PDA

View Full Version : Тъжна история.



Dobrodu6niq
12-08-2007, 19:04
Искам да ви споделя нещо,на никого не съм го споделял и за това имах нужда да го кажа.Благодаря на всеки знам че темичката ще излезе дълга,но това е какво чувствам.
Значи това започна още през лятото когато се запознах с това момиче,което беше гадже на един мой приятел,тогава си казах да харесва ми,но нищо повече все пак е гадже на един мой приятел.И така първоначално не представляваше никакъв интерес за мен,помислих си това е поредното момиче(в смисал лигава,която незнае какво иска),но постепенно имах невероятния шанс да опозная какъв прекрасен човек е.От тук идва проблема,защото аз тотално се влюбих в нея,не не опотребявам думата любов еи така,защото наистина стана така.Просто бях толкова запленен от нея че почти постоянно мислех за нея в продължение на много време,едвам дочаквах да я видя отново.Дори да бях в най-лошото си настроение,нужно бе само да я видя и всякаш нищо нямаше значение всичко отминаваше покраи мен,когато се усмихнеше чувствах едно щастие неописуемо,когато си говорехме просто все едно бях в облаците.Видех ли някое друго момиче пак и само единствено за нея мислех,за мен тя беше единствена.Но както сигурно се досетихте проблема е в това,че тя е гадже на мой приятел,от кадето идва и най-голямата трагедия.Просто болката която изпитвах в продължение на толкова много време беше непоносима.Толкова силно се влюбих в нея,това чувствно преди беше непонятно за мен и просто найстина любовта е най-прекрасното чувство.Просто понякога ми се иска да не бях такъв безнадежден романтик.Искаше ми се да може да сме заедно.И тук ще вмъкна една мисъл:
It hurts to love someone and not be loved in return, but what is more painful is to love someone and never find the courage to let that person know how you feel.
И още една:
A sad thing in life is when you meet someone who means a lot to you, only to find out in the end that it was never meant to be and you just have to let go.

Просто ми е толкова гадно,че любовта ни е невъзможна.Че тя може би никога няма да разбере как я обичам.Благодаря ви че изчетохте темата.

kael
12-08-2007, 19:08
съчувствам ти, те още ли ходят ? смисъл приятеля и ТЯ

dshiznit
12-08-2007, 19:09
Няма защо
пак заповядай

bungle
12-08-2007, 19:10
Вземи гледай филма Klass, има го в Замундата и след това ми кажи дали отново си толкова сдухан.

И още нещо, дръж се като мъж, а не като путка.
Момиче съм и такива лигавщини ме подлудяват.

Sweet__Dream
12-08-2007, 19:12
Obicha6 q tova e qsno.No tq izpitva li ne6to kum teb??Znam,4e ti e tejko,no ako tq obicha drugoto mom4e(tvoqt priqtel)ne moje6 da promeni6 tova.Ili puk da nakara6 nqkogo nasila da te obicha.Sudbata si znae rabotata,doveri i se makar i da ne ti e lesno.Jelaq ti uspeh.. :) \:D/

Dobrodu6niq
12-08-2007, 20:01
Еми какво да ви кажа маи все още ходят ,незнам тя дали го обича в смисал не се държат като влюбени.Мен просто сигурно ме приема като приятел,незнам какво точно изпитва към мен(бих искал да знам но немога).Ние попринцип си приличаме много като характер и интереси и тя има симпатии кам мен и го виждам (но незнам какво да си мисля).В такива моменти ми се искало да знам отговора на толкова много въпроси,но уви няма как.
А bungle какво да ти кажа просто не намирам какво се държа като п***а,просто явно не си изпитала това което аз изпитвам за да говориш така,не си се влюбвала истински.Пожелавам ти когато ти се случи да бъдете и двамата така.

kael
12-08-2007, 20:14
много гадно е така ._. хубаво е да разбереш дали има нещо към него но същото време не и ставай много добър приятел щото " много добър приятел си ми не искам да те изгубя ако тръгнем и скъсаме"

plami_sladurceto
12-08-2007, 20:21
az ne mislq,4e se darji6,karo p***l,za6toto biv6iqt mi priqtel be6e golqm romantik i tova mi haresva6..zavisi ot harektera na momi4eto..a po temata nz kakvo da kaja dori i da skasat s tvoq fr nqma li da go zagubi6 ako tragne6 s neq?ve4e ti si precenqva6 kolko skap fr ti e ..a ako ne zna4i toi tolkova mn za teb opitai se da i priznae6 4ustvata si,tq moje da krie nqkade v sebe si 4ustva kam te.A mejdu dr na kolko si godini.Aide stiskam palci :)

Phantom_91
12-08-2007, 20:50
Ми бате сподели с момичето и и кажи,че въпреки чувствата си много си се чудил дали да и кажеш,защото не искаш да преебаваш приятеля си...и така...измисли го,аз ти дадох насока,ако ме послушаш де.

sLaDkA_GrEsHkA
12-08-2007, 20:57
много гадно е така ._. хубаво е да разбереш дали има нещо към него но същото време не и ставай много добър приятел щото " много добър приятел си ми не искам да те изгубя ако тръгнем и скъсаме"

kakto vinagi te podkrepqm :-)

Dobrodu6niq
12-08-2007, 21:15
Еми аз ли аз съм на 17.Ако те скъсат,ще обясня на прятеля ми,че много я обичам и мисля,че той ще разбере.Еми да и кажа директно какво чувствам,ще стане много сложна ситуацията тогава.

kael
12-08-2007, 21:19
докато тя е с него не прави нищо може да останеш без нея и без него

bungle
12-09-2007, 07:25
А bungle какво да ти кажа просто не намирам какво се държа като п***а,просто явно не си изпитала това което аз изпитвам за да говориш така,не си се влюбвала истински.Пожелавам ти когато ти се случи да бъдете и двамата така.

Лъжеш се. Изпитала съм това чувство и все още го изпитвам. Знам какво е истинска любов. Имам сериозен приятел от 2 години и да ти кажа честно, не мога да опиша усещането. Знам какво е да обичаш така, че да си готов на всичко, само и само да видиш човека до себе си щастлив. След време, а дано ме иска все още, искам да се оженя за него и да му родя момче. :smt007
Относто казването: ТРАЙ СИ. Ще ти мине, повярвай ми..

kael
12-09-2007, 09:28
byngle млъкни щото много се дразня.... много мразя тея неща " момчетата ако се разнежат значи са женчовци ( или както ти каза путки ) " пък недай си боже някой да плаче вече го слагат в гейска категория .... за мен е тъкмо обратното колкото повече показваш чувстваа си толкова по силен си защото не те е страх да ги споделиш ...

pavkata91
12-09-2007, 10:08
братле не се безпокой :wink: ходи пийни една-две бири с приятел :smt006 и нема кфо да мислиш за жени \:D/ всеки е минал през тези гадни пътища на любовта..кой ще бъде отрязан кой ще се влюби но няма нищо да се получи важното е да му теглиш една майна и да си живееш живота мене питаш ли ме как ми е ? от 1-2 години не съм бил с гадже...е имало е някакви връзки за по 1-2 дни но за мен те не са гаджета...запознаеш се с някое момиче харесвате се и на другия ден ти бие шута... така де живей си живота и ще ти излезе късмета някой ден [-X :) айде и умната \:D/ \:D/ :smt006

DiabolicAngel
12-09-2007, 10:30
Разбери дали все още е с приятеля ти,дали той я обича/харесва,поговори с нея и след като разбереш всичко това и все още така силно я обичаш може да и признаеш какво изпитваш!До като ти сам не кажеш както изпитваш никой няма да разбере.
"Поискай и ще ти се даде!"!Успех! =P~

Fiola
12-09-2007, 10:38
byngle млъкни щото много се дразня.... много мразя тея неща " момчетата ако се разнежат значи са женчовци ( или както ти каза п**** ) " пък недай си боже някой да плаче вече го слагат в гейска категория .... за мен е тъкмо обратното колкото повече показваш чувстваа си толкова по силен си защото не те е страх да ги споделиш ...

Ми какво да ти кажа, слънце, прав си, НО донякъде. Бившия ми (скъсах с него преди 1 седмица) беше баш женчо. Плачеше (в буквалния смисъл на думата), че не му обръщам внимание, постоянно настояваше да сме били танцували, правеше си планове за сватба, водеше си дневник. Боже ми, та дори и наи-женствените ми приятелки не си водят дневник @_@ сериозно... чувствах се много странно с него и до такава степен ми стана неприятно, че сега не искам и да чуя за женствени момченца.

Относно темичката: Знам какво е да обичаш, силно и изпепеляващо. Ако имам възможността да си пожелая едно единствено желание което да съм сигурна, че ще се сбъдне, няма да си пожелая да съм вечно с него, а ще си пожелая никога нищо лошо да не му се случи, да е заобиколен от хора, които обича и да е щастлив, защото го заслужава. Усещаш ли накъде бия? Ако наистина я обичаш и тя е щастлива с това момче ще се научиш да се радваш за нейното щастие. Е пожелавам ти успех все пак, дано да ти провърви и един ден да се съберете :3

ZaHaRcHe
12-09-2007, 11:00
:-o Така на този етап не можеш да направиш нищо.Тя ходи с твой приятел и сиг мн се обичат.Ако ти продължаваш да се виждаш с нея толкова често няма да я забравиш.А това е най-добрия вариант....

kael
12-09-2007, 16:10
Fiola за всяко правило си има и изключения твоето момче е било едно голямо изключение

Fiola
12-09-2007, 19:46
Fiola за всяко правило си има и изключения твоето момче е било едно голямо изключение
Съгласих се 8D

bungle
12-10-2007, 08:19
byngle млъкни щото много се дразня.... много мразя тея неща " момчетата ако се разнежат значи са женчовци ( или както ти каза п**** ) " пък недай си боже някой да плаче вече го слагат в гейска категория .... за мен е тъкмо обратното колкото повече показваш чувстваа си толкова по силен си защото не те е страх да ги споделиш ...

Когато нямаш какво да кажеш, по-добре запълчи. ;)
Не ми казвай да мълча, защото не си нито на годините ми, нито на акъла ми. Това е моето мнение и ще го изказвам където си поискам.
Момчетата, които хленчат са хипер дразнещи. Това не са мъже, това са плужеци. Заслужават всеки ден да им напомнят колко са жалки. Да показваш чувствата си и да мрънкаш/ревеш/депресираш всеки ден, няма място за сравнение. Един мъж трябва да е силен. Трябва да е груб и нежен едновременно, да знае мярката.
За мен онова НЕ СА МЪЖЕ.

kael
12-10-2007, 15:34
byngle млъкни щото много се дразня.... много мразя тея неща " момчетата ако се разнежат значи са женчовци ( или както ти каза п**** ) " пък недай си боже някой да плаче вече го слагат в гейска категория .... за мен е тъкмо обратното колкото повече показваш чувстваа си толкова по силен си защото не те е страх да ги споделиш ...

Когато нямаш какво да кажеш, по-добре запълчи. ;)
Не ми казвай да мълча, защото не си нито на годините ми, нито на акъла ми. Това е моето мнение и ще го изказвам където си поискам.
Момчетата, които хленчат са хипер дразнещи. Това не са мъже, това са плужеци. Заслужават всеки ден да им напомнят колко са жалки. Да показваш чувствата си и да мрънкаш/ревеш/депресираш всеки ден, няма място за сравнение. Един мъж трябва да е силен. Трябва да е груб и нежен едновременно, да знае мярката.
За мен онова НЕ СА МЪЖЕ.
аз мисля че казах нещо, щом си толкова тесногръда да го приемеш си е твоя работа... живей си в шаблона. боже опази да съм ти на акъла а мисля че в 20 теми се каза " годините не са от значение" така че ...

mickelangelo
12-10-2007, 15:39
Според мен има 2 решения .. едното е да говориш с нея .. като естествено се допиташ първо до своя приятел .. ако той наистина ти е приятел ще те разбере ..
2рото .. е да мълчиш и да чакаш удобен момент да и кажеш ... ( такъв може и да няма )

bungle
12-10-2007, 15:56
byngle млъкни щото много се дразня.... много мразя тея неща " момчетата ако се разнежат значи са женчовци ( или както ти каза п**** ) " пък недай си боже някой да плаче вече го слагат в гейска категория .... за мен е тъкмо обратното колкото повече показваш чувстваа си толкова по силен си защото не те е страх да ги споделиш ...

Когато нямаш какво да кажеш, по-добре запълчи. ;)
Не ми казвай да мълча, защото не си нито на годините ми, нито на акъла ми. Това е моето мнение и ще го изказвам където си поискам.
Момчетата, които хленчат са хипер дразнещи. Това не са мъже, това са плужеци. Заслужават всеки ден да им напомнят колко са жалки. Да показваш чувствата си и да мрънкаш/ревеш/депресираш всеки ден, няма място за сравнение. Един мъж трябва да е силен. Трябва да е груб и нежен едновременно, да знае мярката.
За мен онова НЕ СА МЪЖЕ.
аз мисля че казах нещо, щом си толкова тесногръда да го приемеш си е твоя работа... живей си в шаблона. боже опази да съм ти на акъла а мисля че в 20 теми се каза " годините не са от значение" така че ...

Хах, годините не били от значение. Дръжки!
Това, че ти си лигльо не означава, че аз съм тесногръда. :lol:
Пък и ти си този, който не зачита мнението ми ( в случая чуждото) и ти се оказваш живеещ в онзи плосък шаблон. ;)
#-o ку-ку!!!

kael
12-10-2007, 17:42
нека бъда лигльо тогава .... :grin: