PDA

View Full Version : Какво мнение имате за Св.Валентин ??!?



xXxScreamxXx
12-08-2007, 16:23
Sega se setix 4e nablijava praznika na ''Sv.VAlentin''
i se 4ydq ko mislite za nego !?!?!? KAk smqtate da go otbelejite !??!!?
az napriemr 6te razpra6tam sms-i na horata koito nqma da moga da vidq a tez koito 6te moga karti4ki,podar1ci iii taka a za gadjeto hihih dano do togaa si4ko v1rvi kat sq .. =P~ :---) :---)

Presley
12-08-2007, 16:31
Аэ праэнувам Трифона :D
Но иначе нямам нищо против праэника.

Lashes
12-08-2007, 16:38
аз и двата празника празнувам..иначе на св. валентин ако си иам фр по тва време на годината си разменяме подаръчета :P а на останалите ми фр драскам по 1 смс...и вечерта задължително отиваме да запиваме нейде :grin:

experiment_m
12-08-2007, 16:42
По принцип това е още един приятен празник, независимо от това точно по кой начин ще го празнуваш. Дефакто още един ден, в който трябва да се изръсиш яко така, че половинката ти да не се чувства пренабрегната.
П.П. Скоро :-s около 14 февруари ~ 2 месеца ги смятам.

Phantom_91
12-08-2007, 16:45
Ми аз не го празнувам по принцип,това е измислен празник...но става да се използва за повод да проявим внимание към любимия човек.

don't stop the music
12-08-2007, 16:47
ем измислен празник на американците е тва за мен... ама е сладко :-D ако имам гадже по тва време - с него си прекарвам деня и вечерта - подаръчета, цветя, дрън-дрън... а ако нямам приятел да ме глези - цяла нощ на натурални сокчета :D

kifla
12-08-2007, 16:48
Аз до сега не съм празнувала св.Валентин защото по това време не ми се е случвало да съм с гадже,и затова Трифончо само с винце ала бала ..и супер :smt006

koalka
12-08-2007, 16:53
Дразнят ме стандартните подаръци, които се подаряват на тоя празник.Сърчица, мечета и всякакви такива, макар че и това си има своя чар.

glezan4e
12-08-2007, 16:56
ami az haresvam praznika :) praznuvam go vsqka godina .. do sega ne mi se e slu4valo da imam gadje .. no pyk vinag si izlizam s nai-dobriq mi priqtel :) .. nadqvam se togava o6te da sym sys sega6niq mi priqtel za da go praznuvame kakto si e reda ... :) :-)

.::THE_LAST_ANGEL::.
12-08-2007, 17:00
Хубав празник е . На мен ного ми харесва. Любовта е най-хубавото чувство на света ,така че трябва да има ден и в нейна чест. Лошото обаче е ,когато няма с кой да отпразнуваш този празник. Примерно това пък е хубав бовод да се насвяткаш. Тогава празнувам Т.З. :-P

xXxScreamxXx
12-08-2007, 17:07
Хубав празник е . На мен ного ми харесва. Любовта е най-хубавото чувство на света ,така че трябва да има ден и в нейна чест. Лошото обаче е ,когато няма с кой да отпразнуваш този празник. Примерно това пък е хубав бовод да се насвяткаш. Тогава празнувам Т.З. :-P


s1glasna s1m s vsi4ko no mislq 4e trqbva da ima pove4e dni posveteni an neq :-P :-P :P

Phantom_91
12-08-2007, 17:12
Хубав празник е . На мен ного ми харесва. Любовта е най-хубавото чувство на света ,така че трябва да има ден и в нейна чест. Лошото обаче е ,когато няма с кой да отпразнуваш този празник. Примерно това пък е хубав бовод да се насвяткаш. Тогава празнувам Т.З. :-P
Оооо,как забравих...добре че ме подсети,дааа...Трифон Зарезан...ооо няма по-хубав празник...Специален ден,в който се очаква да се напеш...не може да има по-хубав,освен може би два такива подред :D

AnoNim4e
12-08-2007, 17:29
oooh Sv.Valentin..... :smt007 Tozi praznik e tolkova hubav,e razbira se da ima s koi da go otpraznuva6!Lubovta e nai-prekrasnoto ne6to na sveta i az ve4e sum q otkrila i s neturpenie 4akam praznika! :smt007 :grin: :smt007

AFT
12-08-2007, 17:46
Дразнят ме стандартните подаръци, които се подаряват на тоя празник.Сърчица, мечета и всякакви такива, макар че и това си има своя чар.

+ Свети Валентин е измислен от американците, за да си продават боклуците. ;-) Освен това мразя сърчицата, плюшените играчки и тем подобни.

razbivacha
12-08-2007, 17:53
mi kak da go otbelejim s mnogo vino i :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :D

GolDeeN
12-08-2007, 17:54
Дразнят ме стандартните подаръци, които се подаряват на тоя празник.Сърчица, мечета и всякакви такива, макар че и това си има своя чар.

+ Свети Валентин е измислен от американците, за да си продават боклуците. ;-) Освен това мразя сърчицата, плюшените играчки и тем подобни.





"...да си пиивам винце биричка..."

:smt002

AFT
12-08-2007, 17:58
Дразнят ме стандартните подаръци, които се подаряват на тоя празник.Сърчица, мечета и всякакви такива, макар че и това си има своя чар.

+ Свети Валентин е измислен от американците, за да си продават боклуците. ;-) Освен това мразя сърчицата, плюшените играчки и тем подобни.


