PDA

View Full Version : Програма за клипчета



spiteful_pz
12-09-2007, 09:08
Предполагам,че е имало такава тема и то не една,но аз не намерих.
Трябва ми програма за правене на клипчета ( подобна на Windows Movie Maker), но с повечко ефекти и да става за начинаещи :oops:

Fоrslоr
12-09-2007, 12:27
Предполагам,че е имало такава тема и то не една,но аз не намерих.
Трябва ми програма за правене на клипчета ( подобна на Windows Movie Maker), но с повечко ефекти и да става за начинаещи :oops:
С удоволствие бих ти препоръчал Sony Vegas , Adobe After Effects и т.н но Коледа ще мине докато ги разбереш.
Към Windows Movie Maker може да се прибавят още ефекти и т.н.
Например изтегли >>>ТОВА<<< (http://free.hit.bg/404error/install_custom_transitions.exe) и го инсталираи, след което отново разгледай ефектите ии транзишъните.

spiteful_pz
12-09-2007, 18:27
мерси много
аз вече пробвах Sony Vegas и ми хареса ама наистина ми е малко сложна

shadow357
06-29-2010, 21:49
Може да пробвасх с Camtasia Studio :)

MajeStic
06-30-2010, 05:01
мерси много
аз вече пробвах Sony Vegas и ми хареса ама наистина ми е малко сложна
Направи някой клип с нея и ще и свикнеш. Правил съм 5-6 клипа с нея с разстояние м/у тях по половин година поне. Не е толкова трудна, просто трябва да и свикнеш. Ето последното нещо, което съм направил с нея:
http://vimeo.com/11922472

hotxxmess
07-20-2010, 15:00
Sony Vegas !!

Reaper93
07-20-2010, 18:59
Camtasia Studio 5 :)

LopEz
07-25-2011, 14:27
Абе хора ... сигурно аз съм тъпата, ама това Sony Vegas си го дръпнах и не мога да го инсталирам. Вие как успяхте!? Като тръгна да го инсталирам и антивирусната веднага излиза. Иначе от коментари по сайтове съм видяла, че наистина била много добра програмка. Някой да ми помогне!? А иначе за темата пробвай с ProShow Producer Наистина е много лесна за работа и лесно се инсталира!!!

l0verch0y
07-25-2011, 14:36
Пиши в youtube "tutorial sony vegas " и версията на програмата и така се учиш :)

GregoryHouse
07-25-2011, 17:33
Абе хора ... сигурно аз съм тъпата, ама това Sony Vegas си го дръпнах и не мога да го инсталирам. Вие как успяхте!? Като тръгна да го инсталирам и антивирусната веднага излиза. Иначе от коментари по сайтове съм видяла, че наистина била много добра програмка. Някой да ми помогне!? А иначе за темата пробвай с ProShow Producer Наистина е много лесна за работа и лесно се инсталира!!!

Темата започва от 2007г, последния коментар е от преди 1 година, ама ти съвети даваш :)
Пищи ти антивирусната защото засича крак-а или кегена. Няма начин да не ги засече.

Fraximus
07-25-2011, 19:15
videotutorials-bg.com

Тук ще намериш уроци не само за вегас а и за други програми за видео.Всъщност сайтът е невероятен.Аз от там научих как се прави сайт и сега мога :grin: