PDA

View Full Version : Ами...



hate-love
12-08-2007, 17:28
Харесвам едно момче от 1 година и 6 месеца. Наистина много го харесвам...Но...той ме игнорира. Скоро аз и една моя приятелка влезнахме в неговата компания, започнахме да се събираме и да излизаме заедно...Аз си говоря с всички, освен с него. Моята приятелка се опитва да го заговаря, за да ни сближи по някакъв начин. Той знае, че го харесвам, но вместо да каже "еми добре" той е казал " Ще я наритам " на един негов приятел. Моята приятелка го пита какво има против мен и той и е казал " Мразя я" тя го е попитала "Е, защо, какво ти е направила" и той е казал "Нищо, просто я мразя"...След това моята приятелка отново направила опит да говори за мен пред него , казала е "Ти не знаеш колко е печена" и той и е отвърнал "Не искам и да знам", всеки път в който тя спомене моето име той и казва "Ще те сритам" или "Ще те убия" . Не се поздравяваме, а и моята приятелка вече е малко скарана с него, защото постоянно го ебава, ама не я виня. И не знам какво да правя. Приятелите ми казват да се боря за него, че той само си прикрива чувствата, но аз не вярвам...Искам да се откажа и когато не го виждам си мисля,че вече нямам чувства към него, но когато го видя започвам да треперя, той е толкова сладък...Той е Козирог, а те по принцип са срамежливи и си прикриват чувствата, ама ако има такива....Няма да мога да го изчакам да се нагласи да си признае...Дайте съвети как да го привлека или...как да го забравя... :smt089

anSsito
12-08-2007, 17:38
Според мен твоята приятелка не е трябвало толкоз много да натяква за теб и твойте чувства... А иначе относно теб,ем мисля че е по добре да се насочиш към други момчета..много време е минало има ли смисъл да мине още толкоз в празни надежди и опити?! А неговите постъпки са много лапешки.. А ти само заради това,че е сладък ли го харесваш,като гледам къв цветущ характер има... А и помни - зодиите нищо не определят!

AFT
12-08-2007, 17:39
К'ви чувства, к'ви 5 лева? Много ме съмнява да те харесва. То бива бива да ги прикрива, ама чак пък толкова? Не се занимавай с него. Не че те обиждам, ама направо си е жалко да се влачиш след някъв боклук година и половина, а той да те обижда и да се заканва. Щял да те нарита .. тъпак, да нарита някой по-голям. Както казах - не се занимавай с него, явно е ужасно тъп.

Liar
12-08-2007, 17:43
Абе много момичета заблуждавайки себе си заблуждават и другите.Когато не получават нужното внимание от обекта на техните чувства си намират все някакви глупави причини.
И не е нужно да си му направила нещо за да има негативно отношение към теб.Понякога по неизвестни за нас причини някои хора са ни антипатични.Това е една от причините момчето да се държи така с теб но те може да са хиляди.Така че ти помисли какво може да го е накарало да има такова мнение за теб и изкорени причините.Ако не-просто го остави!

mechi
12-08-2007, 17:51
Амиии....какво да те посъветвам не знам...Ама да се замислим дали момчето те заслужава...Е? Заслужава ли си толкова време да се мъчиш и да прекарваш дните си в надежда за тоя дето клати гората? Аз не го познавам, ама явно не е от най-ярките представители на човешкия вид, че да иска да те "нарита". Пък и както казаха преди мен, може просто да си му антипатична, ама не знам...Една приятелка ми беше казала "не плачи за този, който не плаче за теб", въпреки че и аз рева час по час за момчето което харесвам...Просто се замисли заслужава ли си и постигнала ли си нещо значително за това време? ( говорим в плана за момчето ) Успех, мила :twisted:

Phantom_91
12-08-2007, 17:58
.....Той е Козирог, а те по принцип са срамежливи и си прикриват чувствата....
Това прозвуча като "Звездите ми го говорят" :D няма да го обсъждам,за да не излизам от рамките на темата,но да ти кажа не моеш да го използваш за аргумент...Ами как да го забравиш...?Постарай се да не се виждаш с него известно време,срещай се с други момчета,намери си друг някой сладур...ддз

mon4eto
12-08-2007, 18:19
Az ako bqh na tvoe mqsto do sega da sam go zabravila 100 pati :? Spored men samo kato e kazal 4e te mrazi e trqbvalo da si go izbie6 ot glavata...ne se zanimavai da ne e edinstvenoto mom4e na toq svqt :wink:

koalka
12-08-2007, 18:23
Много ми е чудно на мен как можеш още да го харесваш, след тия работи...или вече не го?Ако на мен ми наговори такива неща, дори и няма да го поздравя.Негова си е грешката, че дори не те познава, а говори ужасни работи.Най-добре спри да мислиш за това и да се измъчваш за човек, когото не му пука за теб.

kifla
12-08-2007, 18:52
Момиче осъзнаи се ...тоя е галфон ,за какво ти е такова нещо бе я му тегли майна и толкова не си заслужава изобщо !ЗАБРАВИ ГО!!!! [-(

kael
12-08-2007, 19:13
тоя или е някакъв уником или просто си те мрази .... ( btw тфа за козирозите не е вярно в моята компания сме 5ма козела и всеки е различен :} )

slun4ice_90
12-08-2007, 19:28
Голям идиот е,как може да го харесаш? :shock: :P Той те обижда,а ти му лижеш подметките тцтцтцтц :x

Wrathchild
12-08-2007, 21:06
А и помни - зодиите нищо не определят!Напротив. Моя близка приятелка се занимава с астрология и аз покрай нея отгоре отгоре, но има неща, които зодийте определят... вярно е, че зависи от много позиции на планети, аспекти и прочее неща, но въпреки това... Просто работата е там, че общите характеристики не отговарят на всички представители... както казах не зависи само от позицията на слънцето... както и да е...
Иначе по темата - не се занимавай с тоя, и по дяволите ако някой говореше така за мен щях да го мразя...

kael
12-08-2007, 21:17
А и помни - зодиите нищо не определят!Напротив. Моя близка приятелка се занимава с астрология и аз покрай нея отгоре отгоре, но има неща, които зодийте определят... вярно е, че зависи от много позиции на планети, аспекти и прочее неща, но въпреки това... Просто работата е там, че общите характеристики не отговарят на всички представители... както казах не зависи само от позицията на слънцето... както и да е...
Иначе по темата - не се занимавай с тоя, и по дяволите ако някой говореше така за мен щях да го мразя...
за 1234213421 път астрологията е глупост която е измислена когато се е вярвало че земята е център на вселената ..... btw представете си че има извинземни и тяхната съдба ли се определя от това ?!?!?! ама те ако са на другия край на вселената как ще им влиаят нашите планети
и как подяволите някоя планета ще ми влияе абе пълна идиотщина чесно казано ....

MoHuTo
12-08-2007, 21:30
Много ми е чудно на мен как можеш още да го харесваш, след тия работи...или вече не го?Ако на мен ми наговори такива неща, дори и няма да го поздравя.Негова си е грешката, че дори не те познава, а говори ужасни работи.Най-добре спри да мислиш за това и да се измъчваш за човек, когото не му пука за теб.

MiMcHeToOo
12-08-2007, 21:55
К'ви чувства, к'ви 5 лева? Много ме съмнява да те харесва. То бива бива да ги прикрива, ама чак пък толкова? Не се занимавай с него. Не че те обиждам, ама направо си е жалко да се влачиш след някъв боклук година и половина, а той да те обижда и да се заканва. Щял да те нарита .. тъпак, да нарита някой по-голям. Както казах - не се занимавай с него, явно е ужасно тъп.

+1

mechtaq_za_teb
12-09-2007, 08:39
Не виждам никакъв смисъл да се бориш за него...по това,което говори за теб личи,че не те харесва,а много ме самнява да го прикрива чак толкова.Просто се огледай и си харесай някой друг. ;) Успех