са си яйчници!

LoLi_PoP
03-27-2008, 15:44
Dobre 4e imam maika koqto da mi kaje 4e prez zimata ne se nosqt pra6ki i kasi poli za da ne go pravq :D

az prashki nosq rqdko..dori prez zimata ne,no pola..pff kato mi e takava uniformata :x zaradi tva tupo daskalo samo se jertvam :-k :-#

dedovo
03-31-2008, 14:56
Може ли да не се съглася изцяло с твърдението за изкуствените материи и задържането на влагата? Памука е в пъти по-хигроскопичен от изкуствените влакна. :-P

Obsession
03-31-2008, 17:20
Браво за темата, ще отворите очите на мн момичета! И аз преди носех прашки на поразия, ама после разбрах на какво са "способни" (не в еротичен план ;) ) и вече не ги нося толкова често (през зимата никога).
За късите поли го знам отдавна, а и не е само за тях. Когато ходим разголени по студа, всяка част на тялото използва този рефлекс и затлъстяваме чрез опитите си да си покажем прелестите ;) Мацки, не си го причинявайте 8)

Patetu
03-31-2008, 20:30
Браво за темата, ще отворите очите на мн момичета! И аз преди носех прашки на поразия, ама после разбрах на какво са "способни" (не в еротичен план ;) ) и вече не ги нося толкова често (през зимата никога).
За късите поли го знам отдавна, а и не е само за тях. Когато ходим разголени по студа, всяка част на тялото използва този рефлекс и затлъстяваме чрез опитите си да си покажем прелестите ;) Мацки, не си го причинявайте 8)
Стига глупости просто не ознавам жена дето не носи прашки! А за тези които не носят искам да кажа В КОЙ ВЕК ЖИВЕЕТЕ! Просто най-противната гледка ми е била двойният гъз на някоя -прещипан от гащи или т.нар боксери- повярвайте ми винаги си личи! А за намаляване на риска от бактерий- се препръчва добра хигиена! За полите съм съгласна, но искам да ви кажа че в днешно време и въздуха дето го дишаме образува целулит.

Obsession
04-01-2008, 18:46
Браво за темата, ще отворите очите на мн момичета! И аз преди носех прашки на поразия, ама после разбрах на какво са "способни" (не в еротичен план ;) ) и вече не ги нося толкова често (през зимата никога).
За късите поли го знам отдавна, а и не е само за тях. Когато ходим разголени по студа, всяка част на тялото използва този рефлекс и затлъстяваме чрез опитите си да си покажем прелестите ;) Мацки, не си го причинявайте 8)
Стига глупости просто не ознавам жена дето не носи прашки! А за тези които не носят искам да кажа В КОЙ ВЕК ЖИВЕЕТЕ! Просто най-противната гледка ми е била двойният гъз на някоя -прещипан от гащи или т.нар боксери- повярвайте ми винаги си личи! А за намаляване на риска от бактерий- се препръчва добра хигиена! За полите съм съгласна, но искам да ви кажа че в днешно време и въздуха дето го дишаме образува целулит.

Абе виждало се, ама друг път! Не говоря, когато е с прилепнали панталони, рокли и т.н., тогава мн ясно, че ще се носят прашки, да не падаме от Марс... И живеем във век, в който всички се правят на мн интересни и в името на "красотата" си затриват здравето! :shock: И нищо им няма на боксерките или бикините (за неразположените - ми не на всяка и е удобно да носи тампон) изобщо е тъпо цяла година само с прашки!

jozefina_93
04-03-2008, 18:53
apf pulna prostotiq :(

celestial soil
04-04-2008, 10:23
apf pulna prostotiq :(

после обаче, като почнеш да плачеш, докато пикаеш кръв, недей пуска тема 'ох мамка му, имам цистит' (:

патету... а ти в кой век си, че да ходиш с един конец на гъза? (: секви тъпи се навъдихте ей... само вие си се кефите на грозните провиснали мяхове отзад, момчетата не (:

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 16:01
Ооо това за полите не го знаех :shock: ужас до колкото помня зимата не съм носила миниполи защото е мн стъдено но както и да е се пак ще го имам в предвид :? а колкото се отнася за прашките аз нося много рядко и мисля че не е проблем :P

mumiikataa
04-06-2008, 13:56
Dobre 4e imam maika koqto da mi kaje 4e prez zimata ne se nosqt pra6ki i kasi poli za da ne go pravq :D

И аз така. Ама аз прашки по принцип не нося, освен ако не съм с прозиращ панталон (което се случва 1-2 пъти в годината), пък зимата ми е студено с пола.
и при мен е така. не са ми удобни и след като майка ми чете една лекция как не били полезни и от тогава още по-рядко се случва...

МрънМрън
04-08-2008, 08:02
Dobre 4e imam maika koqto da mi kaje 4e prez zimata ne se nosqt pra6ki i kasi poli za da ne go pravq :D
Колко по - добре щаше да е всички да слушахме майките си по - честичко! Ама то от друга страна, гъзарията топли.

CataclysmicAbyss
04-11-2008, 10:05
Хаха...да тва винаги съм го знаела^^ Аз нося бикини,според мен е хиляда пъти по-секси и по-удобно отколкото да си с някъв конец на гъза [-(

LitTlE_BeBsIiI
04-13-2008, 09:35
Ужас :shock: Аз не мога да нося друго освен прашки и направо се стресирах като прочетох тази тема :shock: :(

_FaShIoN_
04-22-2008, 13:34
Аз попринцип нося само прашки,дори и през зимата....а поли зимата ми се случва да нося много рядко,да не казвам почти никога....а за сутиениете мисля че е пределно ясно,че би трябвало да си всемеш както се казва твоя сутиен,който е твоя размер и твойта форма... :)

it_ends_tonight_
05-03-2008, 15:33
Знаех си! Никога не съм одобрявала прашките! Още повече, че развалят една ципа дето се намира там някъде (и аз не знам къде , случайно го бях дочула в един разговор между жени) а тва е супер опасно.. а след тва коет прочетох съвсем!

LovePoisoned
05-10-2008, 07:02
Свикнали да носят само прашки.. Хаха, да не би непрекъснато да ви ги свалят, че сте винаги в "готовност" за нещо повече? :grin:

Аз невинаги нося, а през зимата... абсурд.

Romance
05-11-2008, 09:47
Идеално! Не нося нито прашки,нито сутиени да не говорим за къси поли..

amour4eto
05-11-2008, 13:32
Е,много ясно че ще има бактерии и целулит.Бктериите се образуват тъй като прашките са в постоянен допир с ануса,а оттам се изхърлят само непотребни неща(включителбо и бактерии),в биологична паралелка съм все пак учихме го :D
А относно целулита също е вярно защото целулит главно се обарзува от стегнати дрехи и т.н....аз лично не нося прашки и си ми е комфортно и най-обикновени бикини :?

Baby_b
05-11-2008, 18:45
Уау! Аз нося прашки постоянно, много рядко слагам боксерки, макар че и те са ми удобни. А през лятото като е горещо кво носите? На мене ми се струва, че с боксерки още повече ще се запарваш. Кажете вие

amour4eto
05-12-2008, 05:19
Ами през лятото е хубаво да се носи бельо от естетвени материали,например памучно,а не със не знам си колко процента ликра и такива неща...По принцип всеки избира какво да носи,но е най-важно да ти бъде удобно и комфортно,а особено през лятото :)

DarknessAngel
05-14-2008, 13:57
Не нося поли и предпочитам боксерки. :)

Pepincetyy
05-15-2008, 14:10
Аз по принцип само прашки нося, но не носа къса пола през зимата.
Тази информация наистина е небходима за момичетата.И благодаря за инФормацията. :)

t!nchety
05-18-2008, 07:13
Майка ми ми ги говори същите работи :-D
Много полезна тема.Браво! \:D/

VIP_kukli4k@
06-06-2008, 15:57
Яка тема....бравооооооооо :grin:
до преди 10 месеца някъде носех нон стоп прашки. но преминах на боксерки...Както казват повечето от приятелите ми момчета " е по секси", а и между другото е мн удобно ии ако може да се каже "по-здравословно" ;):):)

ice_skater
06-08-2008, 18:44
прашките са адски гнусни...супер неудобни ии ужасно нехигиенични!
не виждам за кво ги носят някои жини? ии то дори биз да са с прозрачен панталон...
късите поли са кифленски...много рядко носа ултра къси поли
аа къса пола+прашки=целия боклук на който си седял се е заврял в гъза ти

malkotu_zlo
06-22-2008, 13:13
ляляляя...аз предпочитам боксерките...по-удобни са ми :oops: пък прашките ддз ...не са ми и симпатични бее :razz: :razz: :razz:

mel4ety
07-03-2008, 07:41
казвали са ми,че от тях дупето увисвааа и като цяло не съм чувала хубави неща за прашките,а пък и не са мн удобни (се 1 си без бельо :-D ) браво за темата =D>

krisiiiiito
07-09-2008, 11:43
мм и аз не нося прашки освен ако не съм с бял панталон или нещо от което личат гащичките ... супер тема :D а пък за късите поли - не нося през зимата :P

HoneyMoon
07-12-2008, 07:53
както и да го гледаш,хем прашките са отживелица вече с тези нашумелите бодита ще ни спасят от тези лентички. Само лятото се налага ако е с по-тънак пантало все пак не е приятно да ти се очертават нормалните гащички,но съм твърдо ПРОТИВ постоянното носене на прашки

firegirlll
07-15-2008, 12:24
Аз по принцип само прашки нося, но рядко се случва да съм с къса пола през зимата.
Тази информация наистина е небходима за момичетата.
а така :) +1

Irrepresible
07-15-2008, 19:53
браво за страхотната тема 8) аз попринцип си ходя с боксерки а от ликрата съм алергична тка че.....

Martini_Chick
07-17-2008, 16:35
омфг!! :shock: :lol: тва за прашките не го знаех..

HanopkaH
07-19-2008, 17:56
ххах, забавно е :-D

Hrupanka
07-21-2008, 20:25
xax to4no za tova ne nosq pra6ki, pyk i ne sa mi mn udobni :-D :D

bubsy_f
07-22-2008, 11:18
прашки не нося :grin: :grin: а пък през зимата къса пола много рядко се случва да нося... :? :shock: :shock:

monkey1995
07-22-2008, 18:40
ms 4e mi kaza :) :-) [/img]

algel4eto_1995
07-23-2008, 14:36
Zimata s pra6ki i k1si poli ne xodq. no lqtoto daje i u nas da s1m, pak stoq s pra6ki..Daje spq s pra6ki...a za k1si poli prez lqtoto...ami samo takiva nosq..No temata e spr :-)

sweeetmaniche
07-26-2008, 16:06
мерси за информацията :) :mrgreen:

ViNyArD
07-29-2008, 23:16
Аз мога само да кажа, че като момче като седна зад някоя в рейса и като видя, че белите прашки са й станали сиви с черни краища ми иде да я смажа от бой и през прозореца... :shock:

yoriko
07-30-2008, 20:44
Temata e mnogo dobra,za koeto blagodarq. Tova za prashkite ne go znaeh,no veche taka sum priviknala kum tqh,che kogato obleka bikini ili bokserki mi e tolkova diskomforto ...napravo poludqvam :smt119

kuklichka_bg
07-30-2008, 21:13
of moje da sa vredni ama si4ki gi nosqt masovo osobeno lqtoto nai ve4e i

kuklichka_bg
07-30-2008, 21:14
Аз мога само да кажа, че като момче като седна зад някоя в рейса и като видя, че белите прашки са й станали сиви с черни краища ми иде да я смажа от бой и през прозореца... :shock:

i kato vidi6 drugata gashtite i sashtite ako edno momiche ne se podarja s gashti prashki s kakvoto i da e 6te izglejda tei taka 4e.......

missradost
08-01-2008, 11:13
Az nosq pra6ki ili kysno poli samo po povod ...i ne vijdam smisyl da sym otgore s nqkaf pantalon i da ne si li4i 4e nosq pra6ki a da mi e neudobno...naistina mn polezna info ...trqbva da se razbere 4e pra6kite ne sa proizvedeni za postoqnna upotreba....az imam poznati koito daje kato spqt nosqt pra6ki

rammstein123
08-02-2008, 13:12
браво за темата

soul1199
08-05-2008, 10:56
dobre,4e ne nosq :grin:

ici_pi4a
08-06-2008, 16:40
a we ddz az sum muj i edvali nqkoga 6te si obuq pra6ki ili kusa pola no ne mise vqrva tva 4e pra6kite razvujdat bolesti a polite pravq celulit :D :D :D :D :D :D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

TomorrowCanWait
08-10-2008, 17:38
Aaaaa относно темата за сутиените какво значи осанка? :)

TomorrowCanWait
08-10-2008, 17:40
ici_pi4a щом си мъж нямаш женските проблеми за да знаеш какви последствия има след като носиш прашки :-D и е много вярно че развъждат бактерии

natq
08-16-2008, 23:27
Браво за темата.На мен мама и баба ми натякват постоянно през зимата да се обличам добре...никога не бих излезнала с къса пола нито с прашки... трябва темата да е важна...мс за имфоти :-)

Melosa
08-19-2008, 20:36
Да бе,добре,значи това е оправданието да се носят гадни гащи.Въпрос на хигиена и колко пъти се къпеш на ден.Близо 10 години всекидневно носене на прашки и как така не съм учудена,че веднъж не съм получавала инфекция.Съжелявам,ама умрях от смях на важността на темата,защото това е една от глуповатите статии ,които се пускат в нета и говорят за евентуална опасност при средностатичстическия човечец-доматите били канцерогенни,дъвките предизвиквали рак,а да пипнеш ескалатора било опасно за здравето.Ако не се къпете мин по 2 пъти на ден и се забърсвате само с тоалетна хартия след тоалетна -съм съгласна,че не трябва да носите прашки

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 12:20
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
PREDLAGAM temata da stane vajna :P :P

;-) ;-) :smt001
:smt001

natale
08-27-2008, 11:00
e ko sega da se varne modata na bikinite li.nemoga bez pra6ki,makar 4e ve4e stradam ot tqh.prosto sa mn udobni.

Cvetito53
09-03-2008, 22:14
Naistina hubava i vajna e tazi tema!Az poprincip nosq pra6ki no ne prez zimata za6toto mi e studeno na d****!Ne sam znaela za tezi bakterii!A za kasi poli prez zimata da ne govorime...ne nosq!!!

kokk
09-04-2008, 12:03
:shock: Pff ne nosq nito ednoto :D

sssladuranka
10-10-2008, 15:13
ми то и аз прашки попринцип не нося...някак си не са ми удобни...а за дънките с ниска талия - правят ми задника по малък и за тва нося такива :D но зимата ги нося с боди спокс :)

simoons
10-20-2008, 13:51
Странно .. наистина много хора не го знаят.. много гадно и научно е описано, но това е живота ;)

Cve7y
10-24-2008, 14:16
Така .... Нз за вас обаче ако лятото не нося прашки нз. То е толкова топло пък и някакви гащи да те спарват още толкова не мога да го разбера :neutral: а за зимата съм сагласна когато е много студено и аз нося боксерки и боди . Но това е въпрос на личен избор. А за полите зимата ги нося с клин ... :)

rammstein123
10-31-2008, 10:03
аз съм си най-добре-нито нося прашки, нито каквито и да е били поли :smt002

kukli4kata001
11-03-2008, 18:25
аз не нося прашки,въобще не са удобни :D :D :D

charovnicata91
11-09-2008, 19:41
Аз лично не нося прашки. Не са никак удобни!!!!! :smt040 :booooomb:

neonskull
11-14-2008, 20:09
Момичета не ходете с прашки а с нищо

sssladuranka
11-15-2008, 14:18
тва за целулита е най голямата глупост която съм чувала :razz: :razz: :razz: мама даже ми се изсмя като и казах...ако искате да откажете мацките от късите поли през зимата кажете им че ще им истинат всички необходими органи за възпроизводство :D
за прашките нзм

sisityy
11-15-2008, 14:36
Mnogo gotina temi4ka .... no edvali 6te nakara nqkoi da spre da nosi pra6ki...no tva e mn polezna informaciq :grin:

IrRePlAcEaBlE
11-21-2008, 17:49
Ами и аз не нося прашки!Не ми са удобни просто,освен ако не съм с прозиращ панталон и тогава просто се налага! :)
А с пола ми е студено,ама само през зимата де! :oops: :D

kalpazanka
11-21-2008, 17:52
За целулит не са виновн прашките! Това чудо е неизбежно!

А че дъвките са канцерогенни е факт /поровете малко за аспартама из интернет и ще ви се изправят косите, ще се замислите следващия път дали да посегнете към Орбит, Кока Кола лайт и т. н.... А като казах Кока Кола, се сетих за кофеина, но спирам до тук, да не ме дърпат по съдилищата фирмите производителки, че..... ще стане страшно :D /

v320
11-23-2008, 11:48
ne ne ne! ne nosq pra6ki super gnusno e :? edna v u4ili6te se be6e ocapala cqlata a odzat ima6e kafqvo :shock: :-D noosqq bikini i takiva moje i bokserki

MileyY
11-23-2008, 16:31
Прашки така или иначе не нося :-P ... мн мн рядко.Просто не са ми удобни,най-мн си обичам боксерките.Поличките .. ми и тях мн рядко ги нося :)

fashion4etyy
11-24-2008, 14:50
Аз мога само да кажа, че като момче като седна зад някоя в рейса и като видя, че белите прашки са й станали сиви с черни краища ми иде да я смажа от бой и през прозореца... :shock:

ти си идиот бе :?

Erica1
12-07-2008, 12:39
:shock:

MadeOfWater
12-17-2008, 14:40
Поли мразя а пък прашки изобщо не нося щот` не са ми удобни :-D , иначе мерси за инфото

pussycat_dolls15
12-31-2008, 13:48
Необходима и полезна тема.

linkity
01-16-2009, 19:59
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
PREDLAGAM temata da stane vajna :P :P
Напълно съгласна! ;-)
+1 :P