ти не беше ли момиче как ги мразиш.... егаси изрода 8-)

:smt003

miss_91
12-08-2007, 18:42
vinagi za Sv Valentin ostavam bez gaje :-# :(
za tova praznuvam trifon zarezan :smt006 ...nadqvam se taq god da ne e taka.... #-o

slun4ice_90
12-08-2007, 19:16
Ми начи много хубав празник е,тая година ако имам гадже ще го празнувам,ако пък не няма да го празнувам и тва е :grin: :-P 8)

kael
12-08-2007, 19:20
пълна глупост измислена за да има нещо по това време на годината което да кара тъпите американци да хвърлят пари. на всеки 3 месеца трябва да има голям празник- коледа , св. валентин, великден, деня на независимостта, деня на благодарността .... сичко е направено да се вземат пари .... защо ми е да хвърлам пари за този ден след като ако направя същото ей така без повод ще е толкова по специално.. иначе ....
ние си имаме празник Трифон Зарезан колко по весело е и малко ракия от дядо или вино от татко вършат работа ( или много)

12-09-2007, 08:08
свети валентин? *Deus ex machina псува наум 2 минути* ааа щом ви кефи - празнувайте си. аз не съм и по Трифон Зарезан. все ми е тая.

vvs_go
12-09-2007, 08:39
i 2ta ne praznuvam vsqka godina e samo zaguba na pari i e mega typo

mechtaq_za_teb
12-09-2007, 08:46
Празника ми допада страшно много.Все пак е празника на влюбените ;) Ако и тогава си имам приятел сигурно ще сме си заедно на този ден...може да си разменим някое подаръче..но не искам да си правя предварителни планове. :)

kobrichka
12-09-2007, 09:03
Не ми харесва този празник,смисъл че само на 14 февруари ли ще кажа на любимия си "обичам те" и само на този ден ли ще заслужи подарак и обратното,ако двама души се обичат то всеки ден може да е Свети Валентин.Аз лично не го обичам този прадник,за мен си е най-обикновен ден.

MoHuTo
12-09-2007, 09:26
Ами досега не съм го празнувала, защото винаги съм била сама, но тази година се надявам да не съм :) А иначе не го смятам, за кой знае колко голям празник, когато двама човека се обичат, всеки ден може да е Свети Валентин за тях :smt008

CaSsIe
12-09-2007, 09:43
Ако има с кой празнувам Свети Валентин...ако няма празнувам Трифон Зарезан и се намира с кой да се празнува Св. Валентин :grin:

Fiola
12-09-2007, 12:11
Я чакай сега. Българите, доколкото си спомяням, са православни християни, а не католици. Нямаш нужда от измислен ЧУЖД празник за да се радваш на любимия/та. Та с нали с него/нея всеки ден е празник! Тука има ли въобще някои, който може да каже защо 14 Февруари е празник на влюбените? Какво е станало на тази дата? Защото аз си нямам и на идея о.о Аз си празнувам православния Трифон Зарезан :/ И без това съм фенче на виното. Тва е най-хубавия алкохол за мене :)

iiirish
12-09-2007, 13:38
Я чакай сега. Българите, доколкото си спомяням, са православни християни, а не католици. Нямаш нужда от измислен ЧУЖД празник за да се радваш на любимия/та. Та с нали с него/нея всеки ден е празник!

съгласна съм на 100%
но пък съгласи се, че чужд или не, имаш ли човек до себе си задължително ще сте заедно на този ден, колкото и да не го признавате :-P

air_wisp
12-09-2007, 13:49
Понеже съм обвързан и приятелката ми се казва Валентина почитам празника, защото тя го харесва. Но според мен тя има имен ден няколко дни по рано - по православния календар и на 14ти си е ден за напиване ;)

BeBsItO
12-09-2007, 15:11
:wink: da vi kaja 4esno pravi ste si4ki po malko. vqrno e 4e vseki den trqbva da se posve6tava6 na 4oveka do teb, da mu kazva6 4e go obi4a6 i obgru6ta6 s vnimanie. no kakvo lo6o ima v praznika ne razbiram?nima ejednevieto ni e prikazka?v zaburzaniq jivot ,tova e den v koito prosto lubovta da e na 1 vo mqsto ( 6toto kvoto i da si govorim ,tq ne vinagi e na 1 vo poradi mn to problemi) i nqkak si... nz. ako ste vlubeni 6te me razberete! az li4no obi4am praznika. i da 6te go praznuvam,dori s sa6tiq 4ovek s koito i minalata godina. na tozi den pravim 1 godina ;) i za men 6te e po spec praznika! :smt007 obi4am sv valentin... ako ne be6e toi...moje bi ni6to nqma6e da e s6atoto za men li4no! (sama znam za6to go kazvam)

Fiola
12-10-2007, 05:50
Я чакай сега. Българите, доколкото си спомяням, са православни християни, а не католици. Нямаш нужда от измислен ЧУЖД празник за да се радваш на любимия/та. Та с нали с него/нея всеки ден е празник!

съгласна съм на 100%
но пък съгласи се, че чужд или не, имаш ли човек до себе си задължително ще сте заедно на този ден, колкото и да не го признавате :-P
Може би, но вечерта ще се съберем с компанията и ще се напием (само с вино).

BAYO
12-10-2007, 06:46
Мно зле се получават винаги нещата за мене на тоя ден, така че просто си върви както всеки останал. Дали 14 или 144ти .... за мен няма значение. Т.З. , повод да се съберем повечко приятели :)

strawberry
12-10-2007, 08:30
NqMa Sv.VaLenTiN Ima SaMo TrIfOn ZaReZaN :!: :wink: