PDA

View Full Version : Нещо не върви...



li_o12
12-09-2007, 07:59
Вече с гаджето ми нищо невърви :cry: Аз още много го обичам но...той мен не , поне аз така го чувствам :cry: Той вече не ме търси не се обажда. В училище ми казва само здрасти и това е :( От 5 дни не сме си писали и по skype. Пък и имам съмнения че си е харесал едно друго момиче две години по голямо от мен и него. Какво да правя аз ли да го скъсам въпреки че неискам? Или да чакам той да ми каже че не ме обича вече :cry: Моля ви кажете какво да правя :-k

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Dobrodu6niq
12-09-2007, 08:12
Съветвам те да си поговорите и да разбереш дали сте още заедно.

Presley
12-09-2007, 08:22
Неведението е едно от най-гадните неща.
Просто поговори с него.Нормално е щом эабеляэваш толкова драстична промяна,да му кажеш и да поговорите.Така поне няма да си во часкване на `най-лошото` или да ти минават хиляда и една мисли преэ главата.
НЕ го късай,щом не искаш.

kael
12-09-2007, 08:51
Разгвор , разговор и пак разговор това е ( също и други работи но те не са за тоя раздел :oops: ) ключа към една хубава връзка ...

vodka_f
12-09-2007, 09:03
разговор той като не и обръща внимание къв е смисъла само ще потвърди съмненията си според мен да скъсаш ще е най-удачното :!:

MoHuTo
12-09-2007, 09:14
Опитай да поговориш с него, ако не иска или те отбягва, значи може би вече не сте заедно...а и то поведението му говори само по себе си..че нещо не е както трябва :neutral:

DiabolicAngel
12-09-2007, 09:14
Поговорете и след това решавай какво ще правиш!

kobrichka
12-09-2007, 09:18
Най-добре поговори с него,за да знаеш защо така се държи.Просто да разбереш причината,а сега ако скъсаш с него никога няма да разбереш причините за държанието му към теб.Затова поговорете и ако тогава вече ефект няма се разделете.Желая ти успех и се надявам всичко да се оправи. :)

sweet_sorcerer
12-09-2007, 11:58
Ами и аз ще те посъветвам да си поговорите...по-добре е да се озясните преди да правиш каквото и да е..айде и успех \:D/

koalka
12-09-2007, 17:32
Питай го какво става, защото може опасенията ти да се окажат верни.А той, ако поне малко те уважава ще бъде честен с теб.

omfgg
12-09-2007, 17:40
кво ще говориш с него, направо си приемаш, че не ходите вече и тва е.. хем няма да се унижаваш, хем няма да се чувстваш наудобно, че и той (:

kifla
12-09-2007, 17:57
Ми явно за него не ходите....няма смисъл май да говорите. :neutral: Знам ,че ще те боли ,ще ти е гадно но понякога се случва.Както казва един важен з амен човек - Вирни си носа и продължи напред! :mrgreen:

djeini
12-09-2007, 18:04
Ми явно за него не ходите....няма смисъл май да говорите. :neutral: Знам ,че ще те боли ,ще ти е гадно но понякога се случва.Както казва един важен з амен човек - Вирни си носа и продължи напред! :mrgreen:
To e qsno 4e ne6to ne e nared no msilq 4e e glupavo bez dori da go kusa da si produljava napred ,ami ako toi ima nujda da pomisli malko i za tova da q otbqgva.Kakto kazaxa ostanalite mili4ka , prosto si pogovorete :wink:

CaSsIe
12-09-2007, 19:40
КЪСАЙ ГО! какъв е смисъла да търпиш някакъв дебил да ти се прави на интересен...с тов аму държание какво очакваш да ти каже...търси си причина да скъсате...няма смисъл да говорите след като е ясно какво иска той... :!:

sh3_1s_7h3_0n3
12-09-2007, 20:17
К'во значи ти не искаш да скъсаш с него? Ами ако той иска, ти какво? ще се дърпаш, ще се тръшкаш, ще отказваш и т.н.?

2 варианта:

1. Повдигаш въпроса, питаш го к'во му става, защо се държи така, има ли нещо и дрън-дрън. Той ти казва "Да." Опасенията ти се потвърждават и накрая ти заявява, че иска да се разделите.

2. Пак същата ситуация - повдигаш въпроса, питаш го **всичко по-горе**, казваш му, че не издържаш, че мислиш, че не заслужаваш подобно отношение... и преди той да е сложил точката, я слагаш ти.

Никой не обича такива развръзки, но явно такъв е животът. Както една приятелка обича да повтаря: "Ти к'во си мислиш, че цял живот ще бъдеш с него ли?"... уви... докато отговорът на този въпрос стане "Да", ще изтече много вода...

А ти се взимай в ръце и направи нещо за светлото си бъдеще, а не чакай нещата да се случат от самосебе си.

Iv4eTy
12-09-2007, 20:18
Опитай да поговориш с него, ако не иска или те отбягва, значи може би вече не сте заедно...а и то поведението му говори само по себе си..че нещо не е както трябва :neutral:

+1