PDA

View Full Version : Имам нов клас от тази година и съм забелязала, че всеки...



tami
12-08-2007, 18:26
ami hi all imam nov klas ot taq godina i sam zabelqza le seki me ignorira i neiska da govori s mene :cry: a az praq si4ko vazmojno im seharesamn za6to taka :-#

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

chocoleptic
12-08-2007, 18:29
Явно си сдуханячка..

mon4eto
12-08-2007, 18:41
Явно си сдуханячка..
;-) :-| nqmam i az drugo obesnenie

izmislenata
12-08-2007, 19:14
ami hi all imam nov klas ot taq godina i sam zabelqza le seki me ignorira i neiska da govori s mene :cry: a az praq si4ko vazmojno im seharesamn za6to taka :-#

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Най-вероятно там ти е грешката-че 'правиш всичко възможно да им се харесаш'. Правиш нещо заради тях,така ли? Каквото и да правиш,прави го заради себе си! А с отношението си показвай към когото трябва,каквото трябва! Абе,то става естествено.

DaЯk_AнGэL
12-08-2007, 19:16
Ми нз що....ти нищо не казваш за себе си, за да имат такова поведение, трябва в теб да има нещо.Айде ся кажи да не би да си дебела или слаба, да не би да имаш шини или очила, пъпки... :-D Айде тва беше шега едва ли е това.Ем значи е характера ти.Отпусни се, не бъди сдухана и сичко ще се оправи!Айде късмет ти желая

tami
12-08-2007, 19:25
e da de v smisal seki si deli na grupi obra6tat mi vnimanaei da ama az iskam seki :---) [-X

Cerealkiller
12-08-2007, 19:31
хаха
Та така както казва моя класен :
Ур 1
Бъди си себе си! Както казаха и преди мен защо правиш всичко възможно да им се харесаш?! Може би в това е проблема.Сигурно много се натрапваш и нахалстваш и им ставаш противна в старанието си да направиш обратното. Аз съм сменяла много училища и както и на теб ми се е налагало да се интегрирам, но това става като не ти пука толкова :-$ и то ще стане!
Намери си 1 човек с който да си,че да не си сама в междучасията и оттам нататък то ще потръгне, ще видиш тези хора които са ти се сторили едни ...накрая няма да са същите :D
пс. Освен това ти не каза-ти ли си в нов клас или всички сте нови?
и п.с.2 Кво значи искам секи?!?!?!!?!?!?!!?!?!! :neutral:

SunnyG
12-08-2007, 21:11
А защо си тръгнала да им се доказваш.Това е нов клас,ново начало,нови непознати хора :arrow: това е новото ти поле за изява.Мястото където можеш да покажеш себе си и да те харесат такава.Защо търсиш стандартни модели на поведение?Или обратното?Опитваш да си различна?Недей...откажи се от стратегиите.Там не си на състезание,а и не забравяй,че класът ти все още е в процес на оформяне.Вие не се познавате,едва в началото на взаимоотношенията си сте.Предстои ви оформянето на много групички,после прегрупиране и т.н.,но не е в твоя полза да лицемерничиш от сега и да се подмазваш,на който и да е...Защо не се подмазват на теб?

BrokenInnocence
12-09-2007, 00:53
Тоест ти искаш да си приятелка на всеки, в групата на всеки и да им лижеш задниците на всичките... ами не вярвам да имаш шанс за първите две, но горе главата, третото винаги е възможно.

die_die_my_darling_
12-09-2007, 06:22
Бъди себе си и не се подлагай/докарвай/прави на каквато не си.
А може би просто си много зле и никой няма и да поиска да говори с теб.
Яко,а?

Slave4You
12-09-2007, 20:57
Еееее момичето е в нов клас и не трябва да и говорите такива работи "ти си сдуханячка", "мн си зле" ... Не я познавате (нито пък аз де) така че може и не е сдухана и зле. 100% няма да ви е приятно да ви кажат такова нещо особено като не е вярно!
Тааа ... ми според мен трябва да се концентрираш "да се харесаш" на една групичка и чак тогава на всички. Трудно ще стане всички да те харесват (особено истински). Опитай се да се сприятелиш с тея които те кефят и тогава мисли за другата част от класа. И съм почти сигурна че си внушаваш че те отбягват. А ако е така-значи те не струват;)

lekuvam_samo_neq
12-09-2007, 23:10
Може би това е красотата ти ... не говоря че си грозна или тн ... в никав случай , това че си различна не трябва да те притеснява :-D единствено може да те радва че не си като другите :twisted: Повярвай ми ще се намери някой който ще го оцени =P~ Успех :::