PDA

View Full Version : Защо тези на които държиш най-мн те предават?



*Devil*_F*
12-09-2007, 10:20
Какво правите,когато ви предаде най-добрият ви приятел?Какво правите,когато разбирате,че целият свят се е сгрумоляса върху вас?Защо,боли толкова много?С най-добрата ми приятелка се скарахме и не знам как ще продалжа напред без нея.С нея се познаваме от 10 години и винаги сме били заедно в добро и лошо.Тя ме убиди мн жестоко и аз не мога да го превазмогна,извини ми се хиляди пъти,каза че не е помислила преди да го каже(накратко тя раздели двете ни на "нас" и "вас" тя е с компанията на гаджето си т.е в"нас" и мен на "вас")Имам мн приятели,но тя е човека на които най-много държа,тя е човека който винаги е бил до мен.И изведнаж......всичко свършва.Тя ми се извини многократно,но...все пак веднъж скъса ли се въжето,колкото и да го превързваме,възела си остава.Не знам......дори не знам защо пиша просто искам да споделя. :-# :-# :-# :-# :-#

Presley
12-09-2007, 10:36
Радвай се,че е осъэнала грешката си.
Все пак све хора и е нормално да правим грешки.Щом ти се е иэвинал,вероятно съжалява.Съветвам те да и простиш.Както каэах-хора сме,правим грешки.
Иначе те раэбирам много добре.Само,че при мен положението е доста по-тегаво.Ще навляэа в доста лични неща,но все пак ще го кажа.В петък се напих като талпа.Повръщах,правих циркове..абе беше трагедия.И тогава осъэнах,че теэи ,на които най-много съм имала доверие и винаги съм вярвала,просто не се интересуват от мен.Не те,а други хора бяха до мен.Попринцип не обичам да му утешават,но някак си когато си в подобно положение и се облегнеш на нечие рамо,просто ти става по-добре..раэочарована съм,раэбира се,но това е положението.
Та така.Мисълта ми е ,че при тел все пак положението е хубаво.раэдвай се,че е съэнала грешката си.Не си пилей живота в глупости,а и прости.Филмираш се много.

Slave4You
12-09-2007, 10:38
С моята най-добра приятелка сме си казвали лоши работи (най-често просто са се изплъзвали от устата) и се цупим там известно време и се оправяме. Не мисля че трябва заради едно казано нещо накриво и вече да не искаш да я погледнеш. Всеки говори глупости понякога. Още повече че ти се е извинила, а това не всеки го прави.

Fiola
12-09-2007, 11:05
Виж сега. Приятели - бол. Добри, истински приятели - много, много малко. Ако си търсиш причина да не й говориш давай! 10 години ги забрави заради една 1 секунда. Секундата, в която тя е сгрешила да каже нещо, което не е мислела. Преди да направиш каквото и да било си спомни, че ние всички сме хора, не сме перфектни, правим грешки. Човешко е да се греши, но още по-човешко е да се прощава. Върви бързо при нея и й кажи, че и прощаваш, защото я обичаш много много и нищо няма да ви раздели на "вие" и "ние". Все пак, ако не я обичаше, защо би пуснала темата тук, а не в Училище и приятели :3

iiirish
12-09-2007, 13:42
въпрос: "Защо винаги тези, на които държиш, най-много те предават?"

отговор: защото винаги им вярваме сляпо, именно защото държим на тях!

gor4iva_tekila
12-09-2007, 15:30
оффф аз колко съм се карала с най-добрата ми фр. и курви сме се прайли една др. кфо ли не още :-D чак ми стаа смешно но пък бързо се сдобряваме... тай че мила ако наистина я имаш за най-добрата си фр. не се бави и и прости... щом се е извинила начи си е разбрала грешката... :wink:

kael
12-09-2007, 15:46
пия една студена вода ... и отивам даям бананова мелба xD

sasha_90
12-09-2007, 15:51
Тя те е наранила и сам трябва да решиш какво да правиш.Не мога да ти кажа как да постъпиш,понеже и моята "най-добра приятелка" ме предаде.Но знам само,че трябва да продължиш живота си.

Ейнджъл
12-09-2007, 17:04
Ако ти никога - ама наистина никога не си обиждала и наранявала някого, значи си достойна да не й простиш. Обаче всички ние сме хора и знаем как се дъним почти ежедневно. Ако не прощаваме и самите ние не получаваме прошка, така и ще пукнем някой ден като пълни самотници и нещастници.

koalka
12-09-2007, 17:13
Нормално е да ти е гадно още, все пак не е минало толкова време.Може би след време ще можете да бъдете пак приятелки.Именно, защото държиш много на тях, затова и когато ни наранят боли най-много.Но пък хората трябва да си прощават, а не да изпитват само злоба и постоянно да се сърдят(е, зависи и от постъпката, де)...

kifla
12-09-2007, 17:48
Защо не и простиш неможе да е направила и да те е убидила чак пък толкова :neutral: Все пак сте били и със сигурност за нея все още сте най-добри приятелки !Има и моменти когато трябва да се казват и не толкова приятни неща... и аз от няколко дена искам да кажа нещо на най-добрата ми приятелка обаче ме страх да не си я загубя,защото мн си я обичам и неискам да се скараме и ние като вас двете.. Но просто понякога и такива неща се случват и според мен за да споделиш всичко това с нас значи подсъзнателно и ти искаш да и простиш !Замисли се ...приятелството е завинаги запомни !И съм сигурна ,че след всичко ще бъдете още по-добри приятелки ;-) Успех ти желая от сърце :smt003

djeini
12-09-2007, 18:11
Какво правите,когато ви предаде най-добрият ви приятел?Какво правите,когато разбирате,че целият свят се е сгрумоляса върху вас?Защо,боли толкова много?С най-добрата ми приятелка се скарахме и не знам как ще продалжа напред без нея.С нея се познаваме от 10 години и винаги сме били заедно в добро и лошо.Тя ме убиди мн жестоко и аз не мога да го превазмогна,извини ми се хиляди пъти,каза че не е помислила преди да го каже(накратко тя раздели двете ни на "нас" и "вас" тя е с компанията на гаджето си т.е в"нас" и мен на "вас")Имам мн приятели,но тя е човека на които най-много държа,тя е човека който винаги е бил до мен.И изведнаж......всичко свършва.Тя ми се извини многократно,но...все пак веднъж скъса ли се въжето,колкото и да го превързваме,възела си остава.Не знам......дори не знам защо пиша просто искам да споделя. :-# :-# :-# :-# :-#
10 godini sa mnogo vreme kakvoto i da e napravila moje da se prosti ,edna gre6ka ne e krai na vsi4ko.Rq sujelqva trqa da i prosti6.Kogato obi4at xorata pro6tavat

Vampirella
12-09-2007, 18:35
И на мен ми се наложи да зарежа десетгодишно приятелство и какво научих... че мога да оцелявам сама, и че не са ми нужни такива "приятели"... Беше гадно, но само в началото. Е, дано се сдобрите все пак... Успех! :)

CaSsIe
12-09-2007, 19:36
Защо хората на които вярваш най-много те предават...еми и аз до скоро мислех за това и стигнах до извода, че точно тези,на които си вярвала най-много преебават най-гадно по простата причина, че си им имал пълно доверие и те го знаят и само чакат удобен момент да те прецакат...за да ти стане най-гадно... за всички хора е така... пфф бе и аз съм си мислела че имам най-добра фр ама всъщност имах само един предател в нейно лице...и за това не се впрягам в тея неща...просто няма смисъл!!! :neutral:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-10-2007, 20:48
Случило се е така, но не мисля, че това недоразумение е причина да развалите приятелството си :) Повярвай ми, има далеч по - лоши неща, които някой моге да направи срещу теб от това малко повече да е обърнал внимание на гаджето (което е напулно нормално и разбираемо). Но тя ти се е извинила, че ви е поставила така, което значи, че наистина дуржи на теб и просто е малко раздвоена на кой да отдели повече време.. Разбери я, пък и всеки прави грешки, има къде къде по - непростими неща ;) (Постави се на нейното място и ще видиш, че не си права ;) ) Тя те обича и държи на теб като на приятел, не я предавай ;) Успех! :) Бтв, замисли се за историята на Presley`n`Sum (аз съм изпадала в такава ситуация, тогава разбираш кои са истинските ти приятели...) А твоята приятелка е истинска, не я губи ;) :-$

MoHuTo
12-11-2007, 13:19
Според мен това което тя е направила, не е причина да захвърлиш 10-годишното ви приятелство, още повече че ти се е извинила, осъзнала е грешката си и иска да я поправи. Дай и шанс, всеки греши - хора сме все пак :wink:

alex4o
12-11-2007, 13:51
Важното е,че е осъзнала грешката си..Според мен не е правилно да развалите едно толкова силно приятелство заради една грешка,за теб тя не е била малка,но все пак..всички сме хора и всички грешим,дай шанс на нея и на приятелството ви :)

rehab
12-11-2007, 14:15
Az sum na mnenie 4e ne trqbva da se doverqvame mnogo edin den to4no kogato nai-malko o4akvash ti zabivat noj v gurba a tova mn boli osobeno ako e priqtel no spored men izpitash li go vednuj nqma da go izpitash vtori ;)